BetX Polska – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja

Opublikowano: 20 lipca 2020,

Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2021

Nowe zakłady bukmacherskie BetX przyjął ryzykowną strategię poprawiania i uzupełniania swojej oferty w zakresie zakładów bukmacherskich online... po rozpoczęciu swojej aktywności w sieci. Oferta BetX jest jeszcze niepełna, brakuje w niej kilku istotnych elementów, podobnie zresztą jak w obszarze funkcjonalności platformy. Nie mniej, oferta firmy "BetX zakłady bukmacherskie" ma potencjał i jeśli firma wyeliminuje błędy oraz uskuteczni zapowiadane zmiany, to ma szansę na dynamiczny rozwój. W ofercie już pojawiły się m.in. zakłady na żywo, czas na dalsze wzbogacanie propozycji bukmachera. Czym może zaskoczyć legalny bukmacher BetX? Czy zakłady bukmacherskie BetX wprowadzą nową jakość wśród legalnych bukmacherów na polskim rynku? BetX należy do grona legalnych bukmacherów w Polsce, działających na licencji na prowadzenie działalności z Ministerstwa Finansów. Prezesem BetX jest Krzysztof Wal.

BetX – opinie i recenzja

kod promocyjny betx

Na razie marka BetX płaci frycowe i musi sprostać fali niezadowolenia ze strony niecierpliwiących się użytkowników. Pewną rekompensatą może okazać się fantastyczny bonus powitalny, kod promocyjny i niezłe kursy, szczególnie w piłce nożnej. Warto zauważyć, że zadbanie na tym etapie o właściwą komunikację z graczami, mogłoby uspokoić nastroje, obniżyć próg ich wrażliwości na niedociągnięcia i udzielić raczkującej marce kredytu zaufania na dobry start. BetX działa na licencji Ministerstwa Finansów, więc jest to w pełni legalny bukmacher. Oczywiście na łagodniejszy odbiór ze strony graczy polski bukmacher zawdzięcza między innymi tym, że oferuje BetX kod promocyjny, pakiet powitalny, a także szansę na darmowy kupon.

Skorzystaj się z oferty legalnego bukmachera STS – kliknij tutaj żeby otrzymać 1500 PLN z kodem BETOMANIA!

Oferta zakładów bukmacherskich obejmuje zakłady przedmeczowe, symulowane gry karciane oraz tradycyjne zakłady wzajemne. Bukmacher BetX działa w pełni legalnie, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Niedozwolona jest gra u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów w zakresie zakładów wzajemnych, ponieważ grozi to karą zgodnie z ustawą hazardową. Dlatego też typerzy mają pewność, że wybierając bukmachera BetX mogą grać bez jakichkolwiek obaw. Firma ma zgodę na przyjmowanie zakładów bukmacherskich.

eBetX – nowy bukmacher online w Polsce

Adres www

ebetx.pl

Rok powstania

2019

Miejsce siedziby

Polska

Kupony

SYSTEMOWY, PODSTAWOWY

Minimalna wysokość wpłaty

5 PLN

Maksymalna stawka

5 000 PLN

Udogodnienia

Kupon Chybił-Trafił
Najlepsze kupony
Wirtualne sporty
Cash-out

Maksymalna wysokość wypłaty

50 000 PLN

E-sport

Tak - CS:GO, Dota 2, Hearthstone, King of Glory, League of Legends, Overwatch, Starcraft II, Rainbow Six

Aplikacja mobilna

Tak, Android

Online BetX to całkowicie nowa firma bukmacherska na rynku zakładów bukmacherskich online, bowiem swoją aktywność w sieci rozpoczął z końcem maja 2020 r. BetX zamierzał zainaugurować działalność z dużym rozmachem – o czym mogą świadczyć zamieszczone na stronie informacje o zakresie oferty. Jak na razie jednak BetX zaliczył drobny falstart, ponieważ część z nich nadal pozostaje w sferze niezrealizowanych jeszcze planów. Owszem, gracze do dyspozycji mają piłkę nożną, która niewątpliwie należy do najpopularniejszych sportów, ale nie ma się co oszukiwać – jeśli oferta BetX zostanie rozbudowana, to zakłady bukmacherskie zyskają szersze grono odbiorców.

Ocena graczy: 3.8/5 – maj 2022

Pojawienie się kolejnego gracza w gronie internetowych firm bukmacherskich, funkcjonujących na rodzimym rynku – to dobra wiadomość dla amatorów zakładów online. Rosnąca konkurencja i walka o klienta to zawsze większy wybór i szansa na atrakcyjniejsze oferty. Przed bukmacherem BetX jeszcze długa droga w budowaniu wiarygodnej i solidnej marki, oby nie zabrakło mu zapału. Legalni bukmacherzy stale rozszerzają swoją ofertę, wprowadzają nowe kody promocyjne i bonusy powitalne. Ponadto ich aplikacje mobilne są wzbogacane o sporty wirtualne, e-sport, a także piłkę nożną z egzotycznych kierunków, czy też niszowe sporty. W ofercie BetX oprócz piłki nożnej znajdują się również inne dyscypliny sportowe, ale w porównaniu do największych bukmacherów działających na polskim rynku, oferta BetX online wypada blado.

Ofertę BetX zapewne warto śledzić, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona powiększona. W świecie zakładów bukmacherskich zmiany oferty zakładów następują bardzo dynamicznie, a to wszystko dlatego, że firmy chcą pozyskiwać nowych klientów. Nie jesteś przekonany do bukmachera BetX Polska sp. z o.o? Załóż konto tymczasowe na stronie BetX i sprawdź np. darmowy zakład.

Strona internetowa BetX – ebetx.pl

strona ebetx.pl

Strona internetowa BetX cechuje się ciemną tonacją, ale dzięki żółtym i różowym akcentom, nie sprawia wrażenia mrocznej. Dostęp do proponowanych dyscyplin uzyskuje się po rozwinięciu „hamburgera”, słabo wyeksponowane ikonki sportów mogą nie być wystarczającym naprowadzeniem. Znacznie lepiej byłoby zmniejszyć centralną część, która zajmuje ok. 80% powierzchni strony BetX i służy wyświetlaniu listy zakładów. Jest to zdecydowanie przewymiarowany obszar. Oprócz tego nawigacja po stronie internetowej nie stwarza kłopotów, a kupon można wygenerować intuicyjnie po paru kliknięciach. Niewielka liczba zakładek sprzyja łatwemu odnalezieniu interesującego zagadnienia. Na stronie bukmachera można znaleźć wszystkie niezbędne informacje związane z rodzajami gier, dyscyplin sportu, czy też specjalnych wydarzeń. Dla potwierdzenia bezpieczeństwa widnieje także info na temat plików cookies, co jest wymagane nie tylko przez Ministerstwo Finansów, ale także przez ogólne zapisy prawa. Wszystkie konta wirtualne graczy są bezpieczne, tak samo, jak zawieranie zakładów wzajemnych.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Na chwilę obecną, pomimo iż firma bukmachera BetX informuje o istnieniu aplikacji mobilnej na systemy iOS i Android, to na stronie brakuje jakiejkolwiek instrukcji czy przekierowania do jej instalacji. Wygląda więc na to, że aplikacja mobilna bukmachera jest w trakcie opracowywania, a legalny BetX z wyprzedzeniem promuje to rozwiązanie. Trzeba przyznać, że to co najmniej dziwna i na pewno daleka od profesjonalizmu praktyka. Może to się odbić negatywnie nie tylko na ofercie Betx, opinie na temat bukmachera także będą negatywne.

Dobrą wiadomością jest to, że bukmacher BetX udostępnił mobilną wersję strony internetowej, która ułatwia użytkownikom smartfonów korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu bukmacherskiego. Z pomocą mobilnej witryny można bez przeszkód stawiać zakłady live, tworzyć kupony przedmeczowe czy dokonać depozytu. Ponadto można wpisać kod promocyjny, czy skorzystać z dowolnej metody płatności. Legalni bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, na co zwraca uwagę nowy gracz i co jest dla niego istotne. BetX powinny jak najszybciej uaktywnić aplikację mobilną, inaczej nadal będą zostawać za plecami innych bukmacherów, mimo że ich oferta będzie bardzo dobra i zawierać liczne bonusy czy kody promocyjne.

Pobierz aplikację mobilną dostępną na stronie firmy BetX zakłady bukmacherskie sp. z o.o. i skorzystaj z kodu promocyjnego. Załóż konto gracza i postaw swój pierwszy zakład bez ryzyka. Oczywiście dostępny jest nie tylko standardowy bonus. Dostępny jest również bonus BetX na pierwszy depozyt, a także dodatkowy bonus od drugiej wpłaty depozytu. Największą popularnością cieszy się jednak użycie kodu promocyjnego BetX na darmowy kupon i bezpieczny zakład.

Dostępne metody płatności

Bukmacher BetX udostępnia kilka metod płatności, za których pośrednictwem można złożyć depozyt w serwisie. Standardem są szybkie przelewy, które realizowane są dzięki systemowi Przelewy24 i Dotpay, ale wpłaty można też dokonać przez BLIK, Paysafecard czy karty płatnicze. Po weryfikacji konta gracza wypłaty dokonywane są na konto bankowe. Ważne jest więc to, aby podczas rejestracji podać numer konta bankowego. Rejestracja konta jest niezwykle prosta i błyskawiczna.

Obsługa klienta w BetX

Obsługa klienta w BetX pozostawia wiele do życzenia i na tym polu bukmacher ma jeszcze wiele do zrobienia. Obecnie jedyną dostępną formą do kontaktu z BetX jest email (info@ebetx.pl), jednak nie można liczyć na natychmiastową odpowiedź. Support BetX pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zdecydowanie brakuje opcji czatu na żywo, aby użytkownicy serwisu bukmacherskiego mieli możliwość szybkiego rozwiązania trapiącego ich problemu, tym bardziej, że sekcja FAQ jest bardzo ograniczona.

Rejestracja w BetX

Rejestracja w BetX

BetX umożliwia szybką rejestrację, która skutkuje utworzeniem konta tymczasowego. To świetna opcja dla wszystkich, którzy zechcą wypróbować usługi bukmachera – bez konieczności wysyłania skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości i podawania numery rachunku w banku.

Co ciekawe, na tym etapie – bukmacher udostępnia już możliwość korzystania z wielu funkcjonalności serwisu oraz bonusów, w tym z bogatego pakietu powitalnego. Warunkiem wypłaty środków jest jednak pełna weryfikacja konta.

Należy pamiętać o tym, że nowe konto w BetX jest przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Oznacza to między innymi brak możliwości zawierania zakładów bukmacherskich przez osoby, które są niepełnoletnie. W innym przypadku bukmachera czeka kara związana z konsekwencjami prawnymi. Niemniej, nowe konto jest skrupulatnie weryfikowane. Tak jak w przypadku innych bukmacherów, tak i legalny w Polsce BetX wymaga potwierdzenia zgodności danych ze skanem dowodu tożsamości.

Bonus powitalny na start w firmie “BetX zakłady bukmacherskie”

Pokaźny bonus powitalny na start w BetX – to z pewnością silny magnes dla szerokiej rzeszy nowych użytkowników tego serwisu bukmacherskiego. W tym momencie żaden inny bukmacher nie oferuje darmowych 7807 pln na start. To solidny zastrzyk finansowy, który pozwala na zbudowanie dużego bankrolla i rozpoczęcie poważnej przygody z zakładami bukmacherskimi w BetX. Na pakiet powitalny w BetX składają się:

  • bonus bez depozytu,
  • premia od depozytu.

Bonus powitalny można także powiększyć. Wystarczy wpłacić na konto 10 pln w ciągu 7 dni od rejestracji, a BetX powiększy kwotę bonusu od depozytu do 5000 pln. Dany bukmacher ma oczywiście ofertę znacznie szerszą, jeśli chodzi o bonusy. Dostępny jest również kod promocyjny BetX.

Bonus bez depozytu 30 zł

Bonus na start bez depozytu to w rzeczywistości freebet, którego można użyć do darmowego obstawienia kuponu. Bezpośrednio po rejestracji w serwisie BetX, na koncie gracza pojawi się darmowy bilet o wartości 30 pln. Freebet uaktywnia się i jest możliwy do opłacenia kuponu – w momencie, gdy znajdą się na nim min. 3 zdarzenia z łącznym kursem na poziomie 3.00 pln bądź wyższym.

Bonus bez depozytu można wykorzystać do 7 dni od rejestracji. Uwaga – środki wygrane przy użyciu freebetu są od razu dostępne na koncie depozytowym i można je przeznaczyć do wypłaty lub kontynuowania gry.

Bonus od depozytu – 100% do 7777 zł

bonus 7777 pln

Bajeczny bonus od depozytu, w ramach którego bukmacher podwaja pierwszą wpłatę – nawet do 7777 pln! Minimalna kwota depozytu uprawniająca do skorzystania z bonusu 100% do 7777 pln – wynosi 10 pln. Bukmacher oczywiście wymaga obrotu bonusem przed możliwością swobodnego dysponowania jego wartością. Należy dokonać 4-krotnego obrotu wartością pierwszego depozytu – na kuponach akumulowanych złożonych z co najmniej 4 zdarzeń, gdzie kurs minimalny jest 1.25 pln, przy minimalnym kursie całkowitym kuponu wynoszącym 2.44 pln.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Oferta na promocje bukmacherskie dla stałych graczy serwisu BetX nie jest już tak okazała, ale za to bardzo konkretna. Oto najważniejsze punkty programu promocyjnego BetX dla stałych bywalców platformy, obstawiających zakłady live i prematch:

  • BOOMERANG BONUS – coś dla pasjonatów popularnych ciągle „taśm”. Jeśli kurs łączny na kuponie akumulowanym osiągnie pułap 200.00 pln lub więcej, to w razie tylko 1 błędnej selekcji – bukmacher wypłaci graczowi 10-krotność wniesionej na zakład stawki! Warunkiem jest umieszczenie na kuponie przynajmniej 8 zdarzeń/selekcji, a maksymalny kurs pojedynczego typu to 8.00 pln,
  • BetXszansa i SuperSzansa – te zakładki dostępne są w ramach zakładów specjalnych i zawierają zdarzenia z wyższymi kursami. Można z ich udziałem tworzyć kupony – odpowiednio – z co najmniej 8 lub 5 kombinacjami.

Oferta BetX

W ramach oferty bukmacherskiej BetX można obstawiać przedmeczowo zakłady sportowe, jak i typować wyniki meczów w czasie rzeczywistym, ponieważ dostępne są też zakłady live (na żywo). Warto zwrócić uwagę na solidne rozszerzenia, bowiem np. w największych ligach piłkarskich jest ok. 150 rynków/mecz. W innych sportach w ofercie przedmeczowej wygląda to słabiej, jednak zakłady live miewają regularnie dostępnych po kilkadziesiąt rynków.

Propozycja BetX wzbogacona jest jeszcze grupą zakładów w obrębie wirtualnych wyścigów, gdzie w trybie 24/7 – można stawiać zakłady bukmacherskie na wyścigi psów czy koni. Sporty wirtualne Fani sportu elektronicznego również nie powinni być zawiedzeni, bowiem dostępne są też zakłady bukmacherskie z oferty e-sport (m. in. Counter Strike, Dota, League of Legends, StarCraft, Rainbow Six).

W BetX można stawiać kupony podstawowe (SINGLE i AKO) oraz systemowe (np. „4z5”, „5z7” itd.). Dopuszczalne jest, aby umieszczać na jednym kuponie zdarzenia z oferty prematch i zakłady live (kupony mieszane).

Kursy bukmacherskie

Szczególnie na zakłady piłkarskie – bukmacher ma niskie marże własne, dzięki czemu może zaoferować atrakcyjne kursy dla osób obstawiających w serwisie BetX. W innych dyscyplinach kursy też pozytywnie się wyróżniają, a to dla graczy ważny element każdej oferty bukmacherskiej.

Po porównaniu kursów 1X2 na trzy najbliższe mecze angielskiej Premier League – z propozycjami innego – „czarno-żółtego” potentata na rynku, w 5 na 9 przypadkach kursy BetX były takie same lub wyższe.

Jakie zakłady sportowe można obstawiać?

Można obstawiać wszystkie… najpopularniejsze sporty. Konstrukcja oferty na zakłady sportowe w BetX, opiera się na zaledwie kilkunastu dyscyplinach – to zdecydowanie za mało. Śledząc jednak uważnie zapowiedzi bukmachera, jedynie kwestią czasu jest poszerzenie oferty o kolejne zakłady sportowe. Firma reklamuje, że już teraz – co miesiąc oferuje zakłady na ok. 150 000 wydarzeń ze świata sportu (prematch) oraz ok. 20 000 propozycji na zakłady live.

BetX wśród legalnych bukmacherów w Polsce – podsumowanie

BetX to firma, która z pewnością wraz z biegiem czasu będzie systematycznie rozwijać swoją ofertę. Mimo że maj 2022 nie przyniósł spektakularnych zmian, to jednak nie powinno się zrażać do tej firmy. Wśród legalnych bukmacherów kod promocyjny BetX wyróżnia się zdecydowanie. Bonus na start jest najwyższym dostępnym na rynku. Piłka nożna to oczywiście najważniejszy komponent całej oferty, ale biorąc pod uwagę fakt, że firma będzie rozwijać się dynamicznie, to warto założyć konto i postawić zakład. Tak, jak w przypadku innych bukmacherów, tak i w “BetX zakłady bukmacherskie” – gracze mogą skorzystać z opcji cash out. W obecnych czasach jest to już standardem, a każdy zakład można przerwać w dowolnej chwili. Bukmacher stawia także na bezpieczeństwo. Autoryzowane połączenia, zgodny na wykorzystywanie plików cookies i bezpieczne transakcje to również atuty BetX.

Kod promocyjny aktywowany może być zarówno podczas rejestracji, jak i po jej dokonaniu. Co istotne, gracz może postawić swój pierwszy zakład także na koncie tymczasowym, jednak wypłata ewentualnej wygrana możliwa jest dopiero po pełnej aktywacji konta. Bonusy skutecznie podnoszą zakład i jego wartość, co zachęcą nowych użytkowników do skorzystania z oferty nowego buka. Jak zapowiada prezes Krzysztof Wal, oferta z pewnością będzie się poszerzać, a BetX z siedzibą w mieście Bielsko-Biała stanie się znaczącym graczem na polskiej scenie zakładów wzajemnych. Na pewno będą pojawiać się cyklicznie nowe bonusy uatrakcyjniające typowanie wyników najważniejszych zdarzeń z różnych dyscyplin sportowych. Należy pamiętać jednak o tym, aby zachować rozsądek – tylko odpowiedzialna gra jest warta obstawiania zdarzeń.

Opinie na temat BetX są jednak pochlebne i warto założyć u niego konto. W BetX z pewnością w najbliższym czasie nastąpią zmiany mające na celu polepszyć funkcjonowanie serwisu. Oferta zakładów może nie jest tak rozbudowana, ale najważniejsze jest to, że bukmacher posiada zezwolenie Ministra Finansów na organizowanie zakładów takich jak sporty wirtualne czy inne.

FAQ

Sekcja FAQ tradycyjnie dostarczy pozostałych informacji w temacie nurtujących graczy zagadnień.

Czy BetX jest legalnym bukmacherem?

BetX posiada aktualne zezwolenie polskiego MF na organizowanie zakładów wzajemnych przez internet, co czyni go w pełni legalnym bukmacherem. Stosowny wpis potwierdzający ten fakt, można znaleźć na stronie rządowej. Według zapowiedzi właścicieli marki BetX czyni także starania o licencję na prowadzenie stacjonarnych punktów bukmacherskich.

Jakie sporty można obstawiać w BetX?

W serwisie bukmacherskim BetX można stawiać zakłady w najpopularniejszych rozgrywkach sportowych. Wśród możliwych do obstawiania dyscyplin, znajdują się m. in.: piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, MMA, siatkówka czy żużel.

Jakie limity bukmacherskie obowiązują w BetX?

Minimalna stawka zakładu w BetX – wynosi 2 zł., natomiast maksymalna 5 000 złotych. Górny limit wygranej na kuponie to z kolei 300 000 zł. Minimalny depozyt upoważniający do skorzystania z większości dostępnych na stronie bonusów – 10 złotych.

4/5 - (2 votes)

BetX Polska – bukmacher, zakłady bukmacherskie, opinie oraz recenzja szczegóły

Wypłaty:

15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie budzi zaufania ten buk. Pierwsze moje przerażenie było wywołane tym, iż nie mają nawet aplikacji na iOS… Od razu sięgnąłem zbierać opinii i co ja widzę: „słaba oferta”, „brak normalnego kontaktu z klientem”, „marna strona”, „oszuści” itd. I to 95% opinii, pozostały 5% pewnie kupione przez tego buka. Tak że nawet się nie zarejestrowałem.

No tutaj zdecydowanie nikomu nie polecam. Kręcą i kombinują tak, ze się nie domyślisz o tym. I teraz pytanie kluczowe – czy można ufać bukmacherowi, który nie ma nawet aplikacji dla produktów Apple?

Jakąś absurdalną tendencją mają dzisiejsze bukmacherzy – chodzi mi o braku aplikacji na iOS. I nawet nie mogę zostawić komentarz odnośnie oferty, bo po prostu nie mam jak zainstalować aplikacje a z desktopowych wersji korzystać się nie chcę. Konieczne sprawdzę go, ale jak będzie apka. Na razie bez oceny

Szkoda że nie wypróbuję tego buka – mam iOS ;D
Dla mnie jest mega dziwnie kiedy widzę że w 21 wieku buk nie ma aplikacji dla ios
Możliwie że to dobry buk ale tego się nie dowiem,
Dzięki

Ja tylko chciałem zobaczyć opinie innych graczy a tuuuu cały dramat. Same wady, bez żadnych zalet – dawno takiego nie widziałem.
Już chciałem zainstalować apkę tego buka i nagle się okazuje że nie ma aplikacji na ios… koniec bajki.

Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ja i inni gracze powinniśmy martwić się o tym aby bukmacher miał aplikacje mobilną? Mi chodzi nie o latach 2000-2010, chodzi mi o dniu dzisiejszym (2021 rok). To jest jakiś absurd!!! Już napotykam się na 4 buka, który ma aplikacje tylko na Android, albo w ogóle jej nie ma. Ja nie mogę………

Więcej niż na 1 nie zasługuje. Mnie to naprawdę denerwuje. Jak można nie mieć aplikacji na ios w 21-m wieku??????? Masakra. Już sięgnęłam w AppStore aby zainstalować appkę, a tutaj się okazuje że jej nie ma….

Podoba się ten buk tylko za kursy na e-sporty. Nie oglądam ani piłki ani nic poza CS Go, więc dla mnie ten buk jest akurat okay. Wiem że inni bukmacherzy też mają e-sporty, ale coś mi się nie chce nawet sprawdzać ich ofertę.

I znowu historia z aplikacją tylko na Android… Nadal nie mogę zrozumieć czym oni się kierują, kiedy oferują aplikację na jeden system?
Za to można śmiało stawić jedynkę i się nie martwić..

Wszyscy piszą o tym, ze ten buk nie ma apki na apple i dlatego nie mogą go sprawdzić. A ja napiszę ze strony posiadaczów android. Buk jest na 1. Nic nie straciliście.Nawet Zaoszczędziliście pamięć telefonu.

Chciałam sprawdzić czy naprawdę oni nie mają aplikacji. Weszłam na stronę i nie udało mi się znaleźć info o aplikacjach mobilnych. Nie jest to ok…

Jeśli faktycznie mają apkę tylko na androida, to od razu stawię 1. Nie mogę zrozumieć jak można ignorować posiadaczów ios.

Wszedłem na stronę i coś nie znalazłem gdzie można pobrać appkę. Czy oni ją wgl mają? Chodzi mi o ios. Dzięki

Często słyszę o tym bukmacherze. Ale nie powiem, że słyszę tylko dobre rzeczy. Dla mnie jest ważne aby support dobrze wykonywał swoją pracę, bo parę razy miałem z tym duży kłopot.

Dość młody bukmacher. Nawet nie wiem czy to jest dobrze, cze odwrotnie… Chyba poczytam jeszcze opinii, bo tu widzę że buk nie jest najlepszą opcją na rynku bettingu/zakładów 🙂