Bonusy bukmacherskie bez depozytu – jak odebrać?

Opublikowano: 14 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2021

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – jak odebrać?

Oferta bonusowa legalnych bukmacherów działających w Polsce nie ogranicza się tylko do dodatków za pierwszą wpłatę. Typerzy mogą skorzystać z całego wachlarza promocji, który obejmuje przede wszystkim środki na grę bez wkładu własnego. Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i stałych klientów. Czym charakteryzuje się taki dodatek oraz gdzie można go znaleźć?

Bonus bez depozytu – na co zwrócić uwagę?

Tytułowy dodatek nie wymaga wpłaty ze strony gracza, aby mógł zostać aktywowany. Innymi słowy, żeby uzyskać ekstra środki na grę, wystarczy zatwierdzić odpowiedni regulamin, bez konieczności zasilania salda głównego. Z punktu widzenia typera tego rodzaju promocje to najlepsza forma bonusu. Ogólnie dodatki bez wymaganego depozytu podzielić można na trzy grupy:

  • promocje związane z pakietem powitalnym – gracz otrzymuje środki na grę, które nie wchodzą do głównego bonusu od depozytu. Po wpisaniu odpowiedniego kodu (o ile jest wymagany) klient może otrzymać m.in. darmowy zakład na całą ofertę bukmachera lub jej część
  • promocje okolicznościowe – w ramach ważnych wydarzeń sportowych spółki udostępniają takie dodatki w postaci darmowych zakładów lub innej formie, która nie wymaga wkładu własnego
  • promocje cykliczne – najlepszym przykładem opisywanej akcji są rankingi najlepszych graczy. Wygrane w tego rodzaju wydarzeniach mogą oznaczać nagrody, które typer otrzyma bez zasilania salda

Jak widać, opcji otrzymania bonusu bez wkładu własnego istnieje mnóstwo. Wystarczy regularnie odwiedzać witryny legalnych spółek lub wejść na https://betomania.pl/bonusy-bukmacherskie/.

Po co Ci bonusy?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest dość prosta: wszelkie dodatkowe środki pieniężne na grę, które nie wymagają własnego wkładu, stanowią okazję do wygrywania z bukmacherem. Darmowe zakłady to nic innego jak kolejne szanse na trafione kupony.

Aktualne bonusy bukmacherskie bez depozytu

Aktualne bonusy bukmacherskie bez depozytu

Jak obecnie wygląda sytuacja z dodatkami bez depozytu? Poniżej zestawiono tego typu bonusy, które można otrzymać u kilku legalnych bukmacherów działających w Polsce.

forBET – stałym elementem pakietu bonusowego spółki, który obejmuje dodatek bez wkładu własnego, jest bonus urodzinowy. Bukmacher oferuje 20 zł każdemu aktywnemu graczowi, który przy okazji jest jubilatem. Ponadto w ofercie promocyjnej zakłady bukmacherskie często udostępniają typerom freebety.

STS – podczas zakładania indywidualnego profilu typer otrzymuje od spółki darmowy zakład. Aby go dostać, należy wpisać w wyznaczone miejsce odpowiedni kod promocyjny.

Betclic – bukmacher oferuje dodatki bez depozytu w ramach programu lojalnościowego „Strefa VIP”. Ponadto cyklicznie lub z okazji ważnych wydarzeń sportowych możliwe jest uzyskanie kodu promocyjnego, który uprawnia do np. darmowych zakładów.

eWinner – w palecie dodatków bez wkładu własnego gracze znajdą przede wszystkim darmowe zakłady na daną dyscyplinę sportową (piłkę nożną lub żużel).

FORTUNA – najpewniejsze miejsce, w którym gracz uzyska dostęp do dodatków, które nie wymagają wpłaty własnych środków, to rankingi typerów organizowanych przez spółkę. Darmowe zakłady oraz wiele innych bonusów jest dostępnych dla aktywnych.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Bonusy my lubimy. Mega ważne jest aby aktywacja tych bonusów była łatwa. Widoczne miejsce dla kodu promocyjnego albo automatyczne naliczanie tego bonusu. Powitalne bonusy mają wszyscy czego nie powiem o cyklicznych.

Bardzo przydatna opcja. Daje możliwość darmowej próby. Poza tym że daje możliwość zagrać gratis, to jeszcze dobra szansa na zarobek dla nowych użytkowników (nie graczy). Podoba mi się że są bukmacherzy oferujące takie rzeczy.