Ukraina – Austria – typy, kursy bukmacherskie

Spotkaniem kończącym rywalizację Grupy C na Euro 2020 będzie mecz Ukrainy z Austrią. Do konfrontacji obu drużyn zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz warto zastanowić się nad tym, kto w niej ma większe szanse na zdobycie trzech punktów i czy warto w tym wypadku postawić kupon na jedną ze stron. Dlatego właśnie dziś dokładnie przeanalizujemy sytuację przedmeczową i sprawdzimy, czy kursy na mecz Ukraina – Austria są dostępne w ofertach polskich bukmacherów. Zapraszamy!

Ukraina – Austria: walka o drugie miejsce?

Mimo iż sytuacja związana z pandemią COVID-19 pokrzyżowała plany rozgrywek Euro 2020, to znamy już zaktualizowany kalendarz i zaczynamy odliczanie do pierwszych grupowych spotkań. Tytułowy mecz Ukraina – Austria będzie ostatnim z meczów rozegranych w Grupie C, a pierwszy gwizdek usłyszymy 21 czerwca o godzinie 18:00.

Ukraina - Austria - kursy bukmacherskie
Obie drużyny wchodzące na boisko w Bukareszcie będą miały za sobą już rozegrane spotkania z liderem grupy – Holandią oraz najsłabszą Macedonią Północną. Dlatego całkiem prawdopodobne, że przystąpią do meczu z taką samą ilością zdobytych punktów, co dodatkowo podkręca atmosferę, także wśród fanów zakładów bukmacherskich. Czy w tej sytuacji jesteśmy w stanie wskazać lidera?

Ukraina z pewnością zaskoczyła swoją skutecznością w eliminacjach do Pucharu Mistrzostw Europy wielu fanów piłki nożnej na całym świecie. W drodze do fazy grupowej zawodnicy Andrija Szewczenki rozegrali między innymi dwa spotkania z Portugalią, z czego jedno wygrali, a drugie zremisowali.

Reprezentacja Austrii co prawda przegrała ostatnie spotkanie z Łotwą, ale można ich tłumaczyć tym, że mieli wtedy zapewniony awans do fazy grupowej. Jednak wcześniejsze mecze z Macedonią Północną, Słowenią, Łotwą oraz Izraelem były już wygrane. Kibice z Polski natomiast najlepiej pamiętają bezbramkowy z rundy kwalifikacyjnej rozegranej w 2019 roku.

Jak widać, jednoznacznego faworyta ciężko tutaj wskazać, zatem przyjrzyjmy się historii bezpośrednich spotkań obu reprezentacji.

Historia spotkań obu drużyn

Trudności w ocenie faworyta meczu Ukraina – Austria dodaje fakt, że obie reprezentacje spotkały się na boisku dopiero dwukrotnie i to tylko w ramach rozgrywek towarzyskich. Co więcej, każda z nich wygrała jedno spotkanie – najpierw Ukraina 2:1, a następnie Austria 3:2. Wnioski? Jedynie taki, że ciekawym typem może okazać się ten związany z ilością strzelonych w czerwcowym meczu bramek.

Gdzie obstawiać mecz Ukraina – Austria?

Jeszcze przed przesunięciem rozgrywek, kursy na mecze Euro 2020 dostępne były w ofercie największych legalnie działających w Polsce bukmacherów. Mówimy tutaj między innymi o STS, Fortunie czy Betfan. Po wznowieniu rozgrywek Europejskiego Pucharu możemy zakładać, że to właśnie na tych platformach kursy pojawiać się będą jako pierwsze. Dlatego wszystkich fanów piłki nożnej nieposiadających jeszcze konta bukmacherskiego, zachęcamy do tego, aby je założyć i zacząć obserwować udostępniane zdarzenia.

Tutaj należy pamiętać o tym, że rejestracja nowego konta to jedyna okazja do otrzymania bonusu powitalnego, który dodatkowo można powiększyć poprzez rejestrację z linku polecającego lub wpisanie kodu promocyjnego. Gdzie najlepiej założyć konto? W kwestii bonusów powitalnych od dawna liderem jest STS, gdzie propozycja na start została uznana za najkorzystniejszy bonus tego typu na rynku w badaniu przeprowadzonym przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu (WSB).

Kursy bukmacherskie na mecz Austria – Ukraina

W związku z przesunięciami rozgrywek Euro 2020 zmianom uległy także kursy i sama dostępność spotkań w ofercie bukmacherów. O ile duża część meczów została już opublikowana w serwisach największych firm takich jak STS czy Fortuna, to na część z nich wciąż musimy czekać.

Niestety tak właśnie jest w przypadku meczu Ukraina – Austria. Aktualnie nie znajdziemy w ofertach bukmacherów kursów na to spotkanie i musimy cierpliwie czekać. A mamy na co! W tak wyrównanym pojedynku kursy mogą być wyjątkowo atrakcyjne. Aktualne kursy można znaleźć pod tym linkiem – kliknij tutaj.

Typowanie zwycięzcy meczu Ukraina – Austria

Na którą z reprezentacji postawić w tym wypadku? Wiele zależeć będzie od tego, co wydarzy się po drodze – zwłaszcza w spotkaniach obu drużyn z mocną Holandią. Ciekawym typem może także okazać się remis. Gdy tylko w ofercie bukmacherów pojawią się kursy na to spotkanie, to przeanalizujemy ponownie sytuację i zaktualizujemy ten artykuł.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments