Zakłady Bukmacherskie Kraków | Legalny Bukmacher w Krakowie

Kraków to jedno z największych miast w Polsce, więc nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie w mieście królów polskich są bardzo popularne i codziennie korzysta z nich kilkanaście tysięcy mieszkańców. W Krakowie legalni bukmacherzy stworzyli znakomite warunki dla swoich klientów, ponieważ mogą oni wybrać ulubioną firmę spośród kilku działających na terenie miasta.

Zakłady bukmacherskie online są dostępne z każdego miejsca na świecie, lecz wielu klientów w dalszym ciągu korzysta z tradycyjnych rozwiązań i woli udać się do punktu stacjonarnego. W Krakowie możliwości są ogromne i w efekcie w zaledwie kilka minut gracze mogą zawrzeć zakłady wzajemne w nowoczesnych punktach stacjonarnych. W tym artykule znajdziesz informacje na temat zakładów bukmacherskich w Krakowie. Wskażemy, gdzie znajdują się punkty stacjonarne legalnych bukmacherów w stolicy województwa małopolskiego, a także jakie firmy zdecydowały się na działalność stacjonarną w Krakowie. Nasze zestawienie oparte będzie o dokładne dane statystyczne, a co więcej w tekście pojawią się adresy wszystkich punktów stacjonarnych, oferujących zakłady bukmacherskie. Ponadto porównamy tradycyjne obstawianie meczów z zakładami online. Zostań z nami i poznaj rynek zakładów bukmacherskich w Krakowie!

Ranking Bukmacherów – Twój Bukmacher w Krakowie

Na wstępie tego tekstu musimy zaznaczyć, że bardzo wysoko przez klientów zakładów bukmacherskich oceniane są firmy, które posiadają punkty stacjonarne do zawierania zakładów sportowych, ale także umożliwiają typowanie wyników przez Internet. To idealnie połączenie dla graczy, którzy w każdej chwili mogą obstawić kupon bukmacherski za pomocą aplikacji, ale także w sposób tradycyjny, bez zbędnych formalności, rejestracji konta gracza, udając się do punktu stacjonarnego bukmachera. Co więcej, z punktów tradycyjnych korzystają osoby starsze, które nie posługują się biegle nowymi technologiami, więc naziemne punkty bukmacherskie są dla nich jedyną drogą do obstawiania zakładów. Dziś w punktach stacjonarnych oprócz tradycyjnej oferty przedmeczowej, klienci legalnych bukmacherów znajdą także zakłady na sporty wirtualne, których popularność się zwiększa.

Rozwój zakładów bukmacherskich sprawia, że co roku na polskim rynku bukmacherskim pojawiają się nowe firmy, które oferują atrakcyjne warunki, a przede wszystkim bogaty pakiet na start. W efekcie podczas szukania odpowiedniego legalnego bukmachera gracze muszą wybrać tę jedną firmę. Niektóre firmy coraz częściej rezygnują ze swoich punktów stacjonarnych i skupiają się wyłącznie na zakładach bukmacherskich online. Pomimo tego w Krakowie funkcjonuje nadal wiele lokali, które oferują tradycyjnie obstawianie kuponów.

Bukmacher w Krakowie
Bukmacher w Krakowie

Większość z Was zastanawia się, w jaki sposób wybierać legalnych bukmacherów w Krakowie? Kluczowym czynnikiem jest wybór firmy, która posiada odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów w zakresie zakładów wzajemnych. Tylko w ten sposób masz pewność, że wpłacone pieniądze, przekazane dane osobowe, konto bankowe, a co więcej zagrany kupon jest bezpieczny. Dodatkowo masz gwarancję, że bukmacher, któremu powierzyłeś swoje środki, wypłaci wygraną w przypadku zwycięstwa.

W rankingu bukmacherów znajduje się wiele firm, lecz duża część z nich prowadzi wyłącznie działalność bukmacherską online. Wobec tego przyglądniemy się tylko legalnym bukmacherom posiadającym licencję Ministerstwa Sprawiedliwości, którzy otworzyli swoje lokale usługowe w Krakowie i prowadzą punkty naziemne na terenie miasta. Ile różnych firm oferuje zakłady bukmacherskie w stolicy Małopolski? Swoje punkty naziemne mają tutaj największy polski bukmacher STS, Fortuna, Superbet, forBET, bukmacher Traf. Jak widać, klienci stacjonarnych zakładów bukmacherskich mają spory wybór i mogą na spokojnie zdecydować, z której firmy skorzystają. Pomocne przy wyborze najlepszego bukmachera z pewnością okaże się liczba posiadanych punktów oraz ich lokalizacje. W ten sposób gracze zaoszczędzą sporo czasu i będą mogli w komfortowych warunkach zawierać zakłady wzajemne.

Nie jest tajemnicą, że trendy na polskim rynku zakładów bukmacherskich wyznacza STS i tak samo wygląda sytuacja w przypadku punktów naziemnych w Krakowie. Największy polski bukmacher STS może pochwalić się aż dwudziestoma różnymi punktami, które zlokalizowane są na terenie całego miasta. Kolejnym bukmacherem, który prowadzi działalność stacjonarną, jest Fortuna. Fortuna zakłady bukmacherskie mają dużo mniej punktów niż STS, ponieważ jest ich tylko siedem. W Krakowie punktami naziemnymi może pochwalić się również Superbet – posiadacz dwóch lokali. Na rynku krakowskich zakładów bukmacherskich widoczny jest także bukmacher forBET – jeden lokal stacjonarny oraz bukmacher Traf – jeden lokal stacjonarny.

Betomania - STS kod promocyjny

Gdzie znajdują się punkty stacjonarne w Krakowie z zakładami bukmacherskimi?

W Krakowie mieszka na co dzień ponad 700 tysięcy mieszkańców. Duża część interesuje się różnymi dyscyplinami sportowymi, a także zakładami bukmacherskimi. Lokalizacje lokali usługowych to najważniejsza kwestia podczas obstawiania meczów w punktach stacjonarnych. Kto z Was chciałby tracić wiele czasu na to, aby dotrzeć do punktu naziemnego swojego bukmachera? Oczywiście, że nikt! Każdy szanuje swój czas, dlatego gracze chętniej wybierają bukmacherów, którzy posiadają największą liczbę punktów stacjonarnych. Dotyczy to Krakowa, ale także całej Polski, ponieważ każdy z nas podróżuje, zmienia miejsce zamieszkania, a kontakt z zakładami bukmacherskimi w stacjonarnym wydaniu pragnie mieć cały czas.

Oczywiście niekwestionowanym liderem w rankingu bukmacherów jest STS, który świetnie sobie radzi na krakowskim podwórku. Zawieraniu zakładów wzajemnych w Star-Typ Sport poświęcimy cały kolejny akapit, który będzie obszerny i wskaże lokalizacje punktów oraz zalety korzystania z usług firmy STS. Teraz skupimy się na innych bukmacherach, którzy oferują zakłady sportowe i możliwość typowania wyników na terenie miasta Krakowa.

Nie jest tajemnicą, że największą konkurencją dla bukmachera STS jest Fortuna zakłady bukmacherskie, która stale się rozwija i profesjonalnie działa na rynku zakładów stacjonarnych, ale także online. Bukmacher może pochwalić się punktami naziemnymi na terenie całej Polski, a więc punkty Fortuna znajdziemy zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Legalny bukmacher dba o swoich klientów i oferuje im bogatą ofertę przedmeczową, dostęp do zakładów live, sportów wirtualnych. W lokalach stacjonarnych klienci mogą na bieżąco śledzić wyniki i emocjonować się obstawionymi meczami, a dodatkowo korzystać ze statystyk bukmacherskich udostępnionych przez stronę internetową. Fortuna dba o wizerunek, dlatego stara się funkcjonować na takich samych zasadach we wszystkich punktach naziemnych. Związane jest to z godzinami otwarcia punktów stacjonarnych. Kiedy zazwyczaj otwarte są punkty firmy Fortuna?

Godziny otwarcia lokali Fortuna:

 • Poniedziałek 10 – 18;
 • Wtorek 9.30 – 18.30;
 • Środa 9.30 – 18.30;
 • Czwartek 9.30 – 18.30;
 • Piątek 9 – 19;
 • Sobota 8.30 – 17.30;
 • Niedziela 8.30 – 17.

Przechodząc na krakowskie podwórko, kluczową kwestią do opisania ekspansji firmy Fortuna jest przygotowanie zestawienia z lokalizacjami punktów naziemnych. W których miejscach na mapie Krakowa klienci mogą skorzystać z usług bukmachera i tym samym możliwości typowania wyników? Fortuna w stolicy Małopolski posiada tylko siedem punktów stacjonarnych. Poniżej publikujemy ich dokładne adresy, zgodnie z danymi obowiązującymi w lutym 2023 roku:

 • ul. Marii Konopnickiej 92C, 30-333 Kraków;
 • ul. Bohaterów Września 1A/U3, 31-620 Kraków;
 • ul. Balicka 18A, 30-149 Kraków;
 • ul. Starowiślna 74, 31-035 Kraków;
 • os. Spółdzielcze 8B, 31-938 Kraków;
 • os. Na wzgórzach 21, 31-723 Kraków;
 • ul. Młyńska 8, 31-469 Kraków.

Kolejnym bukmacherem, który rozwija swoją stacjonarną działalność na polskim rynku zakładów bukmacherskich jest firma Superbet. Bukmacher działa w Polsce od 2017 roku i trzeba przyznać, że wspiera polski sport, ponieważ jest sponsorem kilku klubów piłkarskich. Można tutaj wymienić takie drużyny jak: Górnik Zabrze, GKS Tychy, czy Polonia Bytom. Bukmacher otworzył kilkadziesiąt punktów naziemnych w tym samym czasie, a dwa z nich funkcjonują do dziś w Krakowie. Każdy lokal Superbet funkcjonuje na podobnej zasadzie, a jego wystrój jest zbliżony, co w efekcie przekłada się na promocje firmy. Oczywiście obsługa klientów jest na najwyższym poziome, a gracze mogą korzystać z bogatej oferty przedmeczowej, zakładów live, a ponadto typerzy mogą pokusić się o typy na sporty wirtualne. Kluczową kwestią w Superbet jest wprowadzenie takich samych zasad we wszystkich punktach stacjonarnych. Firma dba o to, aby każdy lokal był otwarty dla klientów w tych samych godzinach. W jakich godzinach z reguły funkcjonują punkty stacjonarne bukmachera Superbet? Przeważnie punkty są otwarte w godzinach od 9:00 do 22:00 lub od 9:30 do 21:30. Są pewne wyjątki, np. lokale otwarte w godzinach 15:00 – 22:00, 11:00 – 21:00 czy 10:00 – 22:00. Aby mieć aktualne dane, zachęcamy do sprawdzenia dokładnych informacji na stronie internetowej bukmachera.

Klienci, którzy mieszkają w Krakowie i zdecydują się na korzystanie z usług bukmachera Superbet będą mogli odwiedzić tylko dwa lokale stacjonarne, które funkcjonują pod następującymi adresami:

 • ul. Bohaterów Września 1C/2U, 31-620 Kraków;
 • ul. Bojki 4 paw. 15/5A, 30-611 Kraków.

Do grona legalnych bukmacherów, prowdzących stacjonarną działalność na terenie miasta Krakowa zalicza się forBET. Nie odbiega on standardami od swoich konkurentów, ponieważ zapewnia graczom dostęp do szerokiej oferty zakładów bukmacherskich. Ponadto w punktach stacjonarnych firmy mają oni możliwość typowania sportów wirtualnych, śledzenia wyników na żywo, czy transmisji z różnych dyscyplin sportowych. Oczywiście bukmacher prowadzi również swoją działalność w Internecie za sprawą mobilnej strony internetowej, a także aplikacji mobilnej. Wracając do punktów stacjonarnych forBET to należy podkreślić, że w Krakowie działa tylko jeden punkt stacjonarny bukmachera, który zlokalizowany jest pod adresem: os. Hutnicze 2, 31-917 Kraków.

Na podobnej zasadzie co wcześniej opisane firmy bukmacherskie działa bukmacher Traf. Od 2010 roku oferuje on jednak szeroką ofertę zakładów na wyścigi konne, które są organizowane na trzech polskich torach: na sopockim hipodromie, wrocławskim torze Partynice oraz na warszawskim Służewcu. Co więcej, u bukmachera Traf można obstawiać również wyścigi konne organizowane w różnych częściach świata. Gdzie gracze chcący korzystać z usług na miejscu znajdą lokal firmy Traf? Punkt naziemny zlokalizowany jest pod adresem: ul. Grzegórzecka 3, 31-534 Kraków.

Zakłady bukmacherskie STS w Krakowie – najlepszy bukmacher na rynku

STS jako największy polski bukmacher zdominował rynek stacjonarnych zakładów bukmacherskich w Krakowie. STS od lat wyznacza trendy, jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, kilku klubów piłkarskich, ale przede wszystkim może się pochwalić potężnym gronem zadowolonych klientów. W Krakowie bukmacher STS nie ma sobie równych, ponieważ prowadzi działalność stacjonarną w dwudziestu różnych lokalizacjach. Punkty naziemne STS można spotkać na mapie Krakowa i z dużym komfortem korzystać z usług bukmachera oferowanych na miejscu. Oczywiście lokale STS oferują dostęp do bogatej oferty przedmeczowej, zakładów na sporty wirtualne, transmisji meczów, wyników na żywo. Obsługa klienta jest oczywiście na najwyższym poziomie, a lokale wyposażone są w wysokim standardzie. Warto zaznaczyć, że na terenie całej Polski funkcjonuje ponad 400 lokali stacjonarnych firmy STS. Bukmacher przyzwyczaił swoich klientów do standaryzacji godzin otwarcia, dlatego z reguły punkty naziemne STS funkcjonują w tych samych godzinach. Gdzie klienci mieszkający w Krakowie mogą skorzystać z usług firmy STS? Zobaczcie wszystkie lokalizacje na terenie Krakowa.

STS w Krakowie
STS w Krakowie

STS punkty stacjonarne na terenie Krakowa:

 • 3002 Kraków 31-052 Miodowa 43;
 • 3023 Kraków 31-929 Os. Centrum C1;
 • 3048 Kraków 30-045 Królewska 14;
 • 3056 Kraków 31-829 Bieńczycki Plac Targowy 22A;
 • 3074 Kraków 30-668 Wlotowa 5D;
 • 3076 Kraków 31-880 Os. 2 Pułku Lotniczego Paw. 1 Segm. AB;
 • 3085 Kraków 30-084 Bronowicka 19;
 • 3093 Kraków 30-348 Grota Roweckiego 9;
 • 3095 Kraków 30-559 Dworcowa 6A;
 • 3098 Kraków 31-620 Bohaterów Września 1A;
 • 3106 Kraków 31-516 Mogilska 18 lokal użytkowy 1;
 • 3120 Kraków 30-149 Balicka 18A;
 • 3123 Kraków 30-683 Nowosądecka 80 (parter);
 • 3124 Kraków 31-212 Imbramowska 15;
 • 3141 Kraków 30-611 Beskidzka 30;
 • 3157 Kraków 30-418 Zakopiańska 115 A;
 • 3160 Kraków 30-838 Heleny 4A;
 • 3161 Kraków 31-635 os. Oświecenia 21;
 • 3167 Kraków 31-147 Długa 78;
 • 3170 Kraków 31-261 Rusznikarska 14.

Bukmacher w Krakowie, czy bukmacher internetowy – co wybrać?

Powyżej obszernie opisaliśmy stacjonarne zakłady bukmacherskie, zasady obstawiania meczów w punktach naziemnych, a także firmy funkcjonujące w Krakowie. Pojawia się dylemat, czy lepiej korzystać z usług bukmacherów na miejscu, czy postawić na nowoczesne rozwiązania i skupić się na typowaniu wyników przez Internet? Zarówno pierwsza, jak i druga opcja ma swoich zwolenników, lecz idąc za trendem i rozwojem technologicznym, klienci powinni otwierać się na aplikacje mobilne oraz strony mobilne legalnych bukmacherów. Dlaczego? Przede wszystkim zakłady bukmacherskie online pozwalają zaoszczędzić czas, a ponadto oferują wiele dodatkowych atrakcji, które urozmaicą zawieranie zakładów wzajemnych.

Aby korzystać z internetowej oferty legalnych bukmacherów, wystarczy zarejestrować konto gracza na stronie internetowej bukmachera, pobrać aplikację mobilną lub przejść na stronę internetową firmy. Kluczowym aspektem jest zapewnienie dostępu do Internetu, aby zakłady mogły być zawierane. To wszystko, co potrzeba nam, aby obstawiać mecze i inne zdarzenia. Musimy podkreślić, że oprócz bogatej oferty na zakłady przedmeczowe, bukmacherzy dedykują graczom zakłady live, sporty wirtualne, czy gry karciane. Ponadto dla nowych użytkowników przygotowali atrakcyjne bonusy powitalne, które zapewniają im dodatkowe środki na grę. Bonus powitalny to między innymi zakład bez ryzyka, bonus od trzech pierwszych wpłat, czy promocyjne środki na pierwszy zakład. Dodatkowo legalni bukmacherzy online oferują różnego rodzaju zakłady specjalne. Co więcej, zadedykowali oni swoim graczom platformy streamingowe, gdzie klienci mogą oglądać transmisje na żywo takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie. Oferta dotyczy klientów, a więc zarejestrowanych graczy.

Kraków – bukmacherzy w liczbach

Na krakowskim rynku zakładów bukmacherskich działa pięć różnych firm, które zdecydowały się na otworzenie punktów stacjonarnych. W gronie bukmacherów, którzy prowadzą naziemną działalność w Krakowie, są: STS, Fortuna, Superbet, forBET, Traf. Kto króluje i jest najbardziej widoczny w mieście, ponieważ posiada największą liczbę lokali? Nie ma tutaj najmniejszego zaskoczenia, bo jest to największy polski bukmacher STS, który posiada w stolicy Małopolski aż dwadzieścia punktów stacjonarnych. Za plecami STS plasuje się Fortuna z siedmioma punktami naziemnymi, natomiast kolejne miejsce z dwoma lokalami zajmuje Superbet. Ranking stacjonarnych bukmacherów w Krakowie zamykają forBET oraz Traf, którzy mają po jednym lokalu.

Bonus nawet do 333 PLN
4.5

Legalne zakłady bukmacherskie w Krakowie

Coraz więcej klientów decyduje się na korzystanie z internetowych rozwiązań oferowanych przez firmy bukmacherskie w postaci mobilnych stron internetowych, czy aplikacji mobilnych. W efekcie punkty stacjonarne powoli zaczynają tracić na znaczeniu, lecz trzeba podkreślić, że w dalszym ciągu mają swoich stałych odbiorców. W Krakowie działa pięć różnych firm, które zapewniają dostęp do lokali naziemnych, więc wybór bukmacherów oraz dostęp do punktów naziemnych jest naprawdę duży.

Kraków – Mapa bukmacherów

Punkty stacjonarne w Krakowie, ale także w pozostałych miastach w Polsce mają swoich stałych klientów. Ponadto są one znakomitą okazją dla bukmacherów, aby budować swoją markę i rozpoznawalność wśród graczy. Niestety z roku na rok ich pozycja słabnie. Głównie spowodowane jest to rozwijającą się technologią, która oferuje nowe możliwości. Już jakiś czas temu zakłady bukmacherskie przeniosły się do Internetu. Zakłady bukmacherskie online oferują klientom nowe rynki zdarzeń, jeszcze szerszą ofertę, gry karciane oraz sporty wirtualne. Oczywiście rejestrując konto u bukmachera, gracze mogą liczyć na potężny pakiet powitalny i wiele bonusów już na starcie. To sprawia, że zakłady online stają się dla graczy bardziej atrakcyjne, niż punkty stacjonarne.

FAQ – najczęściej zadawane pytania “Legalny bukmacher Kraków”

Gdzie znajdę listę punktów bukmacherskich w Krakowie?

W tym tekście przedstawiliśmy listę punktów bukmacherskich na terenie Krakowa. Wszystkie dostępne lokalizacje znajdziesz powyżej.

Który bukmacher ma najwyższe kursy?

Do grona czołowych bukmacherów zaliczają się STS i Fortuna. Obie firmy oferują atrakcyjne kursy bukmacherskie.

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments