Traf – wyścigi online. Co to jest oraz na czym polega?

Opublikowano: 11 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2021

Traf – wyścigi online. Co to jest oraz na czym polega?

Na polskim rynku zakładów wzajemnych działają głównie spółki oferujące wydarzenia z praktycznie każdej dziedziny sportowej. Wyjątkiem jest firma Traf – na jej tablicach można znaleźć wyłącznie zdarzenia z zakresu gonitw koni. Co dokładnie oferuje swoim klientom oraz jakim zapleczem bonusowym dysponuje? Odpowiedzi na te pytania zainteresowani poznają dzięki poniższemu tekstowi.

Traf – wady i zalety

Bukmacher Traf funkcjonuje w Polsce od 2010 roku. Do 2019 roku typerzy mogli zapełniać kupony tylko w jednostkach naziemnych spółki. Obecnie mogą korzystać z usług firmy zarówno w punktach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem witryny www. Bukmacher działa legalnie na podstawie licencji, którą uzyskał od Ministerstwa Finansów. Obecnie nie dysponuje aplikacją na urządzenia mobilne.

Traf udostępnia typerom zakłady na gonitwy koni, które odbywają się w Polsce (hipodrom w Sopocie, Partynice we Wrocławiu oraz Służewiec w Warszawie) oraz na torach całego świata, m.in. w Szwecji oraz Francji. Z poziomu punktów dostępowych gracze mogą zapełniać kupony, a także mieć wgląd w aktualną sytuację na torze. Ponadto dział „Gonitwy” na stronie www zawiera aktualną oraz historyczną ofertę bukmachera. Znajduje się w nim program gonitw, plan gonitw, dostępne zakłady, typy oraz miejsce na wyniki.

Osoby, które wcześniej nie miały kontaktu z zakładami na gonitwy, mogą skorzystać z oferowanego przez bukmachera zaplecza pomocy. Gracz dowie się dzięki temu, jakie są rodzaje zdarzeń, a także zapozna się ze szczegółowymi przykładami. Oprócz tego znajdzie w dziale „FAQ” odpowiedzi na pytania dotyczące tworzenia oraz ogólnych zasad dotyczących rejestracji konta.

wady i zalety bukmachera

Podsumowując, do zalet bukmachera Traf można zaliczyć atuty takie jak:

  • bogata oferta zakładowa na wyścigi koni
  • firma godna zaufania – spółka należy do grupy spółek Skarbu Państwa
  • dość sprawna i szybka weryfikacja profilu gracza

Z kolei wady to, między innymi:

  • monotematyczna oferta wyłącznie na zakłady skupione wokół gonitw koni
  • strona internetowa zawiera bardzo mało informacji, dodatkowo ograniczonych tylko do poradników
  • brak jakichkolwiek dodatków dla nowych i stałych klientów
  • brak aplikacji na urządzenia mobilne

Pełny opis spółki oraz jej produktów znajduje się na https://betomania.pl/bukmacherzy/traf/.

Bonusy powitalne. Jak działają?

Spółka Traf nie dysponuje obecnie bonusami powitalnymi dla swoich klientów. Aby rozpocząć współzawodnictwo z bukmacherem, gracz musi jedynie założyć indywidualny profil. Wprowadzenie dodatków bez wątpienia przyciągnęłoby większą rzeszę osób, co również przełożyłoby się na wyższe zyski samej firmy.

Promocje oraz inne ciekawostki bukmachera Traf

Traf należy do grupy Totalizatora Sportowego, co czyni z niego spółkę Skarbu Państwa. Jest to więc firma całkowicie polska.

Bukmacher nie oferuje ani dodatków dla nowych klientów, ani żadnych bonusów na dalszym etapie gry. Zapewne ulegnie to zmianie w przyszłości – nie jest wykluczone, że firma poszerzy swój pakiet zakładowy o nowe dyscypliny. W takim przypadku, aby zaistnieć na rynku, będzie musiała wprowadzić akcje promocyjne. Graczom pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać odpowiednich informacji.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments