Fame MMA 11 – typy oraz kursy bukmacherskie

Po przerwach spowodowanych pandemią największa polska organizacja specjalizująca się w walkach influencerów FAME MMA powraca na otwarte stadiony. Kolejna gala freak fightów, czyli FAME MMA 11, odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Co o niej wiemy? Kiedy obejrzymy galę FAME MMA 11? Czy w karcie walk znajdzie się jakaś niespodzianka?

Włodarze federacji FAME MMA, czyli Wojciech Gola oraz „Boxdel” (Piotr Baron) ujawnili już wszelkie tajemnice, jakie do tej pory kryła karta walk. Kogo zobaczymy w klatce FAME MMA? Tutaj organizatorzy przygotowali niemałą niespodziankę, która zadowoli wszystkich kibiców sporów walk! Co więcej, oficjalny bukmacher FAME MMA opublikował już kursy na wszystkie pojedynki gali, zatem fani łączenia oglądania sportu z zarabianiem pieniędzy mogą już postawić pierwsze kupony na walki FAME.

Jak wygląda karta walk gali FAME MMA 11? Gdzie obstawiać walki i jakie kursy przygotowali bukmacherzy? Na kogo stawiać? W dzisiejszym artykule odpowiemy na te wszystkie pytania. Zapraszamy!

obstawianie walki w sts

Czego oczekiwać po FAME MMA 11 – Freak fight?

Długa przerwa od organizowanych z rozmachem wydarzeń sportowych spowodowała, że fani tego typu imprez odliczają dni, aby zasiąść na trybunach i dopingować swoich ulubionych zawodników. Czego zatem możemy spodziewać się po karcie walk FAME MMA 11?

Z pewnością gala FAME MMA 11 zostanie zrealizowana z rozmachem. Federacja rozwija się wyjątkowo prężnie i zaskakuje swoich kibiców dbałością o wszelkie detale. Wrażenie każdorazowo robi także karta walk FAME MMA. I tym razem tutaj czeka nas prawdziwe zaskoczenie. Pierwszy raz na gali FAME MMA, znanej z typowo influencerskich pojedynków, zawalczą profesjonalni zawodnicy, występujący do tej pory pod szyldem Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). Czy taki zabieg należy traktować, jako wyraźny sygnał, wskazujący na chęć profesjonalizacji federacji FAME MMA? Zdecydowanie powinno to przetrzeć szlaki i nakłonić kolejnych zawodowców do współpracy z federacją FAME MMA. Nie bez znaczenia jest też zapewne aspekt finansowy, gdyż tajemnicą nie jest, że FAME MMA płaci swoim zawodnikom naprawdę duże pieniądze.

FAME MMA 11 -kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Na oficjalnie ogłoszenie daty nadchodzącej gali FAME MMA 11 włodarze kazali czekać kibicom dość długo. Początkowe spekulacje najczęściej wskazywały na to, że kolejna gala odbędzie się dopiero we wrześniu 2021 roku. Finalnie wyznaczona została data 2 października, a start gali FAME MMA 11 zaplanowano na godzinę 20:00.

Gala FAME MMA 11 zostanie zorganizowana na gliwickiej hali sportowej, mieszczącej ponad 17 tysięcy kibiców. Ile biletów trafi do puli sprzedaży? Tego niestety nie wiemy, natomiast znamy ich ceny. Aktualnie najtańsze bilety Fame MMA 11 w ostatnich sektorach na Arenie Gliwice kosztują 80 złotych. Miejsca bliżej oktagonu FAME to koszt od 200 do 240 złotych. Najwięcej oczywiście należy zapłacić za bilety VIP – tutaj ceny sięgają nawet 1000 złotych.

Gala FAME MMA 11 – karta walk

fame mma 11 karta walk

Kogo zobaczymy w oktagonie podczas FAME MMA 11? Tutaj musimy przyznać, że karta walk wygląda niezwykle ciekawie i próżno tu szukać pojedynków nudnych czy niezbudzających emocji wśród kibiców federacji FAME MMA.

Podczas październikowej gali nie zabraknie występu prawdziwych zawodowców, do których Borys Mańkowski i Norman Parke bez dwóch zdań się zaliczają. Od jakiegoś czasu to przecież jedne z najgłośniejszych nazwisk w polskim MMA! Druga walka wieczoru to kolejne starcie Sylwestra Wardęgi – tym razem z debiutującym Wojciechem Przeździeckim znanym z WiP Bros, popularnego kanału na YouTube.

Main event i druga walka wieczoru FAME MMA 11 to jednak nie koniec emocji. Nie zabraknie tutaj ciekawych debiutów jak na przykład znanego z Ekipy Mixera, czy już doświadczonych zawodników, między innymi Filipka, Krychy, Piotra Szeligi, Arkadiusza Tańculi oraz samego współwłaściciela całego przedsięwzięcia – Michała Boxdela! Poniżej prezentujemy pełną kartę walk Fame MMA 11. Oto wszyscy zawodnicy:

Fame MMA 11 – karta walk

Kategoria półśrednia Borys Mańkowski vs Norman Parke (MAIN EVENT FAME MMA 11)
Kategoria lekka Sylwester Wardęga vs Wojciech „OjWojtek” Przeździecki (CO-MAIN EVETN)
Kategoria do 82 kg Piotr „Popo” Węgrzyn vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz
Kategoria ciężka Michał „Boxdel” Baron vs Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski
Kategoria lekka Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „MiłyPan” Kołaczyński
Kategoria półśrednia Filip „Filipek” Marcinek vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kategoria półciężka Marcin Malczyński vs Arkadiusz „Aroy” Tańcula
Kategoria kogucia Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja
Kategoria półśrednia Krystian „Krycha” Wilczak vs Aleksander „Sasha” Muzheiko
Kategoria ciężka Piotr „Szeli” Szeliga vs Krzysztof „Fericze” Ferenc

Walka wieczoru na FAME MMA 11

Borys Mańkowski (0-0) – Norman Parke (1-0)

Zapowiedź walki wieczoru FAME 11 zrobiła niemałe zamieszanie w świecie polskiego MMA. Nie dość, że karta walk zawiera nazwiska doświadczonych zawodników, to zmierzą się oni na zasadach street style dirty boxing! Warto podkreślić, że to pierwsza tego typu walka w Polsce! Co to oznacza? Będzie to tylko jednorundowe starcie, które potrwa maksymalnie 15 minut, a zawodnicy skorzystają z małych rękawic do mma.

Pikanterii walce wieczoru dodaje też fakt, że zawodnicy mieli już okazję ze sobą zderzyć rękawice. Wtedy, podczas gali KSW 47 lepszy okazał się Norman Parke, zwyciężając z Borysem przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 29:28).

 • Norman Parke – dla „Stormina” będzie to już druga walka w FAME MMA. Swój debiut zaliczył na poprzedniej gali, gdzie stoczył walkę wieczoru FAME MMA 10, mierząc się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim znanym między innymi z popularnych programów rozrywkowych. Walka odbyła się na zasadach bokserskich, co miało dać przewagę „Don Kasjo”, który ma na koncie ponad 70 walk amatorskich. Okazało się jednak, że to nie wystarczyło, a pojedynek decyzją sędziowską wygrał Norman Parke. Warto też podkreślić, że Stormin przed debiutem w Fame MMA stoczył wiele pojedynków w KSW i UFC, gdzie wgrywał między innymi z Marcinem Wrzoskiem czy właśnie Borysem Mańkowskim.
 • Borys Mańkowski – popularny Diabeł Tasmański dopiero debiutuje w Fame MMA. Do tej pory związany był od kilku lat z KSW, gdzie zdobył między innymi tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze półśredniej. Ostatnie trzy walki w KSW zakończył zwycięstwem – dwa razy jednogłośną decyzją sędziowską, a raz przez poddanie. Należy jednak pamiętać, że podczas walki wieczoru KSW 47: The X Warriors przegrał ze Storminem. Po trzech przewalczonych rundach sędziowie wskazali jednogłośnie zwycięstwo Irlandczyka z Północy.

Druga walka wieczoru na gali — kto to będzie?

Sylwester Wardęga (0-1) – Wojciech „OjWojtek” Przeździecki (0-0)

Co-main event z karty walk FAME MMA 11 to starcie dwóch popularnych youtuberów. W oktagonie podczas nadchodzącej gali zderzą rękawice Sylwester Wardęga oraz Wojciech „OjWojtek” Przeździecki. Początkowo mówiło się o tym, że Przeździecki miałby zmierzyć się z Szymczakiem, jednak z niewiadomych powodów do tego pojedynku nie udało się włodarzom doprowadzić. Na jego miejsce wskoczył Wardęga, ale jak stwierdził „OjWojtek”, jest mu obojętne, z kim spotka się w oktagonie. Czy słusznie?

 • Sylwester Wardęga – Sylwestra znamy z działalności internetowej już od wielu lat. Do tej pory Wardęga stoczył tylko jeden pojedynek w na FAME MMA, a jego rywalem był Kacper Blonsky. Niespodziewanie Kacper Blonsky nie miał większych problemów z rywalem, a walkę zakończył duszeniem zza pleców już w pierwszej rundzie. Wardęga ma za sobą już debiut i regularnie trenuje w warszawskim klubie WCA. Może zatem okazać się, że będzie wymagającym przeciwnikiem, nie tylko podczas konferencji FAME MMA.
 • Wojciech „OjWojtek” Przeździecki – FAME MMA 11 to dla Przeździeckiego debiut w świecie mieszanych sportów walk. Przewaga Wojciecha przede wszystkim opiera się na jego warunkach fizycznych. Zakładamy, że ze względu na mniejsze doświadczenie i większy zasięg ramion będzie dążył do prowadzenia walki w stójce. Co ciekawe, „OjWojtek” trenuje w tym samym klubie co Sylwester Wardęga.

Gala FAME MMA 11 – kursy, jak typują bukmacherzy?

Kolejna bardzo dobrze obsadzona ciekawymi zawodnikami gala FAME MMA to przede wszystkim okazja do obejrzenia emocjonujących walk, ale też szansa zarobienia prawdziwej gotówki. Jak to zrobić? Wystarczy poprawnie wytypować zwycięzców poszczególnych starć, jakie obejmuje karta walk FAME MMA 11.

Gdzie obstawiać walki Fame MMA 11?

Tutaj należy pamiętać o tym, że federacja FAME MMA ma w zwyczaju podpisywanie umów na wyłączność z konkretnym bukmacherem. Jakiś czas temu zakłady bukmacherskie na pojedynki z karty walk obstawiać mogliśmy wyłącznie w LVBet – firmy, która była jednym z głównych sponsorów. Sytuacja zmieniła się w lipcu 2020 roku, kiedy to rolę oficjalnego sponsora przejęła firma Betclic. Teraz właśnie tam dostępne są zakłady na wszystkie walki zapowiedziane na jedenastą galę FAME MMA, gdyż Betclic ma podpisaną umowę na wyłączność.

Jakie są kursy na walki Fame MMA 11?

Kursy bukmacherskie to nie tylko informacja pozwalająca nam określić potencjalną wygraną. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że każdy kurs bezpośrednio odzwierciedla szanse wystąpienia danego zdarzenia. Prawdopodobieństwo wyliczane jest przez zawodowych analityków sportowych pracujących w danej firmie bukmacherskiej, którzy biorą pod uwagę doświadczenie zawodników, ich aktualną formę, stosowane techniki oraz warunki fizyczne. To właśnie dlatego każdy kurs na walkę mma możemy odczytywać jako typy udostępniane bezpośrednio przez bukmacherów. Jak kursy prezentują się w przypadku gali FAME MMA 11? Poniżej prezentujemy pełną ofertę w Betclic.

 • Borys Mańkowski 1.50 – Norman Parke 2.30
 • Wojciech „OjWojtek” Przeździecki 2.30 – Sylwester Wardęga 1.50
 • Marcin Malczyński 2.00 – Arkadiusz „Aloy” Tańcula 1.65
 • Piotr „MiłyPan” Kołaczyński 2.45 – Norbert „Smolasty” Smoliński 1.45
 • Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski 1.90 – Michał „Boxdel” Baron 1.75
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik 1.95 – Filip „Filipek” Marcinek 1.70
 • Patrycja Wieja 4.75 – Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska 1.12
 • Aleksander „Sasha” Muzheiko 2.90 – Krystian „Krycha” Wilczak 1.33
 • Krzysztof „Fericze” Ferenc 1.90 – Piotr „Szeli” Szeliga 1.75
 • Piotr „Popo” Węgrzyn 1.22 – Mikołaj „Mixer” Magdziarz 3.50

Powyższe kursy obejmują wyłącznie zwycięstwo jednego z zawodników. Aktualnie niedostępne są zakłady określające szczegółowe zdarzenia, takie jak sposób zakończenia walki (punkty, nokaut) czy liczbę przewalczonych rund.

FAME MMA 11 – typy bukmacherskie oraz promocje

FAME MMA 11 – typy bukmacherskie

W obstawianiu wyników walk mma, a zwłaszcza, gdy mówimy o freak fightach FAME MMA, niezwykle przydatne okazują się typy bukmacherskie. Dzięki nim możemy rozeznać się lepiej w sytuacji i z większym prawdopodobieństwem wytypować zwycięzcę starcia. Na kogo postawić podczas gali FAME MMA 11? Sugerując się wyłącznie kursami bukmacherskimi walkę wieczoru, powinien wygrać Borys Mańkowski, a co-main event Sylwester Wardęga. Poniżej przyjrzymy się całej karcie walk dokładniej.

Typy na Fame MMA 11

Borys Mańkowski (0-0) vs Norman Parke (1-0)

Zapowiedź tego pojedynku wstrząsnęła polskim światem mieszanych sztuk walk. To nie tylko rewanżowy pojedynek dwóch świetnie wyszkolonych i doświadczonych zawodników, ale i bezprecedensowe przejście zawodowców do federacji skupiającej się przede wszystkim na walkach influencerów. Do tego walka zorganizowana zostanie na zasadach brudnego boksu, z którym w Polsce do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Kto naszym zdaniem wygra walkę wieczoru FAME MMA 11?

Od poprzedniego pojedynku minęło już dwa i pół roku, a wtedy lepszy okazał się Norman Parke, zwyciężając na punkty. To sprawia, że „Stormin” wejdzie do oktagonu z większą pewnością siebie. Nie tylko raz już z Mańkowskim wygrał, ale i ma za sobą debiut w FAME MMA. Na jego korzyść przemawiają także warunki fizyczne, gdyż jest wyższy od Diabła Tasmańskiego aż o 9 centymetrów. Borys Mańkowski ma w tym pojedynku zdecydowanie więcej do udowodnienia, a na pozytywne nastawienie i wiarę we własne siły z pewnością wpłyną poprzednie trzy wygrane z rzędu.

Co ciekawe, mimo iż większość atutów stoi po stronie Normana Parke, bukmacherzy w roli faworyta stawiają Borysa Mańkowskiego. Na kogo postawić w tym wypadku? Naszym zdaniem, biorąc pod uwagę warunki fizyczne, pewność siebie oraz sam kurs bukmacherski, zakład na Stormina może okazać jedną z najciekawszych inwestycji podczas gali FAME MMA 11.

Nasz typ: Zwycięstwo Normana Parke z kursem 2.30

Wojciech „OjWojtek” Przeździecki (0-0) vs Sylwester Wardęga (0-1)

Druga walka wieczoru FAME MMA 11 to pojedynek popularnych twórców internetowych – legendy polskiego YouYube Sylwestra Wardęgi z Wojciechem „OjWojtek” Przeździeckim. Atmosferę podkręca tutaj delikatny konflikt między youtuberami, a to za sprawą nagrań Sylwestra dotyczących „Wersow” z ekipy Friza.

Dla Wardęgi będzie to już druga walka w ramach FAME MMA. Co prawda debiut okazał się dla niego bolesną nauczką, to jak sam przyznał, nie był do odpowiednio przygotowany do pojedynku z Kacprem Błońskim i nie czuł się pewny siebie. Należy się jednak spodziewać, że wyciągnął wnioski z tej przegranej i do kolejnego starcia przygotował się już we właściwy sposób. Przeździecki 2 października dopiero zadebiutuje w klatce. Na jego korzyść przemawiają z pewnością warunki fizyczne, gdyż jest wyraźnie wyższy od Sylwestra. Czy to wystarczy? Naszym zdaniem zadecyduje tutaj doświadczenie oraz staż w treningach, a co za tym idzie, stawiamy w tym wypadku na zwycięstwo Sylwestra Wardęgi.

Nasz typ: zwycięstwo Sylwestra Wardęgi z kursem 1.50

Piotr „Popo” Węgrzyn (0-0) vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz (0-0)

Na gali Fame MMA 11 nie zabraknie też walk debiutantów, w których bardzo często trudno wytypować jednoznacznego zwycięzcę. Czy tak będzie w przypadku pojedynku Piotra Węgrzyna („Popo”) oraz Mikołaja Magdziarza („Mixer”)?

Piotr „Popo” Węgrzyn to dobrze znany fanom Xayoo Industries twórca internetowy. Mimo iż to jego debiutancki pojedynek w FAME MMA, to z tego, co wiemy, trenował niegdyś karate. Aktualnie trenuje w tym samym klubie co Sylwester Wardęga, czyli w warszawskim WCA. Jego rywal, były członek najpopularniejszej Ekipy w polskim internecie powraca do działalności w sieci po tym, jak uporał się z depresją. Mixer, mimo iż trenuje w legendarnym Ankosie, to nie ma doświadczenia w żadnym sporcie walki, a do tego jest sporo niższy i lżejszy od Węgrzyna. To właśnie dlatego w roli faworyta upatrujemy Piotra „Popo” Węgrzyna.

Nasz typ: Wygrana Piotra „Popo” Węgrzyna z kursem 1.22

Michał „Boxdel” Baron (1-1) vs Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski (0-0)

Pojedynek, w którym sam włodarz federacji FAME MMA wchodzi do klatki, musi wzbudzać zainteresowanie. Tym razem Michał „Boxdel” Baron zmierzy się z debiutującym Maksymem „Maksymalnie” Ziółkowskim.

Dla Boxdela to już druga walka w Fame MMA, a jego aktualny bilans to wygrana z Jakubem Szymańskim oraz przegrana z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. „Boxdel” 2 października skrzyżuje rękawice z influencerem i trenerem personalnym „Maksymalnie”. Na kogo stawiamy w tym pojedynku? Naszym zdaniem doświadczenie w treningach i walkach oraz warunki fizyczne przemawiają na korzyść „Boxdela”. Wszystko jednak zależy od przygotowania kondycyjnego Michała Barona oraz tego, jaką wagę wniesie do oktagonu.

Nasz typ: wygrana współwłaściciela FAME MMA „Boxdela” z kursem 1.75

Norbert „Smolasty” Smoliński (0-0) vs Piotr „MiłyPan” Kołaczyński (0-0)

Na FAME MMA 11 nie zabraknie także pojedynku muzyków, choć w tym przypadku wywodzących się ze skrajnie różnych gatunków. W roli reprezentanta rapowej sceny 2 października wystąpi „Smolasty”, który podczas pierwszej konferencji sprawiał wrażenie niezwykle pewnego siebie. Jego atutem w tej walce z pewnością będzie wzrost (182 cm) oraz zasięg ramion. ” MiłyPan” znany przede wszystkim jest dzięki utworowi „Królowa” i niestety poza tym, że świetnie radzi sobie tworząc disco polo, niewiele więcej wiemy na temat jego doświadczenia, jak i samych przygotowań. Zabrakło go też na pierwszej konferencji Fame MMA.

Nasz typ: Zwycięstwo „Smolastego” z kursem 1.45

Filip „Filipek” Marcinek (2-1) vs Amadeusz „Ferrari” Roślik (2-3)

To zdecydowanie jedno z najciekawszych starć nadchodzącej gali FAME MMA. „Filipek” oraz Amadeusz „Ferrari” to doświadczeni już zawodnicy FAME, którzy w każdej walce wykazują się dużym sercem do walki i wcale nie mniejszym wyszkoleniem technicznym. Amadeusz Roślik („Ferrari”) to jeden z najbardziej doświadczonych fighterów FAME MMA, a nadchodzący pojedynek z Filipkiem będzie już jego szóstym występem. Co prawda „Filipek” stoczył dwie walki mniej, to jego bilans jest korzystniejszy i to on w oczach typerów i bukmacherów wejdzie do oktagonu w roli faworyta. Warto też podkreślić, że jedyny przegrany pojedynek przegrał poprzez niejednogłośną decyzję sędziowską.

„Filipek” jest niższy od rywala o 8 centymetrów, a przy tym dysponuje zasięgiem ramion mniejszym o 9 centymetrów. Właśnie dlatego Filip Marcinek zapowiada, że walkę zakończy w parterze.

Nasz typ: zwycięstwo „Filipka” z kursem 1.75

Marcin Malczyński (1-1) vs Arkadiusz „Aroy” Tańcula (3-1)

Kolejne spotkanie, które powinno dostarczyć kibicom FAME MMA oczekiwanych emocji. Obaj zawodnicy cechują się świetnymi warunkami fizycznymi, a ich walki wykraczają poza typowo influencerskie, amatorskie potyczki.

Zdecydowany atut Malczyńskiego stanowi jego wzrost oraz zasięg ramion. 196 centymetrów wzrostu oraz imponujący zasięg ramion wynoszący dwa metry potrafi być problematyczny dla rywali. Z drugiej strony Tańcula uważany jest przez wielu za jednego z najlepszych fighterów wśród influencerów biorących udział w galach FAME MMA. Warto też wspomnieć, że pod względem warunków fizycznych niewiele ustępuje rywalowi. Tańcula ma 183 centymetry wzrostu, a zasięg ramion mierzy tylko 3 centymetry mniej niż u Malczyńskiego.

Naszym zdaniem, mimo przewagi fizycznej Malczyńskiego, górę weźmie doświadczenie Tańculi i to on w tym pojedynku zwycięży.

Nasz typ: Wygrana Arkadiusza Tańculi z kursem 1.65

Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska (2-0) vs Patrycja Wieja (0-0)

Walka kobiet w klatce Fame MMA odbędzie się w kategorii koguciej. Przeciwko sobie staną Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska oraz debiutująca Patrycja Wieja.

Karolina Brzuszczyńska to zawodniczka mająca na koncie już dwa występy w oktagonie. W poprzednich walkach pokonała Patrycję Zahorską i Annę Andrzejewską mimo tego, iż obie górowały nad nią warunkami fizycznymi. Warto podkreślić, że „Way of blonde” świetnie radzi sobie w stójce, stosując podczas walki techniki taekwondo.

Patrycja Wieja to znana z uczestnictwa w programie „Projekt Lady” tancerka. Co prawda obie zawodniczki dysponują zbliżonymi warunkami fizycznymi, to brak doświadczenia Patrycji przemawia na jej niekorzyść. Naszym zdaniem doświadczenie Brzuszczyńskiej będzie przeszkodą nie do ominięcia i to ona wygra poprzez nokaut. Nasze przewidywania potwierdzają kursy bukmacherskie – na „Way of blonde” Betclic oferuje najniższy kurs spośród całej karty walk FAME MMA 11.

Nasz typ: wygrana Karoliny „Way of blonde” Brzuszczyńskiej z kursem 1.12

Krystian „Krycha” Wilczak (3-1) vs Aleksandr „Sasha” Muzheiko (0-0)

Pojedynek doświadczonego zawodnika z debiutantem, który miał odbyć się już w marcu tego roku. Niestety ze względu na kontuzję Sashy walka musiała zostać przełożona.

Debiutujący w FAME MMA Aleksander Muzheiko to znany z udziału w programie „Top Model” zawodnik pochodzący z Ukrainy. Co o nim wiemy? Na jego korzyść przemawiają na pewno dobre warunki fizyczne, a w tym 187 centymetrów wzrostu. Krystian „Krycha” Wilczak to z kolei doświadczony fighter, mający na koncie już cztery walki w ramach gali FAME MMA. Do tej pory przegrał jedynie z Kamilem „Kasti” Stępińskim. Mimo 4 centymetrów różnicy wzrostu to właśnie on typowany jest na rytafaworytem tego starcia, a główną jego przewagę stanowić ma spore doświadczenie i zdaniem wielu specjalistów, jedno z najlepszych w FAME MMA wyszkoleń technicznych.

Nasz typ: wygrana Krystiana „Krychy” Wilczaka z kursem kurs 1.33

Piotr „Szeli” Szeliga (1-1) vs Krzysztof „Fericze” Ferenc (0-0)

Dla Szeligi będzie to już trzeci pojedynek w FAME MMA. Do tej pory były hokeista wygrał z Krystianem Pudzianowskim, a przegrał z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. „Szeli” zdecydowanie wyróżnia się warunkami fizycznymi. Mimo dość przeciętnego wzrostu (178 cm) jest bardzo dobrze zbudowany, a przy tym nie brakuje mu techniki. Słabe strony? To na czym powinien się skupić to przygotowanie kondycyjne.

Krzysztofa Fericze znamy przede wszystkim z udziału w programie „Kanapowcy”. Należy przy tym zdawać sobie sprawę z tego, że na co dzień Krzysztof Ferenc pracuje jako trener personalny, a zanim rozpoczął przygodę z kulturystyką, trenował karate. Mimo to naszym zdaniem faworytem do zwycięstwa w tym wypadku jest Szeliga – głównie ze względu na lepsze warunki fizyczne (7 cm wzrostu więcej) oraz większe doświadczenie w klatce FAME MMA.

Nasz typ: Wygrana Piotra Szeligi z kursem 1.75

Promocje bukmacherskie na Fame MMA 11

Firmy bukmacherskie korzystają ze wszystkich okazji do tego, aby nakłonić nowych użytkowników do rejestracji kont w swoim serwisie. Kolejne gale FAME MMA z pewnością są jednym z mocnych argumentów przemawiających na korzyść Betclic. Czy możemy tu liczyć na specjalne promocje?

Przy poprzednich galach Fame MMA Betclic udostępniał dedykowany kod promocyjny „FAMEVIP”, który zwiększał wartość otrzymywanego bonusu o kolejne 5 złotych. Jak będzie w tym roku? Na razie nie otrzymaliśmy takich informacji, ale trzeba pamiętać, że do gali FAME MMA 11 zostało jeszcze sporo czasu.

Jednak i bez tego oferta Betclic zwraca uwagę fanów zakładów wzajemnych online. Aktualnie na nowych graczy czeka cashback o wartości do 550 złotych. Oznacza to, że pierwszy kupon obstawiony w Betclic ubezpieczony jest od przegranej, a w przypadku błędnego wytypowania zdarzeń, bukmacher zwróci nam środki na konto!

Gala FAME MMA 11 – czy można przewidzieć wyniki?

fame mma wyniki

Obstawianie zakładów sportowych zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Na tym właśnie polega piękno sportu, iż pełen jest niespodziewanych zwycięzców i zaskakujących porażek. Czy zatem da się przewidzieć wyniki w FAME MMA?

Tutaj należy sobie zdawać sprawę z tego, że freak fight typu FAME MMA rządzi się swoimi prawami. Bardzo często karta walk FAME MMA obejmuje starcia zawodników bez żadnego doświadczenia w oktagonie. W takich sytuacjach trzeba wnikliwie analizować umiejętności prezentowane na media treningach oraz brać pod uwagę warunki fizyczne.

Z pomocą przychodzą także typy bukmacherskie na walki FAME MMA, czyli analizy przeprowadzone przez zawodowców, ale też same kursy bukmacherskie. Przypominamy, że każdy kurs bukmacherski z łatwością możemy przeliczyć na wartość procentową, która określa prawdopodobieństwo zwycięstwa jednego z zawodników.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o Fame MMA 11

Gala FAME MMA 11 – kiedy odbędą się walki?

Długo wyczekiwana gala Fame MMA 11 odbędzie się już 2 października 2021 roku. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Kartę Walk FAME MMA 11 otwiera starcie Piotra „Popo” Węgrzyna z Mikołajem „Mixerem” Magdziarzem.

Gdzie oglądać Fame MMA 11?

Dobra informacja dla najbardziej zagorzałych fanów Fame MMA jest taka, że jedenasta gala zostanie zorganizowana w Arena Gliwice z udziałem publiczności. Ceny biletów aktualnie wynoszą od 80 PLN aż do 1000 złotych za wejściówki VIP.

Oczywiście poza udziałem na żywo, każdy z nas może wykupić dostęp do transmisji z gali FAME MMA 11 i obejrzeć ją z przyjaciółmi w domowym zaciszu. Aktualnie opcja wykupienia dostępu nie jest jeszcze dostępna, ale idąc tropem poprzednich imprez spod szyldu FAME MMA, należy spodziewać się opłaty w wysokości około 20 złotych.

FAME MMA 11 – karta walk, jakie jest wydarzenie wieczoru?

Wydarzeniem wieczoru w nadchodzących walkach Fame MMA 11 będzie pojedynek dwóch zawodowców – Borysa Mańkowskiego oraz Normana Parke. Druga walka wieczoru podczas gali FAME MMA 11 to klasyka freak fightów, czyli starcie popularnych youtuberów – Sylwestra Wardęgi oraz Wojciecha Przeździeckiego („OjWojtek”) znanego w kanału WiP Bros.

Walki wieczoru to jednak nie koniec emocji. Podczas jedenastej gali FAME MMA zawalczą między innymi Marcin Malczyński, Arkadiusz Tańcula, Smolasty, Boxdel, Way of Blonde, Piotr Szeliga, czy Amadeusz „Ferrari”.

U którego bukmachera najlepiej typować gale Fame MMA 11?

W przeciwieństwie do większości tego typu wydarzeń sportowych FAME MMA stawia na ścisłą współpracę z tylko jednym bukmacherem. Ponieważ Betclic jest oficjalnym sponsorem federacji FAME MMA, to właśnie tylko tam znajdziemy dostępne zakłady bukmacherskie na wszystkie pojedynki, które znajdziemy na karcie walk.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments