Szwecja – Ukraina – typy i aktualne kursy bukmacherskie na mecz

Mecze fazy grupowej mamy już za nami, a to oznacza, że wyłonione zostały wszystkie pary ⅛ finału Mistrzostw Europy. Spotkania zaplanowano na 26-29 czerwca, a w ostatnim dniu obejrzeć będziemy mogli między innymi mecz Szwecja – Ukraina. Na kogo stawiać? Jakie są aktualne typy i kursy bukmacherskie? Już sprawdzamy!

Szwecja Ukraina jak obstawiać

Szwecja – Ukraina – na co zwrócić uwagę?

Szwecja na Euro 2020

Szwedzi zdecydowanie zaskoczyli podczas fazy grupowej, gdzie nie przegrali żadnego meczu. Wygrana z reprezentacją Polski i Słowacji oraz remis z Hiszpanią dały im pierwsze miejsce w grupie E. Jednym z mocniejszych punktów tej drużyny z pewnością jest Robin Olsen. Bramkarz Szweckiej reprezentacji nie raz udowodnił swoją wartość – w tym z meczu z Polakami. Drużyna Szwedów to stabilny i dość dobrze ułożony zespół, w którym nie znajdziemy najgłośniejszych piłkarskich nazwisk, ale jak widać, nie przeszkadza im to w odnoszeniu sukcesów na Euro 2020.

Ukraina na Euro 2020

Reprezentacja Ukrainy pod wodza Andrieja Szewczenki to drużyna umiejąca grać futbol przyjemny dla oka. Jednak awans do ⅛ finału to w ich przypadku duża doza szczęścia. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce w grupie, wygrywają jedynie z Macedonią Północną i to 2:1. To o tyle trudna w ocenie reprezentacja, iż faktycznie kreują dużo sytuacji, grają efektownie, Zinchenko i Yarmolenko dają wyraźne sygnały do odważnej gry (zwłaszcza w meczu z Holandią), ale średnio przekłada się to na wyniki spotkań.

Ukraina – Szwecja – gdzie i co warto obstawiać?

Kursy na mecze Euro 2020 oferuje praktycznie każdy legalnie działający bukmacher w Polsce. Na czyją ofertę zatem warto postawić? Zdecydowanie w pierwszej kolejności polecamy rynkowych liderów – STS oraz Fortunę, gdzie oferta nie tylko jest najobszerniejsza, ale i najkorzystniejsza z punktu widzenia fana zakładów wzajemnych.

Co obstawiać w meczu Ukraina – Szwecja?

Patrząc na statystyki bezpośrednich spotkań obu drużyn, w pierwszej kolejności możemy zauważyć, że te mecze nigdy nie kończyły się remisem. Kto w tych pojedynkach był górą? Na cztery mecze, aż trzy wygrała Ukraina, a Szwecja tylko raz. Należy jednak pamiętać, że ostatni raz obie reprezentacje spotkały się na murawie aż 9 lat temu, a przez ten czas drużyny diametralnie się zmieniły.

W meczu Ukraina – Szwecja z pewnością ciekawym typem będzie zwycięstwo jednej z drużyn. Ponieważ szanse są dość wyrównane, to na obie reprezentacje kurs prezentuje się atrakcyjnie. Kolejnym typem wartym rozważenia jest zakład na strzelenie bramek przez oba zespoły lub przez konkretnego zawodnika – na przykład Forsberga, który na swoim koncie ma już trzy trafienia.

Szwecja – Ukraina – kursy bukmacherskie

Szwecja Ukraina kursy

Jak wspomnieliśmy wcześniej, kursy bukmacherskie w pierwszej kolejności warto sprawdzać u największych graczy na rynku, gdzie po prostu ich wartości są dużo większe niż u konkurencji. To bezpośrednio przekłada się na wysokości wygranych z takich samych kuponów.

Kursy na mecz Szwecja – Ukraina w STS:

Szwecja Remis Ukraina
2.40 3.10  3.20

Kursy na mecz Szwecja – Ukraina u bukmachera Fortuna:

Szwecja Remis Ukraina
 2.41 3.16 3.30

Szwecja – Ukraina – typy bukmacherskie na mecz

Na kogo postawić w meczu Szwecja – Ukraina? Mimo iż przy odpowiedniej mobilizacji i pokazaniu formy z meczu z Holandią, rywal Ukrainy jest w jej zasięgu, to jednak Szwedzi wyjdą na murawę 29 czerwca w roli faworytów. W tym wypadku nasz typ to zwycięstwo Szwedów z kursem 2.40 w STS.

Ciekawą opcją jest także zakład na to, że obie drużyny strzelą bramkę lub na łączną ilość bramek powyżej 1.5. Dla graczy szukających konkretnego zakładu z wysokim kursem proponujemy typ na strzelonego gola przez Forsberga, gdzie możemy liczyć na mnożnik w okolicach 4.00!

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments