Adam Soroko – kto to? Wiek, wzrost, waga

W dzisiejszych czasach rozwój technologii, a co za tym idzie mediów społecznościowych, sprawił, że bardzo łatwo jest wypromować swoją osobę na podstawie publikowania kontrowersyjnych treści, które w bardzo szybkim tempie kolportowane są w Internecie. Jedną z osób, która zyskała olbrzymi rozgłos, jest Adam Soroko, który funkcjonuje w świecie freak fightów. Kim tak naprawdę jest Adam Soroko, z czego zasłynął Adam Soroko, ile ma lat? Zostań z nami, aby dowiedzieć się o kim mowa!

Kim jest Adam Soroko?

O Adamie Soroko zrobiło się bardzo głośno tak naprawdę z dnia na dzień, ponieważ osoba ta nie była znana szerszej publice w naszym kraju. Nastąpiło to dokładnie po debiucie na gali The War 3. Czym zasłynął Adam Soroko, że tak błyskawicznie zaczęły się pojawiać pytania na jego temat? Przede wszystkim odznaczał się bardzo kontrowersyjnymi wywiadami. Warto zaznaczyć, że Adam Soroko ma za sobą kryminalną przeszłość, ponieważ spędził ponad dziesięć lat za kratkami ze względu na napaści, kradzieże, czy handel niedozwolonymi substancjami. Na wolność wyszedł w 2021 roku. Poszukując informacji na temat Adama Soroko, można napotkać wiadomości o tym, że jest ojcem dziecka, które ma ze swoją dawną partnerką, lecz aktualnie nie pozostaje z nią w dobrych relacjach.

Adam Soroko wychowywał się w Olsztynie na osiedlu Zatorze, natomiast uczęszczał do Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych. Jako młody chłopiec trenował karate kyokushin.

Adam Soroko – wiek

Adam Soroko, który rozpoczął karierę w świecie freak fightów urodził się w 1992 roku, a więc w 2024 roku ma 32 lata.

Adam Soroko wzrost

Zgodnie z tym co na temat Adama Soroko można znaleźć w Internecie, należy zaznaczyć, że zawodnik mierzy około 200 centymetrów wzrostu.

Adam Soroko waga

To ile waży Adam Soroko, udało się ustalić ze względu na fakt, że zawodnik brał udział w walkach. Waga Adama Soroko to około 95 kilogramów.

Adam Soroko: doświadczenie we freak fightach

Debiut Adama Soroko miał nastąpić na gali Prime Show, lecz ku zaskoczeniu wszystkich kilka godzin przed walką zawodnik uciekł z gali. Federacja, a także oczekujący na pojedynek kibice byli tym zszokowani, ponieważ Adam Soroko miał być na tej gali jedną z największych gwiazd. Po kilku miesiącach Adam Soroko stanął do walki w klatce z Pawłem Tyburskim. Niestety walka nie przebiegała po myśli Adama Soroko, ponieważ po kilku mocnych ciosach, które doprowadziły do trzech knockdownów, arbiter przerwał walkę. Ostatecznie Adam Soroko przegrał z Pawłem Tyburskim. Po zakończonym pojedynku Soroko był bardzo mocno poobijany, a dodatkowo znaczącemu uszkodzeniu uległo jego kolano, ponieważ zerwał w nim więzadła krzyżowe.

Adam Soroko zyskał sporą liczbę fanów po kontrowersyjnych wywiadach po finałowej walce w The War 3. Zawodnik przegrał pojedynek, za który zwycięzca otrzymał nagrodę w postaci 50 tysięcy złotych. Fani zorganizowali zbiórkę dla niego, lecz ostatecznie zgromadzili na niej kilka tysięcy.

Portale społecznościowe, czyli Soroko na Instagramie

Kontrowersyjne wywiady po jednej z gali freak fightów sprawiły, że Adam Soroko zyskał bardzo duży rozgłos w mediach społecznościowych. Przełożyło się to na sporą liczbę nowych obserwatorów, którzy zaczęli bliżej śledzić zawodnika. Adam Soroko funkcjonuje na Instagramie jako użytkownik @soroko_adam. Trzeba przyznać, że jego profil nie jest rozbudowany, lecz ma kilkanaście tysięcy followersów.

Ile ma lat Adam Soroko?

Tak jak już wcześniej zaznaczyliśmy, Adam Soroko urodził się w 1992 roku, a więc w 2024 roku ma dokładnie 32 lata.

Adam Soroko za co siedział w więzieniu?

W ostatnim czasie Adam Soroko swoje życie w pewnym sensie związał z walkami freak fightowymi. Należy podkreślić, że w minionych latach jego życie powiązane było ze światem przestępczym, a zawodnik ma za sobą kryminalną przeszłość. Adam Soroko spędził w więzieniu ponad dziesięć lat. Trafił tam, ponieważ usłyszał zarzuty dotyczące napaści, kradzieży oraz handlu niedozwolonymi substancjami.

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments