250 zł za wygraną Chelsea Londyn w meczu z Middlesbrough!

Topowy bukmacher przygotował interesującą ofertę dla nowych graczy. To kurs 125.0 za wygraną Chelsea Londyn w najbliższym meczu EFL Cup! Z tego artykułu dowiesz się, jak skorzystać z oferty.

Czołowy polski bukmacher STS przygotował ofertę specjalnie dla użytkowników serwisu betomania.pl. Zawiera klasyczny pakiet na start (opisane poniżej) oraz specjalny bonus. Gdy postawisz na wygraną The Blues, a typ okaże się trafiony, oprócz standardowej wygranej otrzymasz jeszcze 250 PLN. Wystarczy, że postawisz przynajmniej 2 PLN. Jak łatwo obliczyć, kurs przy takiej stawce wynosi aż 125.0!

Aby skorzystać z tej oferty, wymagane jest zarejestrowanie się z TEGO LINKA (z użyciem kodu promocyjnego: GOL250) i dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 PLN. Jak skorzystać z oferty? Dowiesz się tego z poniższych punktów. WAŻNE: podczas rejestracji należy zaakceptować zgody marketingowe.

Jak postawić na wygraną Chelsea po kursie 125.0?

  • Aby skorzystać z oferty utwórz konto w STS za pomocą TEGO LINKA i wpisz kod promocyjny GOL250. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę co najmniej 50 PLN
  • UWAGA: Należy zaakceptować zgody marketingowe podczas rejestracji
  • Potem za minimum 2 PLN należy postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO o kursie min. 1.14  zawierający zakład na wygraną Chelsea Londyn. Na kuponie dodajemy zatem poniższy zakład:
  • Jeśli zakład okaże się trafiony, “standardowa” wygrana trafi na nasze konto od razu, a wygrana “promocyjna” pojawi się na nim jako bonus do aktywacji. Przyjmijmy, że stawka Twojego kuponu z zakładem na wygraną The Blues w meczu przeciwko Middlesbrough to 50 PLN po kursie 1.80. Wtedy w ramach standardowej wygranej otrzymasz 79,20 PLN (po odjęciu podatku w wysokości 12%), natomiast w postaci bonusu do aktywacji dostaniesz 250 PLN. Łączna wygrana wynosi więc 329,20 PLN
  • Bonus za wygraną Chelsea wynosi 250 PLN (w przypadku gdy kupon będzie rozliczony jako wygrany)
  • Bukmacher przyzna bonus w ciągu max. 72h od zakończenia meczu
  • Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91

To jednak nie wszystko, co zyskasz jako nowy gracz STS rejestrujący się z kodem GOL250. Powyższa oferta łączy się z innymi bonusami:

  • Bonus od pierwszych 3 depozytów na łączną kwotę do 1500 PLN
  • 60 PLN bonusu za wykonanie 6 banalnych zadań
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Regulamin promocji dostępny TUTAJ. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z działem obsługi klienta organizatora promocji, bukmachera STS.

Kurs 125.0 stanowi podstawę dla ustalenia wysokości bonusu należnego w akcji. STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. Szczegóły w regulaminie. 18+. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 250 zł przy min. stawce 2 zł. Kurs na wydarzenie zgodny z ofertą dostępną na sts.pl.

Ocena
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments