Szwecja – Polska – typy, kursy bukmacherskie – EURO 2020

Rywalizację grupową Euro 2020 reprezentacja Polski zakończy trudnym spotkaniem ze Szwecją, od którego prawdopodobnie zależeć będzie nasz awans. Mecz zostanie rozegrany 23 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00 na Aviva Stadium w Dublinie. Jak typujemy ostatni mecz Polaków podczas rywalizacji w fazie grupowej Euro 2020?

Szwecja – Polska: spotkanie, od którego może zależeć wszystko

Polska i Szwecja przystąpią do spotkania już po rozegranych spotkaniach z najmocniejszą Hiszpanią i teoretycznie najsłabszą w grupie Słowacją. Co ciekawe, według analityków sportowych będzie to najbardziej wyrównany mecz całej fazy grupowej Euro 2020! Poza ogromną dawką emocji dla kibiców obu drużyn to dobra wiadomość dla wszystkich fanów zakładów bukmacherskich. Tak wyrównane szanse sprawiają, że dostępne na ten mecz kursy są wyjątkowo wysokie dla każdej ze stron. Gdzie znajdziemy najatrakcyjniejszą ofertę i jakie typy oraz przewidywania warto wziąć pod uwagę? O tym poniżej. Zapraszamy!

W tym artykule:

  • Gdzie obstawiać mecze Euro 2020?
  • Kursy bukmacherskie na mecz Szwecja – Polska
  • Typowanie zwycięzcy meczu Szwecja – Polska

Gdzie obstawiać mecze Euro 2020?

Wybierając bukmachera, u którego chcemy zacząć przygodę z obstawianiem meczów Euro 2020, należy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę legalność jego dziań. Tylko wybór licencjonowanego bukmachera zapewnia nam pełne bezpieczeństwo, a przy tym nie naraża nas na otrzymanie kary grzywny nakładanej przez Ministerstwo Finansów za udział w nielegalnych zakładach.

obstawiać mecz Polska - Szwecja
Drugą z najważniejszych kwestii będzie sama oferta zakładów oraz bonusy, jakie przewiduje dla nowych i aktywnych użytkowników. Tutaj polecamy postawić na ofertę jednego z największych graczy na rynku, jak na przykład STS, gdzie oferta konstruowana jest przez najlepszych specjalistów w branży, a mniejsze marże bukmacherskie pozwalają wygrać więcej pieniędzy przy tej samej stawce kuponu.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Szwecja

Przejdźmy do tego, co najważniejsze. Jakie kursy na mecz Szwecja – Polska przygotowali bukmacherzy? Pod lupę wzięliśmy propozycje z dwóch najpopularniejszych serwisów. Szwecja vs Polska, kto według bukmacherów jest faworytem?

Kursy STS:

  • Szwecja wygra – 2.75
  • Remis – 3.20
  • Polska wygra – 2.65

Kursy Fortuna:

  • Szwecja wygra – 2.89
  • Remis – 3.20
  • Polska wygra – 2.40

Wspomniane wcześniej wyrównane szanse jednoznacznie potwierdzają kursy bukmacherskie – zwłaszcza w przypadku propozycji STS. Co więcej, gdy przeanalizujemy ofertę na wszystkie mecze rozgrywek grupowych Euro 2020, to zobaczymy, że na żadne inne spotkanie analitycy nie ustalili kursów na tak zbliżonym poziomie! A jak my typujemy wynik tego spotkania?

Typowanie zwycięzcy meczu Szwecja – Polska

Historia spotkań Polski i Szwecji na arenie międzynarodowej zdecydowanie nie wypada tutaj na naszą korzyść. Co prawda na 26 rozegranych wspólnie spotkań przegraliśmy ich 14, to ostatni raz mierzyliśmy się ze Szwedami aż 16 lat temu, a od tego czasu sporo się zmieniło. Sugerując się jedynie historią bezpośrednich potyczek, należałoby postawić na przeciwników, jednak aktualnie to reprezentacja Polski znajduje się wyżej w rankingu FIFA. Do tego trzeba wziąć pod uwagę bieżącą formę obu reprezentacji, a także przewidziane na udział w Euro 2020 składy drużyn.

Dużo zależy też od tego, z jaką zdobyczą punktową drużyny przystąpią do spotkania. Jeśli chcemy myśleć o wyjściu z grupy, to wychodząc na murawę w Dublinie, reprezentacja Polski powinna mieć już na koncie przynajmniej trzy punkty – najpewniej zdobyte w meczu ze Słowacją.

Czy 23 czerwca uda się nam przełamać złą passę spotkań ze Szwedami i drużyna pod wodzą Paulo Sousy da nam zwycięstwo, na które czekamy od 1991 roku? Na to liczymy i właśnie wygrana Polski będzie w tym wypadku naszym typem.

Nasz typ: wygrana reprezentacji Polski z kursem 2.65 w STS.

Zakłady bukmacherskie z bonusem powitalnym

Szukając odpowiedniej oferty bukmacherskiej pod kątem zawierania zakładów na mecze Euro 2020, należy przeanalizować nie tylko wysokości konkretnych kursów, ale także atrakcyjność bonusu powitalnego dla nowych graczy. Co ważne, bonusy na start można podwyższać dzięki specjalnym kodom promocyjnym. Na przykład rejestrując nowe konto w STS wystarczy wpisać w odpowiednim oknie kod promocyjny BETOMANIA, aby zwiększyć bonus ze standardowych 1200 złotych na aż 1500 PLN!

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments