Bonusy bukmacherskie bez depozytu – rodzaje

Bukmacherzy oferują swoim klientom cały pakiet dodatków, które nie tylko uatrakcyjniają grę, ale także dają wymierne korzyści. Nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny, który znacząco zwiększa wyjściowy kapitał. Z kolei regularnie obstawiający typerzy są kuszeni nagrodami za rankingi lub nagradzani dodatkowymi profitami. Najbardziej poszukiwanymi promocjami są te, które nie wymagają żadnej wpłaty ze strony gracza (tak zwane bonusy bukmacherskie bez depozytu). Jakich bonusów mogą oczekiwać osoby, które dopiero zakładają konto, a co bukmacher oferuje stałym klientom?

Czym są bonusy bukmacherskie bez depozytu?

Na sam początek warto wyjaśnić czym jest bonus bez depozytu, który na start dają legalni bukmacherzy. Freebet, czyli bonus, który nie wymaga wkładu własnego to bukmacherska promocja, która dedykowana jest kibicom sportowym i osobom typującym zakłady bukmacherskie. Innymi słowy, jest to możliwość postawienia internetowego kuponu za pieniądze dodaną automatycznie do indywidualnego portfela przez buka. Przed wykorzystaniem tego rodzaju bonusu warto zastanowić się, jak poprawnie uruchomić na swoim koncie freebet i co można za jego pośrednictwem obstawić za darmo. Zdarza się czasami tak, że niektóre dyscypliny sportowe nie wliczają się w bonusy powitalne. Jest na przykład darmowy zakład na piłkę nożną lub freebet bez wpłaty gotówki na konto na e-sport.

Bonus bez depozytu – co można obstawić za darmowy zakład?

Bonus bez depozytu

Legalne zakłady bukmacherskie bardzo często dodają tak zwane freebety w swoich ofertach. Dzięki nim każdy nowy gracz ma możliwość sprawdzenia na stronie bukmachera, czy ma szczęście i wiedzę do obstawiania zakładów bukmacherskich bez konieczności wpłacania własnych środków. Najczęściej gracze typują przez internet na freebetowych zakładach akumulowanych. Z reguły są to typy na Ligę Mistrzów, MMA, skoki narciarskie, czy też formułę 1.

Niekiedy są dostępne także darmowe zakłady bukmacherskie na specjalne wydarzenia, jak wybory prezydenckie, Oscary, oraz Grammy. I na marginesie można zaznaczyć, że jest nawet spore grono obstawiających przez internet, którzy obstawiają za freebety dokładne kursy euro czy dolara (typy w ofercie Totolotka), a także pogodę na kilka najbliższych dni (selekcje dostępne w BETFAN).

Piłka nożna, koszykówka i siatkówka to jednak sporty najczęściej typowane. Praktycznie każdy nowy gracz u legalnego bukmachera, swój pierwszy zakład stawia na jedną z tych dyscyplin sportowych. Aby otrzymać bonus bez przelewania pieniędzy na prywatny profil, wystarczy założyć konto gracza i w pełni je aktywować. Wtedy użytkownik otrzyma bonus powitalny na zakłady live i przedmeczowe. Regulaminy różnych freebetów na zawieranie zakładów bukmacherskich różnią się od siebie w zależności od bukmachera. Warto więc przed przystąpieniem do promocji dokładnie go przeczytać.

Czym jest obrót bonusu na zakłady bukmacherskie?

Warunki obrotu bonusem bukmacherskim są bardzo różne i każdy legalny bukmacher ma inne wymagania. Należy jednak dokładnie wytłumaczyć sobie co dokładnie oznacza to pojęcie. Obrót bonusem bez depozytu to konieczność zagrania zakładów bukmacherskich za określoną kwotę, zanim możliwa będzie wypłata środków. Bonus bukmacherski bez depozytu to najczęściej trzykrotność otrzymanej kwoty. Co to oznacza? Otóż otrzymując 20 złotych, konieczne jest to, aby zagrać za 60 złotych, dzięki czemu spełni się warunki obrotu. Czyli musimy dokonać wpłaty, aby obrócić bonus? Absolutnie nie! 60 PLN można obrócić na przykład obstawiając na początku 4 kupony po 5 PLN (czyli łącznie 20), a z otrzymanych wygranych stawiamy kolejne kupony, tak aby ostatecznie suma stawek wyniosła 60 – wtedy wygrane środki będzie można wypłacić.

Legalni bukmacherzy i bonusy bez depozytu – na co zwracać uwagę?

Legalni bukmacherzy stale przygotowują nowe promocje dla nowych i stałych graczy. Niekiedy wystarczy obstawić jeden kupon, a innym razem wystarczy założenie konta i jego pełna aktywacja. W przypadku bonusu bez depozytu najczęściej wszystko opiera się na założeniu konta, bez konieczności pierwszej wpłaty na konto gracza. Czy w takim razie bonus bez depozytu na zakłady bukmacherskie jest faktycznie za darmo? Z jednej strony tak, bo otrzymuje się środki na grę za samo założenie konta, ale z drugiej możliwość ich wypłaty pojawia się dopiero wtedy, gdy gracz spełni warunki obrotu i tak działa każdy legalny bukmacher. Bonus powitalny freebet jest zawsze dokładnie opisywany w regulaminie w zakładach bukmacherskich. Dlatego też warto go dokładnie przeczytać. Zdecydowana większość graczy jednak nie czyta regulaminów, więc poniżej prezentujemy najważniejsze warunki, jakie można spotkać u poszczególnych bukmacherów:

 • Zwracanie uwagi na liczbę obrotów środkami – zdecydowanie łatwiej będzie wypłacić darmowy bonus, gdy wystarczy nim obrócić jeden raz, niż np. trzy. Ponadto trzeba pamiętać, że kolejny wymagany obrót znacznie zmniejsza szanse na zdobycie bonusu.
 • Minimalny kurs na zakład bukmacherski – jeśli jakiś legalny bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu bonusem z minimalnym kursem 3.0 na pojedynczy kupon, to trzeba zdać sobie sprawę, że szanse na wypłatę tego bonusu są niewielkie.
 • Możliwość obrotu bonusem na kuponie AKO – mimo że kupony AKO są obarczone pewnym ryzykiem to warto pamiętać, że czasami istnieją większe szanse na, ze swoje pojedynki wygrają cztery faworyzowane drużyny, niż ta, której kurs będzie minimum 3.0.

Bonus bez depozytu – najważniejsze pojęcia

Nawet najlepszy bonus bukmacherski z pozoru będzie wydawał się bardzo atrakcyjny, jeśli nie zna się odpowiednich pojęć związanych z freebetem. Często ich nieznajomość prowadzi do mylnej weryfikacji. Dlatego też poniżej prezentujemy najważniejsze zagadnienia z mini słowniczka. Dzięki temu łatwiej będzie zweryfikować i zrozumieć regulamin, jaki ma np. bukmacher Fortuna, czy STS.

Obrót środkami bonusu

Obrót to najważniejsze pojęcie bukmacherskie związane z gratisową premią od depozytu. Obrót bonusem bez depozytu oznacza, że gracz musi postawić zakłady bukmacherskie na ściśle określoną w regulaminie promocji kwotę, aby odblokować sobie możliwość wypłaty nagrody, czyli kasy z bonusu online (+ wygrane z zawartych kuponów) na swoje prywatne konto bankowe. Jeśli uda się spełnić warunki regulaminowe, to wtedy gracz zgarnia całą pulę.

Minimalny kurs kuponu bukmacherskiego

Minimalny kurs w przypadku bonusów bukmacherskich jest bardzo istotny. To pojęcie tyczy się praktycznie wszystkich promocji i bukmacherów. Jest to z góry ustalony przez operatora zakładów sportowych ogólny kurs kuponu, który musi się na nim pojawić, aby aktywować bezpłatny bonus. Spełnianie wszystkich reguł i zasad, które dotyczą minimalnego kursy na internetowym kuponie powoduje, że realizowany jest wymagany obrót bukmacherski. Pełna realizacja obrotu odblokuje graczowi możliwość wypłaty środków z wygranego bonusu na prywatne konto.

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia

Minimalny kurs na pojedyncze zakłady bukmacherskie działa analogicznie do minimalnego kursu kuponu. Jedyna różnica polega na tym, że należy pod uwagę wziąć każde zdarzenie, które będzie znajdowało się na taśmie. Kurs na pojedynczy mecz nie może zejść poniżej wymaganego w regulaminie poziomu. Co więcej, te same zasady dotyczące obrotu bonusem niemal zawsze dotyczącą też samego zakładu bez wpłaty, więc jeżeli nie skonstruuje się go poprawnie, to wówczas nie będzie możliwości go w ogóle zawrzeć na stronie bukmachera. Warto o tym pamiętać, a wówczas mega wysokie wygrane na zakładzie staną przed graczem otworem!

Czas na obrót bonusem bez depozytu

Mało, który gracz zwraca uwagę na jeden z najistotniejszych elementów, który włącza się w bonus bez depozytu u legalnych bukmacherów. Czas obrotu bonusem na zakłady bukmacherskie można porównać do jego daty ważności, której w żaden sposób nie można przekroczyć. Jeśli legalni bukmacherzy określają w regulaminie termin darmowego zakładu, do których nie jest wymagana wpłata depozytu. Przeważnie na trzykrotny obrót bonusem gracz otrzymuje czas w wysokości trzydziestu dni. Jeśli w tym czasie uda mu się dokonać obrotu i w sumie postawi zakłady bukmacherskie na wymaganą minimalną kwotę, to wówczas automatycznie może wypłacić wszystkie pieniądze na swoje konto. Jeśli jednak nie uda się dotrzymać określonego terminu, to wówczas bukmacher blokuje wszystkie środki na koncie bukmacherskim i a gracz traci je bezpowrotnie. Dlatego też ważne jest, aby bardzo uważnie śledzić uciekający czas na obrót bonusem bez wkładu własnego.

Konto bonusowe a depozytowe

Bardzo często można spotkać się z pojęciem konta bonusowego i konta depozytowego. Pierwsze konto bukmachera jest zasilane przez operatora pieniędzmi z różnych bonusów. Mogą to być powitalne bonusy, freebet, czy kasa od promocji pierwszy depozyt. Konto depozytowe za każdym razem zasilane jest przez gracza i przelewów, jakie realizuje. Należy pamiętać, że z konta bonusowego nie można od razu wypłacić pieniędzy na indywidualny rachunek bankowy, ponieważ w pierwszej kolejności trzeba wykonać zapisany w regulaminie obrót bonusem bukmacherskim. Oczywiście są wyjątki od reguły, dlatego warto na bieżąco śledzić oferty każdego legalnego bukmachera.

Bonus bez wpłaty własnej w aplikacji mobilnej

Jest to internetowa promocja bukmacherska bez konieczności wpłaty depozytu, która dostępna jest w aplikacji mobilnej wybranego operatora. Z promocji skorzystać mogą gracze zarejestrowani u bukmachera oferującego freebet, którzy uprzednio ściągną aplikację mobilną na swój telefon, dzięki czemu będą mogli zawierać zakłady bukmacherskie. Oczywiście, wszystkie dostępne aplikacje mobilne legalnych bukmacherów są dostępne za darmo na stronie internetowej buka lub w specjalny sklepach internetowych.

Wypłata bonusu bez depozytu

Jest to, innymi słowy, wypłata bonusu za pomocą przelewu bankowego. W ten sposób przekazywane są wygrane pieniądze z darmowego bonusu na indywidualne konto w banku. Przeważnie wypłata jest możliwa dopiero po spełnieniu określonych warunków, jakie dyktuje bukmacher bez depozytu. Zdarzają się jednak internetowe promocje bukmacherskie, które umożliwiają wykonanie przelewu od razu po rozliczeniu darmowego zakładu bez depozytu. Warto więc przed odbiorem freebetu przeczytać dokładnie regulamin na aktualne bonusy u buka.

Darmowe bonusy bukmacherskie za rejestrację

Jest to specjalny bonus powitalny bez depozytu. Bonus otrzymywany jest całkowicie za darmo za samo założenie konta na stronie internetowej wybranego legalnego operatora bukmacherskiego. Z takiej promocji można skorzystać tylko jeden raz. Istnieje jednak sposób na to, aby odebrać go kilkukrotnie. Wystarczy zarejestrować się u kilku bukmacherów.

Data ważności bonusu bez depozytu

Większość bonusów bez depozytu dla nowych graczy jest w formie premium z poprzednich lat. Freebety czasowe, mobilne, promocyjne oraz okolicznościowe zależą od tego, jaki jest kod bonusowy i najnowsza oferta bukmachera. Najważniejsze jest to, aby otrzymany bonus zrealizować w określonym czasie.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie bez depozytu można podzielić na następujące kategorie:

 • darmowe zakłady – dostępne są jako promocja u praktycznie wszystkich legalnych bukmacherów funkcjonujących na polskim rynku zakładów wzajemnych. Charakteryzują się tym, że gracz otrzymuje pewną kwotę, którą musi przeznaczyć na grę w obrębie całej oferty zakładowej lub jej części – np. tylko na piłkę nożną, sporty wirtualne itp. Ponadto na kupony, które są opłacane tymi środkami, mogą (lub nie muszą) być nakładane warunki co do obrotu. Przykład: tylko AKO z pewnym kursem minimalnym każdego zdarzenia.
 • środki udostępniane w ramach specjalnych akcji – tutaj chodzi głównie o zasilenia konta gracza, wykonane przez bukmachera z powodu pewnych wydarzeń. Doskonałym przykładem jest bonus urodzinowy od forBET.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu dla nowych graczy

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

W ramach pakietu powitalnego dla nowych graczy u kilku bukmacherów funkcjonuje dodatek, który nie wymaga własnej wpłaty. To przede wszystkim darmowy zakład udostępniany po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego podczas tworzenia konta. Więcej informacji na jego temat gracz uzyska pod adresem: https://betomania.pl/bonusy-bukmacherskie/. Ten freebet może być przeznaczony wyłącznie na zakłady. Nie może być od razu wypłacony na konto bankowe gracza – ląduje na koncie bonusowym. Aby uzyskać te środki, trzeba dokonać pewnego obrotu.

Bonusy dla stałych graczy

W ofercie promocyjnej legalnych spółek nie zabrakło dodatków bez depozytu, po które mogą sięgnąć klienci posiadający u danego bukmachera konto od jakiegoś czasu. Darmowe zakłady udostępniane są takim typerom za pośrednictwem kodów promocyjnych lub bezpośrednio. Z oferty mogą skorzystać wszyscy zainteresowani. Jednakże zdobycie środków z takiego dodatku jest praktycznie zawsze otoczone wymogiem obrotu i/lub wymogiem zakładów w obrębie danej części oferty spółki. Ponadto funkcjonują specjalne rankingi lub mistrzostwa dla aktywnych, w których nagrodami są freebety.

Jak odebrać bonus bez depozytu u bukmachera?

Dodatek bez depozytu jest przyznawany w dwóch krokach:

 • jako środki przeznaczone do obrotu w ramach konta bonusowego oraz
 • jako środki do wypłaty po spełnieniu wymogów regulaminowych.

Pierwsza opcja jest dostępna po zatwierdzeniu odpowiedniego regulaminu i/lub wpisaniu właściwego kodu promocyjnego. Innymi słowy, owe środki lądują na koncie bonusowym gracza. Aby móc je wypłacić na konto bankowe, należy najpierw spełnić warunki nałożone przez reguły przypisane do danej akcji. Najczęściej wymagany jest kilkukrotny obrót na kuponach z pewnym minimalnym kursem. Każdorazowo należy sprawdzić odpowiedni regulamin, zanim gracz zdecyduje się na udział w promocji.

Kto ma najwyższy bonus bez depozytu?

Wielu typerów poluje zawsze na atrakcyjne bonusy, dzięki czemu ich wygrane za zakłady sportowe są jeszcze wyższe. Takie promocje jednak nie trwają zbyt długo i ich podstawowym celem jest zachęcenie do zapoznania się z ofertą operatora. Zdarzają się jednak także bonusy w stałych ofertach buków. Najlepszym przykładem wykorzystania tego typu promocji do pozyskania jak największej liczby graczy są zakłady bukmacherskie Start-Typ-Sport, czyli STS.

Bonus bez depozytu – aktualne darmowe bonusy u wybranych bukmacherów

Każdy gracz, który przeprowadzi rejestrację bonus na zakład bez ryzyka otrzyma praktycznie u każdego buka w Polsce. Warto więc przedstawić, jak obecnie prezentuje się oferta na promocje, które pozwalają po rejestracji konta zagrać za pieniądze operatora.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu w STS

Warunki freebet:

 • zaznacz w formularzu rejestracyjnym opcję „chcę otrzymać bonus startowy”
 • wpisz kod promocyjny BETOMANIA
 • obróć bonusem 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91
 • masz 120 dni na obrót

STS uruchomił także specjalną promocję na bonus bez depozytu dla wszystkich tych, którzy właśnie założyli konto. Na start można otrzymać bonus 25 zł. Warunki obrotu na darmowy bonus bez depozytu dla niektórych mogą być bardzo wymagające. 25 złotych ulokowane na koncie depozytowym dostanie ten, kto w terminie 120 dni od zasilenia konta dokona na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania zakładów na stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem 1,91. Możliwość wykorzystania promocji kończy się, gdy wszystkie zawarte na koncie bonusowym zakłady bukmacherskie zostaną rozstrzygnięte, a saldo konta będzie mniejsze niż 2.00, co uniemożliwi dalszą grę.

Fortuna

Warunki freebet:

 • dołącz do Fortuna Klub Plus
 • otrzymasz 2800 punktów FKP o wartości 20 zł
 • wymień punkty na darmowy zakład
 • wykorzystaj zakład na dowolny kupon SOLO lub AKO z dowolnym kursem

Bukmacher Fortuna skonstruował swoją ofertę dla graczy rozpoczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi nieco inaczej niż konkurencja. Bonusy bukmacherskie bez depozytu przyznawane są w formie punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Po rejestracji dany bonus przyznawany jest w postaci 2800 punktów, które odpowiadają kwocie 20 złotych.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu w Totalbet

Warunki freebet:

 • przejdź pełną rejestrację
 • wpisz kod promocyjny: TBVIP podczas rejestracji
 • udziel zgód marketingowych
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw pierwszy zakład z konta głównego
 • postaw pierwszy zakład na sporty wirtualne
 • bonusy przeznacz na dowolne kupony AKO lub SOLO z kursem min. 2.00

Najlepsze bonusy bukmacherskie bardzo często przyznawane są u mniejszych operatorów, ale prosperujących już od dłuższego czasu na rynku. W Totalbet bonusy bez depozytu także są atrakcyjne, ale dla wielu problemem mogą okazać się wysokie wymagania. W standardzie można otrzymać 40 złotych. Dodatkowo z kodem promocyjnym można zgarnąć dodatkowe bonusy bukmacherskie bez depozytu. Łącznie więc do zgarnięcia jest 60 złotych na darmowe zakłady. Aby otrzymać bonus z kodem, należy postawić kupon solo lub kombi z kursem minimalnym 2.0 i z widocznej na kuponie listy wybrać freebet 20 zł. Wygranej z tego zakładu nie musisz obracać – możesz wypłacić środki albo obstawiać dalej.

Totolotek

Warunki freebet:

 • zarejestruj konto stałe u bukmachera i zaznacz opcję „chcę otrzymać bonus”
 • zaloguj się na konto, przejdź do zakładki „wpłata” i wpisz kod promocyjny TTVIP
 • wyślij skan dowodu na adres: klient@totolotek.pl
 • po weryfikacji otrzymasz bonus
 • obróć bonusem bez depozytu 2 razy na kuponach z kursem min. 2.00

Totolotek oferuje bonus bez depozytu z kodem promocyjnym, dzięki któremu zyskuje się na start 25 złotych. W porównaniu do innych operatorów, którzy mają wysokie wymagania na aktualne bonusy bukmacherskie, Totolotek zaskakuje bardzo pozytywnie graczy. Wystarczy dwukrotny obrót oraz minimalny kurs w wysokości 2.0. Bonus bez depozytu 25 złotych zostanie aktywowany po weryfikacji konta.

LV Bet

Warunki freebet:

 • załóż konto w LVBET
 • wpisz kod VIPLB w formularzu
 • zaloguj się na konto i dokończ rejestrację klikając w przycisk „pełna rejestracja”
 • zaznacz opcję „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”
 • aktywuj bonus z mnożnikiem na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs poj. 1.25)
 • wybierz na kuponie opcję „użyj bonusu wygrane x20”
 • obróć wygraną z kuponu 2 razy na kuponach z kursem min. 2.00
 • 50 zł za karnety przyznawane po wysłaniu zdjęcia karnetu na Unię Leszno lub Widzew Łódź na adres: promocje@lvbet.pl

LV Bet również wykazał się bardzo ciekawą inicjatywą. Przyznaje on bowiem bonusy bez depozytu kibicom, którzy mają karnety na mecze Widzewa Łódź i Unii Leszno. Wysokość promocji także zaskakuje, ponieważ wynosi aż 50 złotych bez dodatkowych kodów promocyjnych. Jest to prawdopodobnie najlepszy bonus powitalny dla nowych graczy. Gracz, aby wypłacić pieniądze, zobligowany jest do 4-krotnego obrotu kwotą bonusową po minimalnym kursie 1.75. W tej chwili pod względem obrotu LV BET stawia najwyższe wymagania spośród legalnych bukmacherów. Z drugiej strony nie należy się temu dziwić, ponieważ kwota bonusu jest również najwyższa na rynku. Warto tutaj zaznaczyć, że nie jest to jedyna promocja na darmowe zakłady bukmacherskie, ponieważ nowi gracze otrzymują jeszcze 20 złotych za założenie konta. Następnie należy wpisać kod bonusowy.

Jak wypłacić bonus bez depozytu na konto bankowe?

Wypłata środków z freebetu jest ściśle powiązana z warunkami obrotu, które należy spełnić. Ogólnie spieniężenie darmowego zakładu może się odbyć na dwa sposoby. Pierwszy nie ma obrotu i gotówkę można od razu przelać na konto lub drugi, najpierw trzeba ogarnąć obrót, aby odblokować sobie opcję realizacji internetowego przelewu wychodzącego. Obrót realizowany jest poprzez zawieranie zakładów sportowych i pozasportowych.

Bonus bez depozytu na gry pozasportowe

bonusy na gry pozasportowe

Bonusy bez depozytu nie dotyczą tylko i wyłącznie tradycyjnych dyscyplin sportowych. Coraz popularniejsze w zakładach bukmacherskich stają się pozasportowe freebety, które przez wielu graczy są bardzo chętnie pobierane, czasem nawet częściej niż na piłkę nożną. Najczęściej są one związane ze sportami wirtualnymi i kasynem.

Bonus bez depozytu na sporty wirtualne

Obstawianie gier wirtualnych może być dla początkujących typerów bardzo ciekawym doświadczeniem. Jeśli ma się pojęcie, jak obstawiać wirtuale, to darmowy zakład bez ryzyka z pewnością się przyda, ponieważ może podnieść bankroll w kolejnych kuponach bukmacherskich.

Freebet na spiny do kasyna

W Polsce działalność kasyn online reguluje państwo i w tym zakresie monopol ma Total Casino. To jedyne legalne kasyno internetowe działające zgodnie z prawem, które jednocześnie nie prowadzi zakładów bukmacherskich, natomiast ma w ofercie automaty, poker i sloty. Darmową promocją, tożsamą z bukmacherską są spiny bez depozytu, inaczej freespiny. Ten darmowy bonus działa jednak tak samo i można grać bez wpłacania własnych środków. Zamiast darmowego zakładu otrzymuje się możliwość zakręcenia bębnami na slocie wykorzystując darmowe spiny.

Darmowy zakład na e-sport

Coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się również rozgrywki e-sportowe, które przyciągają coraz więcej typerów i fanów na turnieje. Arena e-sportowa bardzo odżyła, co znalazło swoje przełożenie w salonach bukmacherskich. Dlatego też operatorzy zaczynają coraz częściej oferować zakład bez ryzyka na e-sport, co spotyka się z bardzo dużym uznaniem wśród graczy. Najczęściej legalni polscy operatorzy internetowi oferują darmowe zakłady na test oferty e-sportowej – spotkać można freebety 10 zł, 15 zł, 20 zł oraz 45 zł i 50 zł.

Darmowy bonus powitalny na gry karciane

Gry karciane to kolejna nowość, która zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Zastępują one graczom klasyczne kasyno online. W ramach gier karcianych można obstawiać między innymi wojnę, pokera, bakarata. Specjalne tymczasowe i okazjonalne bonusy bez depozytu na gry karciane udostępniają swoim klientom tacy operatorzy, jak STS, czy Fortuna. Nie jest to co prawda klasyczny freebet, ale dobre warunki regulaminowe w pełni go przypominają, więc warto z niego skorzystać.

Czy warto korzystać z oferty bukmacherów z darmowym bonusem powitalnym?

Powyżej zostały przedstawione wszystkie najważniejsze aspekty bonusów bez depozytu. Bonus w swojej ofercie ma praktycznie każdy buk. Mało tego, mają oni dodatkowe promocje, które pozwalają podnieść kursy bukmacherskie. W ofercie operatorów jest także dostępny bonus cashback oraz od pierwszej wpłaty. Warto poznać wszystkie rodzaje promocji, dzięki którym wygrane mogą być jeszcze wyższe. Biorąc pod uwagę jednak tylko bonusy bez depozytu to trzeba jasno zaznaczyć, że kwoty nie są bardzo wysokie, ale darmowe środki na grę u danego bukmachera zawsze się przydają. Warunki obrotu nie są wygórowane, więc można śmiało stwierdzić, że jest to najlepszy rodzaj bonusu, jak można uzyskać w zakładach bukmacherskich.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu u zagranicznych bukmacherów

bonusy u zagranicznych bukmacherów

Firmy, które oferują obstawianie wydarzeń sportowych, ale nie posiadają polskiej licencji najczęściej pochodzą z Gibraltaru, Malty lub Curacao. Zagraniczni bukmacherzy bardzo często oferują freebety w wysokości 5 euro lub 10 euro polskim graczom, aczkolwiek nie jest to zgodne z polskim prawem. Zagraniczni operatorzy przygotowali w swoich ofertach wiele interesujących bonusów. Zwykle są to kwoty od dwóch do nawet piętnastu euro, ale zdarzają się także freebety i za dwadzieścia euro. Niestety, ale stawianie kuponów akumulowanych z handicapem, solo, lub gra live za darmowy bonus nie ma racji bytu u tych bukmacherów i nie jest zgodna z polskim prawem. Gra u nielicencjonowanych bukmacherów może skutkować konsekwencjami prawnymi i finansowymi zgodnie z Ustawą Hazardową.

Na co postawić pierwszy zakład bez ryzyka – freebet?

Zakłady bez depozytu u każdego operatora można przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie, które znajdują się w jego ofercie. Jest to duża korzyść, ponieważ pozwala obstawiającemu skonstruować dowolny kupon według własnych preferencji. W efekcie gracze mogą typować wydarzenia ze swoich ulubionych dyscyplin, które w ostatecznym rozrachunku gwarantują wyższą skuteczność obstawiania typów. Najczęściej jednak gracze obstawiają piłkę nożną, ponieważ jest najpopularniejsza i do wyboru jest w niej najwięcej rynków. To ułatwia nieco wytypowanie odpowiedniego wydarzenia, które ma szansę wejść na kuponie. Bardzo popularne są jeszcze typy bukmacherskie na siatkówkę, koszykówkę, a nawet hokej na lodzie.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments