BetX Polska – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja
2.8

BetX Polska – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja

Bonus do 1200 PLN

Nowe zakłady bukmacherskie BetX przyjął ryzykowną strategię poprawiania i uzupełniania swojej oferty w zakresie zakładów bukmacherskich online… po rozpoczęciu swojej aktywności w sieci. Oferta BetX jest jeszcze niepełna, brakuje w niej kilku istotnych elementów, podobnie zresztą jak w obszarze funkcjonalności platformy. Nie mniej, oferta firmy “BetX zakłady bukmacherskie” ma potencjał i jeśli firma wyeliminuje błędy oraz uskuteczni zapowiadane zmiany, to ma szansę na dynamiczny rozwój. W ofercie już pojawiły się m.in. zakłady na żywo, czas na dalsze wzbogacanie propozycji bukmachera. Czym może zaskoczyć legalny bukmacher BetX? Czy zakłady bukmacherskie BetX wprowadzą nową jakość wśród legalnych bukmacherów na polskim rynku? BetX należy do grona legalnych bukmacherów w Polsce, działających na licencji na prowadzenie działalności z Ministerstwa Finansów. Prezesem BetX jest Krzysztof Wal.

BetX – opinie i recenzja

kod promocyjny betx

Na razie marka BetX płaci frycowe i musi sprostać fali niezadowolenia ze strony niecierpliwiących się użytkowników. Pewną rekompensatą może okazać się fantastyczny bonus powitalny, kod promocyjny i niezłe kursy, szczególnie w piłce nożnej. Warto zauważyć, że zadbanie na tym etapie o właściwą komunikację z graczami, mogłoby uspokoić nastroje, obniżyć próg ich wrażliwości na niedociągnięcia i udzielić raczkującej marce kredytu zaufania na dobry start. BetX działa na licencji Ministerstwa Finansów, więc jest to w pełni legalny bukmacher. Oczywiście na łagodniejszy odbiór ze strony graczy polski bukmacher zawdzięcza między innymi tym, że oferuje BetX kod promocyjny, pakiet powitalny, a także szansę na darmowy kupon.

Oferta zakładów bukmacherskich obejmuje zakłady przedmeczowe, symulowane gry karciane oraz tradycyjne zakłady wzajemne. Bukmacher BetX działa w pełni legalnie, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Niedozwolona jest gra u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów w zakresie zakładów wzajemnych, ponieważ grozi to karą zgodnie z ustawą hazardową. Dlatego też typerzy mają pewność, że wybierając bukmachera BetX mogą swobodnie grać bez jakichkolwiek obaw. Firma ma zgodę na przyjmowanie zakładów bukmacherskich.

eBetX – nowy bukmacher online w Polsce

Online BetX to stosunkowo nowa firma bukmacherska na rynku zakładów bukmacherskich online. Swoją aktywność w sieci operator ten rozpoczął bowiem wraz z końcem maja 2020 roku. BetX zamierzał zainaugurować działalność z dużym rozmachem. Początkowo BetX zaliczył jednak drobny falstart, ponieważ część dyscyplin sportowych nie była dostępna w ofercie. Aktualnie jednak użytkownicy BetX mogą obstawiać wszystkie najpopularniejsze sporty takie jak chociażby piłka nożna, koszykówka, tenis, sporty walki, a nawet darts. Tym samym bukmacher ten dociera do większej ilości odbiorców niż w początkowej fazie swojej działalności.

Ocena graczy: 3.8/5 – maj 2024

Pojawienie się kolejnego gracza w gronie internetowych firm bukmacherskich, funkcjonujących na rodzimym rynku to dobra wiadomość dla amatorów zakładów online. Rosnąca konkurencja i walka o klienta to zawsze większy wybór i szansa na atrakcyjniejsze oferty. Przed bukmacherem BetX jeszcze długa droga w budowaniu wiarygodnej i solidnej marki. Z reguły legalni bukmacherzy stale rozszerzają swoją ofertę, wprowadzają nowe kody promocyjne i bonusy powitalne. Ponadto ich aplikacje mobilne są wzbogacane o sporty wirtualne, e-sport, a także piłkę nożną z egzotycznych kierunków, czy też niszowe sporty. W ofercie BetX oprócz piłki nożnej znajdują się również inne dyscypliny sportowe, ale w porównaniu do największych bukmacherów działających na polskim rynku, oferta BetX online wypada mniej okazale.

Ofertę BetX zapewne warto śledzić, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie ona nieustannie powiększana. W świecie zakładów bukmacherskich zmiany oferty zakładów następują bardzo dynamicznie, a to wszystko dlatego, że firmy chcą pozyskiwać cały czas nowych klientów. Warto wspomnieć, że BetX Polska sp. z o.o oferuje założenie konta tymczasowego, które umożliwia między inny taką opcję jak darmowy zakład.

Rejestracja w BetX

BetX umożliwia szybką rejestrację, która skutkuje utworzeniem konta tymczasowego. To świetna opcja dla wszystkich, którzy zechcą wypróbować usługi bukmachera – bez konieczności wysyłania skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości i podawania numeru rachunku bankowego.

Co ciekawe, na tym etapie bukmacher udostępnia już możliwość korzystania z wielu funkcjonalności serwisu oraz bonusów, w tym z bogatego pakietu powitalnego. Warunkiem wypłaty środków jest jednak – jak w przypadku każdego legalnego bukmachera – pełna weryfikacja konta.

Należy pamiętać o tym, że nowe konto w BetX jest przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Oznacza to między innymi brak możliwości zawierania zakładów bukmacherskich przez osoby, które nie ukończyły 18 roku życia. W innym przypadku bukmachera czeka kara związana z konsekwencjami prawnymi. Niemniej, nowe konto jest skrupulatnie weryfikowane. Tak jak w przypadku innych bukmacherów, tak i legalny w Polsce BetX wymaga potwierdzenia zgodności danych ze skanem dowodu tożsamości.

Bonus powitalny na start w firmie “BetX zakłady bukmacherskie”

Pokaźny bonus powitalny na start w BetX to z pewnością silny magnes dla szerokiej rzeszy nowych użytkowników tego serwisu bukmacherskiego. Bonus od pierwszego depozytu może wynieść maksymalnie 1500 zł. To solidny zastrzyk finansowy, który pozwala na zbudowanie dużego bankrolla i rozpoczęcie poważnej przygody z zakładami bukmacherskimi w BetX. Pierwszy zakład ponadto jest zakładem bez ryzyka (bonus maksymalnie do 250 zł). Aby tak się stało, wystarczy zagrać kupon za minimum 10 zł, który zawierać będzie co najmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1,30. Promocja jest ważna do 7 dni od daty rejestracji.

Bonus bez depozytu 25 zł

Bonus na start bez depozytu to w rzeczywistości freebet, którego można użyć do darmowego obstawienia kuponu. Bezpośrednio po rejestracji w serwisie BetX, na koncie gracza pojawi się darmowy bilet o wartości 25 zł. Bonus ten uaktywnia się po rejestracji i po wyrażeniu zgody marketingowej przez nowego użytkownika.

Bonus bez depozytu można wykorzystać do 7 dni od rejestracji. Uwaga – środki wygrane przy użyciu freebetu są od razu dostępne na koncie depozytowym i można je przeznaczyć do wypłaty lub kontynuowania gry.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Bukmacher BetX oferuje także zmieniające się raz na jakiś czas promocje, które stworzone zostały z myślą o stałych graczach. Oto przykładowe punkty programu promocyjnego BetX dla stałych bywalców platformy, obstawiających zakłady live i prematch:

 • nieTRAFIONY – rzadko spotykany bonus polegający na tym, że gdy kupon AKO zostanie rozliczony jako “przegrany” i tylko jedno zdarzenie nie będzie trafione, gracz dostanie bonus w wysokości 10-krotności stawki, pomniejszony o podatek wynoszący 12%. Maskymalna wysokość bonusu wynosi 1000 zł. Aby kupon AKO kwalifikował się do bonusu musi zawierać co najmniej 8 zdarzeń, ich kurs nie może przekraczać 8,00 oraz kurs ogólny wynosić musi co najmniej 200.
 • Extra Szansa – codziennie BetX wybiera poszczególne wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych

Oferta BetX

W ramach oferty bukmacherskiej BetX można obstawiać przedmeczowo zakłady sportowe, jak i typować wyniki meczów w czasie rzeczywistym, ponieważ dostępne są też zakłady live (na żywo). Warto zwrócić uwagę na solidne rozszerzenia, bowiem np. w największych ligach piłkarskich jest ok. 150 rynków/mecz.

Propozycja BetX wzbogacona jest jeszcze grupą zakładów w obrębie wirtualnych wyścigów, gdzie w trybie 24/7 – można stawiać zakłady bukmacherskie na wyścigi psów czy koni. Fani sportu elektronicznego również nie powinni być zawiedzeni, bowiem dostępne są też zakłady bukmacherskie z oferty e-sport (m. in. Counter Strike, Dota, League of Legends, StarCraft, Rainbow Six).

W BetX można stawiać kupony podstawowe (SINGLE i AKO) oraz systemowe (np. „4z5”, „5z7” itd.). Dopuszczalne jest, aby umieszczać na jednym kuponie zdarzenia z oferty prematch i zakłady live (kupony mieszane).

Kursy bukmacherskie

Szczególnie na zakłady piłkarskie – bukmacher ma niskie marże własne, dzięki czemu może zaoferować atrakcyjne kursy dla osób obstawiających w serwisie BetX. W innych dyscyplinach kursy też pozytywnie się wyróżniają, a to dla graczy ważny element każdej oferty bukmacherskiej.

Po porównaniu kursów 1X2 na trzy najbliższe mecze angielskiej Premier League – z propozycjami innego – „czarno-żółtego” potentata na rynku, w 5 na 9 przypadkach kursy BetX były takie same lub wyższe.

Jakie zakłady sportowe można obstawiać?

Można obstawiać w zasadzie wszystkie najpopularniejsze sporty. Początkowo konstrukcja oferty na zakłady sportowe w BetX, opierała się na zaledwie kilkunastu dyscyplinach. Firma jednak zdecydowania poprawiła się w tym zakresie w ostatnim czasie.

BetX wśród legalnych bukmacherów w Polsce – podsumowanie

BetX to firma, która z pewnością wraz z biegiem czasu będzie systematycznie się rozwijać. Mimo że maj 2024 nie przyniósł spektakularnych zmian, to jednak nie powinno się zrażać do tej firmy. Wśród legalnych bukmacherów kod promocyjny BetX nie odstaje od reszty konkurencji. Tak, jak w przypadku innych bukmacherów, tak i w “BetX zakłady bukmacherskie” – gracze mogą skorzystać z opcji cash out. W obecnych czasach jest to już standardem, a każdy zakład można przerwać w dowolnej chwili. Bukmacher stawia także na bezpieczeństwo. Autoryzowane połączenia, zgodny na wykorzystywanie plików cookies i bezpieczne transakcje to również atuty BetX.

Kod promocyjny aktywowany może być zarówno podczas rejestracji, jak i po jej dokonaniu. Co istotne, gracz może postawić swój pierwszy zakład także na koncie tymczasowym, jednak wypłata ewentualnej wygranej możliwa jest dopiero po pełnej aktywacji konta. Bonusy skutecznie podnoszą zakład i jego wartość, co zachęcą nowych użytkowników do skorzystania z oferty tego bukmachera. Jak zapowiadał prezes Krzysztof Wal, oferta z pewnością będzie się sukcesywnie poszerzać, a BetX z siedzibą w mieście Bielsko-Biała stanie się znaczącym graczem na polskiej scenie zakładów wzajemnych. Na pewno będą pojawiać się cyklicznie nowe bonusy uatrakcyjniające typowanie wyników najważniejszych zdarzeń z różnych dyscyplin sportowych. Należy pamiętać jednak o tym, aby zachować rozsądek – tylko odpowiedzialna gra jest warta obstawiania zdarzeń.

Opinie na temat BetX są jednak pochlebne. W BetX z pewnością w najbliższym czasie następować będą ciągłe zmiany mające na celu polepszenie funkcjonowania serwisu. Co najważniejsze, bukmacher posiada zezwolenie Ministra Finansów na organizowanie zakładów takich jak sporty wirtualne czy inne.

BetX Polska Sp. z o.o., legalny bukmacher, posiada zezwolenie nr PS4.6831.30.2017 Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.

FAQ

Sekcja FAQ tradycyjnie dostarczy pozostałych informacji w temacie nurtujących graczy zagadnień.

1️⃣ Czy BetX jest legalnym bukmacherem?

BetX posiada aktualne zezwolenie polskiego MF na organizowanie zakładów wzajemnych przez internet, co czyni go w pełni legalnym bukmacherem. Stosowny wpis potwierdzający ten fakt, można znaleźć na stronie rządowej. Według zapowiedzi właścicieli marki BetX czyni także starania o licencję na prowadzenie stacjonarnych punktów bukmacherskich.

2️⃣ Jakie sporty można obstawiać w BetX?

W serwisie bukmacherskim BetX można stawiać zakłady w najpopularniejszych rozgrywkach sportowych. Wśród możliwych do obstawiania dyscyplin, znajdują się m. in.: piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, MMA, siatkówka czy żużel.

3️⃣ Jakie limity bukmacherskie obowiązują w BetX?

Minimalna stawka zakładu w BetX – wynosi 2 zł., natomiast maksymalna 5 000 złotych. Górny limit wygranej na kuponie to z kolei 300 000 zł. Minimalny depozyt upoważniający do skorzystania z większości dostępnych na stronie bonusów to 10 złotych.

4/5 - (2 votes)

BetX Polska – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja Details

Metody wypłat
Bonus do 1200 PLN
4.0
Zaufanie i uczciwość
3.0
Oprogramowanie
2.0
Bonusy i promocje
2.0
Obsługa klienta
2.8 Ogólna ocena

16 Replies to “BetX Polska – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja”

 • Fryderyk says:

  Nie budzi zaufania ten buk. Pierwsze moje przerażenie było wywołane tym, iż nie mają nawet aplikacji na iOS… Od razu sięgnąłem zbierać opinii i co ja widzę: „słaba oferta”, „brak normalnego kontaktu z klientem”, „marna strona”, „oszuści” itd. I to 95% opinii, pozostały 5% pewnie kupione przez tego buka. Tak że nawet się nie zarejestrowałem.

 • Borys says:

  No tutaj zdecydowanie nikomu nie polecam. Kręcą i kombinują tak, ze się nie domyślisz o tym. I teraz pytanie kluczowe – czy można ufać bukmacherowi, który nie ma nawet aplikacji dla produktów Apple?

 • Robert says:

  Jakąś absurdalną tendencją mają dzisiejsze bukmacherzy – chodzi mi o braku aplikacji na iOS. I nawet nie mogę zostawić komentarz odnośnie oferty, bo po prostu nie mam jak zainstalować aplikacje a z desktopowych wersji korzystać się nie chcę. Konieczne sprawdzę go, ale jak będzie apka. Na razie bez oceny

 • Oskar says:

  Szkoda że nie wypróbuję tego buka – mam iOS ;D
  Dla mnie jest mega dziwnie kiedy widzę że w 21 wieku buk nie ma aplikacji dla ios
  Możliwie że to dobry buk ale tego się nie dowiem,
  Dzięki

 • Mieszko says:

  Ja tylko chciałem zobaczyć opinie innych graczy a tuuuu cały dramat. Same wady, bez żadnych zalet – dawno takiego nie widziałem.
  Już chciałem zainstalować apkę tego buka i nagle się okazuje że nie ma aplikacji na ios… koniec bajki.

 • Parys says:

  Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ja i inni gracze powinniśmy martwić się o tym aby bukmacher miał aplikacje mobilną? Mi chodzi nie o latach 2000-2010, chodzi mi o dniu dzisiejszym (2021 rok). To jest jakiś absurd!!! Już napotykam się na 4 buka, który ma aplikacje tylko na Android, albo w ogóle jej nie ma. Ja nie mogę………

 • Magda says:

  Więcej niż na 1 nie zasługuje. Mnie to naprawdę denerwuje. Jak można nie mieć aplikacji na ios w 21-m wieku??????? Masakra. Już sięgnęłam w AppStore aby zainstalować appkę, a tutaj się okazuje że jej nie ma….

 • Filomena says:

  Podoba się ten buk tylko za kursy na e-sporty. Nie oglądam ani piłki ani nic poza CS Go, więc dla mnie ten buk jest akurat okay. Wiem że inni bukmacherzy też mają e-sporty, ale coś mi się nie chce nawet sprawdzać ich ofertę.

 • Czesław says:

  I znowu historia z aplikacją tylko na Android… Nadal nie mogę zrozumieć czym oni się kierują, kiedy oferują aplikację na jeden system?
  Za to można śmiało stawić jedynkę i się nie martwić..

 • Margo says:

  Wszyscy piszą o tym, ze ten buk nie ma apki na apple i dlatego nie mogą go sprawdzić. A ja napiszę ze strony posiadaczów android. Buk jest na 1. Nic nie straciliście.Nawet Zaoszczędziliście pamięć telefonu.

 • Leopoldyna says:

  Chciałam sprawdzić czy naprawdę oni nie mają aplikacji. Weszłam na stronę i nie udało mi się znaleźć info o aplikacjach mobilnych. Nie jest to ok…

 • Michalina says:

  Jeśli faktycznie mają apkę tylko na androida, to od razu stawię 1. Nie mogę zrozumieć jak można ignorować posiadaczów ios.

 • Oskar says:

  Wszedłem na stronę i coś nie znalazłem gdzie można pobrać appkę. Czy oni ją wgl mają? Chodzi mi o ios. Dzięki

 • Fryderyk says:

  Często słyszę o tym bukmacherze. Ale nie powiem, że słyszę tylko dobre rzeczy. Dla mnie jest ważne aby support dobrze wykonywał swoją pracę, bo parę razy miałem z tym duży kłopot.

 • Borys says:

  Dość młody bukmacher. Nawet nie wiem czy to jest dobrze, cze odwrotnie… Chyba poczytam jeszcze opinii, bo tu widzę że buk nie jest najlepszą opcją na rynku bettingu/zakładów 🙂

 • Piotr says:

  Każdy lubi, to co lubi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BetX Polska – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja
2.8/5