Cristiano Ronaldo zarobki na sekundę, minutę, dziennie. Sprawdź ile zarabia Ronaldo

Ten, kto interesuje się piłką nożną, z pewnością zdaje sobie sprawę, że w XXI wieku nie było lepszych zawodników niż Cristiano Ronaldo i Leo Messi. Dwóch wyśmienitych graczy zawsze rywalizowało ze sobą o drużynowe trofea, indywidualne nagrody, jak choćby Złota Piłka.

Kibice futbolu ostrzyli sobie zęby na rywalizację zespołów, w których występowali obaj zawodnicy. Wysokie umiejętności i wpływ na wyniki drużyny sprawiły, że kluby musiały płacić im wysokie wynagrodzenia. Cristiano Ronaldo nieraz pokazał, że potrafi w pojedynkę przesądzić o losach pojedynku. W efekcie mógł liczyć na rekordowe kontrakty i premie oferowane przez kluby, w których występował. W tym tekście sprawdzimy, jakie zarobki ma Cristiano Ronaldo oraz ile napastnik zarabia na sekundę, minutę oraz dzień. Ponadto prześledzimy, w którym klubie mógł liczyć na najwyższe zarobki. Zostań z nami, a dowiesz się wszystkiego o pensji Cristiano Ronaldo!

Zarobki Cristiano Ronaldo
Zarobki Cristiano Ronaldo

Zarobki Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo podczas swojej piłkarskiej kariery znany był głównie z występów w Manchesterze United, Realu Madryt i Juventusie Turyn. Po MŚ 2022 w Katarze postanowił przyjąć ofertę klubu z Arabii Saudyjskiej – Al-Nassr, gdzie podpisał kontrakt do 2025 roku. Saudyjczycy tak naprawdę nie mają ograniczeń, jeśli chodzi o zarobki, dlatego uwagę przykuwa kwotą, na jaką może liczyć portugalski piłkarz. Cristiano Ronaldo za pojedynczy sezon w Al-Nassr otrzyma 200 milionów euro, a więc po przeliczeniu na złotówki zarobi ponad miliard złotych. Przyjmując, że wypełni kontrakt, zgarnie łącznie 2 miliardy złotych!

Betomania - STS kod promocyjny

Zarobki Ronaldo na rok, tydzień, dzień i godzinę

Trzeba przyznać, że Cristiano Ronaldo, parafując umowę w Arabii Saudyjskiej, stał się najlepiej opłacanym piłkarzem w historii, o czym świadczy kwota 200 mln euro rocznie. Pensja Ronaldo otwiera klasyfikację najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Podkreślamy, że w zestawieniu bierzemy pod uwagę wyłącznie kwoty wynikające z zawartego kontraktu, a więc nie uwzględniamy pieniędzy, które zapewniają CR7 umowy sponsorskie. Wobec tego przyglądniemy się, jak te kosmiczne zarobki rozkładają się na nieco mniejsze okresy. Obliczymy, ile Portugalczyk zarabia w sekundę, minutę, dzień, tydzień, czy miesiąc.

Zarobki Ronaldo na sekundę

Kosmiczne zarobki Cristiano Ronaldo w Arabii Saudyjskiej sprawiają, że kibice pragną poznać kwoty, jakie zawodnik zarabia w różnym czasie. Po obliczeniach wyszło nam, że napastnik w ciągu jednej sekundy zarabia 6 euro.

Zarobki Ronaldo na minutę
Zarobki Ronaldo na minutę

Zarobki Ronaldo na minutę

W ciągu minuty przeciętny człowiek jest w stanie wykonać na przykład kilkadziesiąt przysiadów. Ile w tym czasie wpadnie pieniędzy na konto Cristiano Ronaldo? Otóż podczas przygody z Al-Nassr jego stan konta powiększa się z każdą minutą o 360 euro.

Zarobki Ronaldo na dzień

Zazwyczaj piłkarz w ciągu jednego dnia ma w harmonogramie maksymalnie dwa treningi, oczywiście jeśli zespół nie rozgrywa meczu. Cristiano Ronaldo w trakcie jednej doby może liczyć na zarobek rzędu 530 tys. euro.

Zarobki Ronaldo na tydzień

Z każdym kolejnym akapitem liczba pieniędzy na koncie Portugalczyka będzie rosła. W trakcie siedmiu dni pobytu w Arabii Saudyjskiej Ronaldo zarobi 3,8 mln euro. To niesamowite, na jakie kosmiczne zarobki może liczyć 38-latek!

Zarobki Ronaldo na miesiąc

Portugalski napastnik w trakcie jednego miesiąca, a więc trzydziestu dni powiększy swój kapitał o około 16 milionów euro. Trzeba przyznać, że Portugalczyk jest wyjątkiem, ponieważ potężna rzesza sportowców może tylko pomarzyć o takim wynagrodzeniu.

Zarobki Ronaldo przez rok

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy zarobki Cristiano Ronaldo w Al-Nassr są rekordowe, ponieważ w ciągu roku Portugalczyk może liczyć na 200 milionów euro. W przeliczeniu na złotówki jest to kwota rzędu miliarda złotych.

Cristiano Ronaldo zarobki  w Manchesterze United
Cristiano Ronaldo zarobki w Manchesterze United

Ile Cristiano Ronaldo zarabiał w Manchesterze United?

Wyjątkowe miejsce w sercu Cristiano Ronaldo zajmuje Manchester United, z którego Portugalczyk wypłynął na dalekie wody. Barwy „Czerwonych Diabłów” reprezentował kilkanaście lat temu, kiedy kluby nie płaciły zawodnikom tak olbrzymich pieniędzy, jak dziś. Pomimo tego, jako gwiazda swojej drużyny mógł liczyć na wysoki kontrakt i rekordowe na tamten czas pieniądze. W latach 2021-2022 zawodnik ponownie grał dla angielskiej drużyny. Jakie zarobki miał CR7 w Manchesterze United? Angielska prasa podaje, że Portugalczyk mógł inkasować 385 tysięcy funtów tygodniowo. Jeżeli podliczymy zarobki w skali roku i porównany z aktualnym wynagrodzeniem w Al-Nassr to i tak będzie ono 10 razy mniejsze. Trzeba jednak przyznać, że były to gigantyczne pieniądze, o których śni wiele sportowców na całym świecie!

Bonus nawet do 333 PLN
4.5

Ile zarabiał Cristiano Ronaldo w Realu i Juventusie?

Największy rozkwit kariery Cristiano Ronaldo przypada na występy w Realu Madryt, do którego trafił za blisko 100 milionów euro z Manchesteru United w 2009 roku. Tak gigantyczna kwota transferu musiała zwiastować potężny kontrakt. Ile Portugalczyk mógł zarabiać podczas gry w zespole „Królewskich”? Część źródeł podaje, że tuż po transferze do Hiszpanii piłkarz mógł liczyć na 183 tys. funtów na tydzień. W kolejnych latach jego pensja miała wynosić ponad 20 milionów euro rocznie. Kolejnym klubem Portugalczyka był Juventus Turyn, gdzie zawodnik był największą gwiazdą drużyny. Jego kontrakt był rekordowy we włoskiej ekipie. Tamtejsza prasa informuje, że Ronaldo mógł liczyć nawet na 30 milionów euro rocznie podczas reprezentowania barw “Starej Damy”. 

FAQ – zarobki Ronaldo

W powyższym tekście przeanalizowaliśmy zarobki Cristiano Ronaldo podczas jego kariery. Poniżej odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Ile zarabia Ronaldo na dzień?

Portugalczyk w ciągu jednego dnia zgarnia około 530 tysięcy euro, co sprawia, że jest najlepiej opłacanym piłkarzem w historii piłki nożnej.

Ile zarabia Cristiano Ronaldo na godzinę?

Cristiano Ronaldo w ciągu jednej godziny może liczyć na zarobek rzędu 22 tys. euro.

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments