Polska – Słowacja – typy, kursy bukmacherskie

Do Euro 2021 został już niespełna miesiąc, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się pierwszy mecz reprezentacji Polski. W eliminacjach pod wodzą Jerzego Brzęczka Polacy radzili sobie całkiem nieźle. Braki uwydatniły się jednak dopiero w spotkaniach Ligi Narodów UEFA. Polacy w starciach z Włochami i Holendrami byli po prostu bezradni.

Piłkarze Oranje i Azzurri robili z nami co chcieli, a nasi piłkarze nie mieli żadnego pomysłu na grę. Po jednym z blamaży Robert Lewandowski na pytanie dziennikarzy o taktykę na to spotkanie milczał aż osiem sekund, aby cokolwiek powiedzieć. Nie można jednak twierdzić, że nie mamy potencjału. Krychowiak, Zieliński, Lewandowski, Moder – ci piłkarze błyszczą w swoich klubach i mamy nadzieję, że tak samo zabłysną na Euro 2021.

Polska Słowacja kursy bukmacherskie

Słowacy to natomiast ekipa solidna, rzetelnie wykonująca zalecenia taktyczne i przede wszystkim groźna. Zazwyczaj grająca z kontry, ale potrafiąca także utrzymać się przy piłce. Spotkanie z Polakami z pewnością będzie wielką okazją do pokazania swojego potencjału. Kto zgarnie komplet punktów w tym spotkaniu? Zwycięzcę lub nie, poznamy już niebawem!

Polska – Słowacja – typy na Euro 2021

Są takie sytuacje, które sprawiają przyjemność kibicom biało-czerwonych. Tak też jest w przypadki meczu Polska – Słowacja. Bukmacherzy jasno stawiają na naszych zawodników i faworyzują ich na tle bądź co bądź słabszego rywala. Trudno się temu dziwić, bo w końcu to polska reprezentacja ma w swoim składzie zdecydowanie więcej gwiazd niż Słowacy. Wystarczy wymienić nazwisko Roberta Lewandowskiego, który jest po prostu fenomenalny. Aczkolwiek wiadomo, że zawsze trzeba zachowywać odpowiednią czujność. Nasze orły niestety nie raz zawiodły już w podobnych sytuacjach, więc nie wszyscy wierzą, że Polakom uda się wygrać.

Piętą achillesową piłkarzy reprezentacji jest z pewnością kondycja. Niejednokrotnie widać, że w starciu z bardziej wybieganym przeciwnikiem nasi zawodnicy sobie nie radzą. Nie tylko uciekają się do fauli, które można określić mianem rozpaczliwych, ale także po około 60 minutach przestają biegać. Brakuje w naszych szeregach zawodników, którzy będą wybiegani i dadzą radę w wysokim pressingu.

Wystawione przez bukmacherów na mecz Polska – Słowacja kursy w zdecydowany sposób faworyzują naszych Orłów. Obstawiając na zwycięstwo reprezentacji Polski można wygrać sporo mniej, niż obstawiając wygraną Słowacji. Chce się wierzyć, że bukmacherzy mają tutaj rację i że to właśnie Nasi wygrają mecz otwarcia, ale Słowacja to także mocna ekipa, a kilku piłkarzy grało również w polskiej Ekstraklasie więc znają realia polskiej piłki. Z pewnością, gdyby Polacy odczuli wsparcie i wiarę w nich, miałoby to świetny wpływ na ich dalszą dyspozycję i morale w trakcie turnieju Euro 2021.

Darmowe kursy bukmacherskie na Euro 2021 na Słowację są całkiem wysokie. Jeżeli ktokolwiek nie wierzy w zwycięstwo Polaków to może postawić swój typ na Słowację i zarobić dużo więcej, o ile kupon faktycznie wejdzie. Jest to jednak dosyć wątpliwe, ponieważ nasi południowi sąsiedzi nie dysponują taką siłą rażenia w ofensywie, aby wyjść z tego spotkania zwycięsko. Jednak to jest Euro 2021 i należy mieć świadomość, że takie turnieje potrafią zaskakiwać.

Polska – Słowacja – kursy, czy warto obstawiać spotkanie?

Prawda jest taka, że mimo wyższej klasy Polaków wszystko może się zdarzyć. Różnica umiejętności pomiędzy reprezentacjami jest niewielka, więc teoretycznie kupon postawiony na którąkolwiek z nich może się opłacić. Niemniej kursy na żadną ekipę nie będą na tyle niskie, że nie opłaci się obstawiać, ale wiadomo, że wygrywa się tylko wtedy, gdy kupony wchodzą, a typowanie jest skuteczne.

W przypadku naszej reprezentacji zawsze pojawiają się jakieś wahania. I nawet jeśli zdrowy rozsądek podpowiada, że to drużyna przeciwna wygra, to jednak emocje związane z przynależnością narodową biorą górę. Reprezentacja Polski nie jest wcale taka słaba, ale niektórych piłkarzy ranga wydarzenia może przerosnąć. Z pewnością Euro 2021 będzie prawdziwym sprawdzianem dla Paulo Sousy, jednak wątpliwe, aby powtórzył on sukces Adama Nawałki, który doprowadził Polskę do ćwierćfinału.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments