UFC 280: Beneil Dariush – Mateusz Gamrot typy, analizy, kursy, zakłady – 22.10.2022

Już 22 października na gali UFC 280 w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dojdzie do pojedynku wagi lekkiej Beneil Dariush – Mateusz Gamrot. Na Etihad Arena spodziewamy się fantastycznego widowiska z udziałem polskiego wojownika oraz niezwykle groźnego Amerykanina o irańskich korzeniach. Obaj w ostatnich miesiącach wygrywają z dużą regularnością. Kto jest faworytem tego starcia? Sprawdź typy, analizy, kursy i dostępne zakłady na to zdarzenie.

Beneil Dariush – Mateusz Gamrot typy

To starcie powinno elektryzować nie tylko kibiców danych zawodników, ale także inne osoby interesujące się na co dzień MMA. Naprzeciw siebie staną dwaj utalentowani i bardzo efektownie walczący fighterzy wagi lekkiej. Każdy z nich chce odnieść kolejne przekonujące zwycięstwo. Faworytem bukmacherów jest Mateusz Gamrot, jednak Beneil Dariush jest groźnym rywalem. O losach tego pojedynku przekonamy się już 22 października na gali UFC 280.

Mateusz Gamrot wygra – 1.55

Nieco lepszy bilans zawodowych walk ma Mateusz Gamrot. W ostatnich miesiącach udowadniał już, że stać go na efektowne zwycięstwa dla federacji UFC. Pokonanie groźnego Beneila Dariusha może otworzyć przed nim drzwi do jeszcze większych walk i zbliżyć do miana pretendenta do pojedynku o mistrzowski pas wagi lekkiej. Gamrot do tej pory doznał zaledwie jednej porażki i miało to miejsce dwa lata temu. Od tamtej pory wygrał cztery kolejne walki w UFC i chce pójść za ciosem.

Beneil Dariush – Mateusz Gamrot statystyki i bilans

Bardziej doświadczony jest 33-letni Beneil Dariush, który na swoim koncie ma już 26 zawodowych pojedynków. Aż 21 z nich wygrał, jeden zremisował i doznał czterech porażek. Od 1,5 roku nie pojawiał się na zawodowych ringach. Rok młodszy Mateusz Gamrot na koncie ma 22 pojedynki i zaledwie jedną porażkę. Będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami

Beneil Dariush – ostatnie walki

Beneil Dariush wygrał siedem ostatnich pojedynków na zawodowych ringach. Wszystkie odbyły się dla federacji UFC. Ostatni raz porażki doznał 3 marca 2018 roku, gdy na gali UFC 222 przegrał przez nokaut z Alexandrem Hernandezem.

DataWalkaRozstrzygnięcie
15.05.2021Beneil Dariush – Tony Ferguson decyzja
06.02.2021Beneil Dariush – Diego Ferreiradecyzja
08.08.2020Beneil Dariush – Scott HoltzmanKO I runda
07.05.2020Beneil Dariush – Drakkar KloseKO II runda
26.10.2019Beneil Dariush – Franck Camachopoddanie I runda
Ostatnie walki Beneil Dariush

Mateusz Gamrot – ostatnie walki

Mateusz Gamrot wygrał cztery ostatnie pojedynki w UFC. Ostatnią porażkę poniósł 17 października 2020 roku w swoim debiucie dla federacji, gdy decyzją sędziów przegrał z Guramem Kutateladze z Gruzji. Do tej pory to jedyna porażka Gamrota w karierze. Wiele wskazuje na to, że w pojedynku z Beneilem Dariushem będzie kontynuował zwycięską passę. Jest coraz bliżej największych walk w UFC.

DataWalkaRozstrzygnięcie
25.06.2022Mateusz Gamrot – Arman Tsarukyandecyzja
18.12.2021Mateusz Gamrot – Diego FerreiraTKO II runda
17.07.2021Mateusz Gamrot – Jeremy Stephenspoddanie I runda
10.04.2021Mateusz Gamrot – Scott HoltzmanKO II runda
17.10.2020Mateusz Gamrot – Guram Kutateladzedecyzja
Ostatnie walki Mateusz Gamrot

Kursy bukmacherskie Beneil Dariush – Mateusz Gamrot

Ofertę zakładów bukmacherskich na walkę Beneil Dariush – Mateusz Gamrot przygotowali legalni bukmacherzy w Polsce. Warto sprawdzić jak to wygląda u najpopularniejszych z nich, w tym m.in. w STS. Czy wszyscy w roli faworyta upatrują Mateusza Gamrota? Sprawdź nasze kursy: 

Gdzie najlepszy kurs na pojedynek Beneil Dariush – Mateusz Gamrot?

Najlepsze kursy na ten pojedynek oferuje bukmacher STS. Zwycięstwo Gamrota to kurs 1.55, a wygrana Dariusha została wyceniona na 2.45. 

Gdzie oglądać pojedynek Beneil Dariush – Mateusz Gamrot?

STS TV, Polsat Sport i UFC Fight Pass. 

Gdzie odbędzie się pojedynek Beneil Dariush – Mateusz Gamrot?

Na Etihad Arena w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Kiedy rozpocznie się pojedynek Beneil Dariush – Mateusz Gamrot?

Główne pojedynki UFC 280 rozpoczną się 22.10.2022. od godziny 20:00 czasu polskiego.

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments