Turcja – Włochy – typy oraz kursy bukmacherskie

Meczem otwarcia tegorocznego turnieju Euro 2021 będzie spotkanie pomiędzy Turcją i Włochami, które odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie. Zakłady bukmacherskie na to wydarzenie sportowe, jak również na wszystkie inne mecze, można typować u wszystkich legalnie działających bukmacherów w Polsce. Wszystko to jest możliwe między innymi u największego bukmachera STS, a także wielu innych. Kursy na spotkanie otwarcia i inne z kolejek 1-3 mogą stanowić świetną podpowiedź, dzięki której gracze mogą wytypować prawidłowych zwycięzców.

Turcja – Włochy – informacje o meczu

Spotkanie Włochy – Turcja rozpocznie się 11 czerwca o godzinie 21:00  na Stadio Olimpico w Rzymie. Mecz ten z pewnością dostarczy wielu emocji spragnionym sportu kibicom. Oglądanie spotkań na takim poziomie to nie lada wydarzenie, za którym wielu z nas tęskni. Niestety pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała plany organizatorom turnieju i musiał on zostać przesunięty aż o rok.

Turcja Włochy kursy
Euro 2020/2021 będzie niezwykle wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy zostanie ono rozegrane na dwunastu różnych stadionach największych miast europejskich. Jak wypowiedział się o nim Gianni Infantino – ma to być turniej Euro dla Europy. Jak wypadną drużyny, które będą musiały podróżować nawet kilka tysięcy kilometrów samolotem, aby rozegrać swój mecz? To zależy zapewne od przygotowania fizycznego i mentalnego.

Włosi i Turcy słyną z tego, że są mocni psychicznie. Mają także graczy światowego formatu – Burak Yilmaz, czy Gianluigi Donnarumma. To zawodnicy z europejskiego topu i mimo całkiem odmiennych pozycji na boisku ich starcie elektryzuje oba narody. Kursy bukmacherskie dają jednak dużą przewagę Italii i w sumie trudno się temu dziwić. Jest to reprezentacja naszpikowana gwiazdami światowego formatu, a dodatkowo mecz rozegrają przed własną publicznością. Turcy co prawda grają z werwą, ale trudno sobie wyobrazić, aby Włosi przegrali ten mecz.

Statystyki bezpośrednich potyczek Turcji z Włochami

Jeśli nadal ktokolwiek zastanawia się, kto wygra mecz Włochy – Turcja na Euro 2021, to może sprawdzić darmowe typy bukmacherskie na Euro 2021. Dzięki temu można sprawdzić, jak mniej więcej wyglądają szanse obu ekip na przechylenie szali na swoją korzyść w tym spotkaniu.

Włosi grali z Turkami już jedenastokrotnie. W zdecydowanej większości spotkania kończyły się wygraną reprezentacji Italii, dlatego też bukmacherzy faworyzują tę ekipę. Włosi wygrali bowiem osiem spotkań i trzy zremisowali, co oznacza, że Turcji ani razu nie udało się pokonać Włochów. Nie można jednak przekreślać ich szans. Na Euro 2021 nie ma słabych drużyn i wszystko może się zdarzyć.

Turcja na Euro 2021 – czy warto typować?

Jeśli chodzi o mecz Włochy – Turcja kursy bukmacherskie zdecydowanie niższe są na drużynę Azzurri, ale nie można od razu skazywać Turcji na pożarcie. Ostatnie lata dla Turków były świetne. Nie zdarzały się im spektakularne porażki, grali równo i potrafili nawet zaskoczyć, wygrywając 2:0 z Francją. Może się więc okazać, że po meczu Włochy – Turcja na Euro 2021 kursy okażą się źle oszacowane. Reprezentacja Turcji uwielbia sprawiać niespodzianki i kto wie – być może tym razem znów to zrobi?

Włochy na Euro 2021 – na co zwrócić uwagę?

Włochy to jedna z potęg nie tylko europejskiej piłki nożnej, ale także światowej. Prowadzona przez Roberto Manciniego Squadra Azzurra ma za sobą już ciężkie czasy, a ostatnio piłkarzom Italii wiedzie się wręcz znakomicie. Włoskie drużyny w klubowej piłce także radzą sobie bardzo dobrze, choć żadnej z nich nie ma w ani w finale Ligi Europy, ani w finale Ligi Mistrzów.

Niemniej, ich długie występy w tych rozgrywkach mogą napawać optymizmem Włochów, którzy liczą na podium swoich piłkarzy. Co prawda Włosi nie należą do murowanych faworytów Euro 2021, ale mają duże szanse na to, aby zgarnąć medal. Ostatni raz reprezentacja Italii przegrała w 2018 roku, więc tak długa passa mówi sama za siebie.

Turcja – Włochy – typy bukmacherskie

Według bukmacherów największe szanse w meczu otwarcia mają Włosi i trudno się temu dziwić. Nie można jednak skreślać reprezentacji Turcji, która wielokrotnie pokazywała, że potrafi zaskakiwać. Czy tym razem będzie tak samo? Wydaje się, że niespodzianki nie powinno być, tym bardziej patrząc na dyspozycję Italii.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments