Portugalia – Francja – typy oraz kursy bukmacherskie

Trzecia kolejka grupowych rozgrywek Euro 2020 zapowiada wiele emocjonujących spotkań, gdzie w wielu przypadkach, to właśnie od nich mogą zależeć awansy poszczególnych drużyn do kolejnej fazy turnieju. Jednak zdecydowanym hitem kolejki będzie powtórka z finału Euro 2016: mecz Portugalia – Francja. Takie spotkania to nie tylko emocje sięgające zenitu, ale także niezliczona ilość stawianych zakładów bukmacherskich. Na kogo w tym wypadku lepiej postawić? Sprawdzamy to w dzisiejszym artykule.

Portugalia – Francja: mecz, który mógłby być finałem Euro 2020

Zaplanowany na 23 czerwca 2021 roku mecz Portugalia – Francja to kwintesencja piłkarskich emocji, tak bardzo wyczekiwanych przez fanów z całego świata. W składach obu drużyn nie brakuje największych nazwisk, a finałowa potyczka z poprzedniej edycji Mistrzostw Europy dodatkowo podkręca atmosferę.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że rozgrywki w grupie F będą należały z pewnością do najbardziej zaciętych. Poza Węgrami, którzy na awans nie mają większych szans, w meczach fazy grupowej spotkają się tytułowe reprezentacje Portugalii, Francji, ale także Niemiec. Komu bukmacherzy dają największe szanse na wyjście z grupy?

Portugalia – Francja: kto ma większe szanse na wyjście z grupy?

Aktualne kursy bukmacherskie w STS wskazują na to, że analitycy sportowi równe szanse za zajęcie premiowanych awansem miejsc dają Francuzom i Niemcom. Kursy dla obu drużyn narodowych są identyczne: 2.25 za zajęcie pierwszego miejsca oraz 1.30 za zakończenie rozgrywek grupowych na miejscach 1-2. Co z Portugalią? Dla nich STS proponuje aktualnie odpowiednio kursy 5.00 oraz 1.90.

Portugalia Francja kursy
Mimo iż szanse obu drużyn są dość wyrównane, to widać, że według bukmacherów Francja ma większe szanse na zdobycie trzech punktów.

Bilans spotkań Francja – Portugalia

Przy tak wyrównanych pojedynkach warto zerknąć na historię rozegranych bezpośrednich spotkań. Kto w ostatnich latach był górą? Patrząc jedynie na statystyki, to i tutaj lepiej radziła sobie do tej pory reprezentacja Francji. Dwa mecze towarzyskie z Portugalią zakończyła z wynikami 2:1 oraz 1:0.

Suche fakty to jedno, gdyż najważniejsze z tych spotkań rozegrane podczas finału Euro 2016 zwyciężyła Portugalia dzięki strzelonej w dogrywce przez Edera bramce. Czy ta przegrana będzie dodatkową motywacją dla Francuzów, którzy w rankingu FIFA zajmują aktualnie drugie miejsce na świecie? Wszystko na to wskazuje.

Zakłady bukmacherskie na mecz Portugalia – Francja

Gdzie obstawiać mecz Portugalia – Francja?

Mecze, w których spotykają się jedne z najlepszych drużyn narodowych na świecie, cieszą się popularnością, nie tylko ze względu na niezwykłe emocje sportowe, ale także ogromny potencjał bukmacherski. Gdzie zatem możemy postawić na Francuzów lub Portugalczyków?

Kursy na Euro 2020 dostępne są przede wszystkim u największych bukmacherów legalnie działających w Polsce. Należy jednak pamiętać o tym, że po przesunięciach w kalendarzu rozgrywek musiały one zniknąć z ofert i dopiero teraz im bliżej do rozpoczęcia piłkarskiego święta powoli znów do nich wracają. W pierwszej kolejności kursy na Euro 2020 udostępniane są między innymi na platformach STS oraz Fortuny.

Portugalia – Francja – kursy bukmacherskie na mecz

Niestety po tym jak kursy na mecz Portugalia – Francja zostały anulowane, nie zawitały do oferty bukmacherów ponownie. Jednak do 23 czerwca już coraz bliżej, dlatego zakładamy, że w najbliższych dniach się to zmieni, a my polecamy śledzić bacznie zakładkę Euro 2020 na stronach STS i Fortuny.

Póki co możemy sprawdzić zeszłoroczne propozycje, które w tym roku zapewne będą dość zbliżone. W 2020 roku na zwycięstwo Francji kurs wynosił około 2.10-2.20, gdzie dla Portugalczyków było to 3.40-3.60.

Bonus powitalny na Euro 2020

Bonus powitalny na Euro 2020

Przypominamy o tym, że Euro 2020 to idealna okazja do tego, aby wypróbować ofertę nowego bukmachera i odebrać atrakcyjny bonus powitalny. Gdzie znajdziemy najatrakcyjniejszą propozycję? Według badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk i Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu najatrakcyjniejszy bonus w Polsce oferuje STS, gdzie możemy liczyć na zakłady bez ryzyka, a także ponad 1000 złotych bonusu od depozytu.

Portugalia – Francja – typy bukmacherskie na mecz

Tak wyrównane spotkania, to z jednej strony wyższe ryzyko, ale jednocześnie wyższe kursy bukmacherskie pozwalające zgarnąć duże wygrane. Na kogo stawiać w tym wypadku? Trzeba liczyć się z tym, że będzie to zacięty pojedynek, jednak w naszej ocenie większe szanse na wygraną mają tutaj aktualni Mistrzowie Świata z 2018 roku.

Nasz typ: zwycięstwo reprezentacji Francji.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments