Anglia – Niemcy – typy bukmacherskie i kursy

Piłkarskie mecze Anglia – Niemcy niezależnie od tego, czy towarzyskie, czy na dużych turniejach, zawsze wzbudzają wielkie emocje. O takich spotkaniach mówi się często, że to przedwczesne finały, ale dla nas kibiców, to okazja do obejrzenia futbolu na najwyższym poziomie, a przy tym szansa do postawienia ciekawego kuponu. Mecz Anglia – Niemcy rozpocznie się o godzinie 18:00 we wtorek 29 czerwca, zatem na podjęcie decyzji dotyczącej zakładów wzajemnych nie zostało dużo czasu. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Anglia – Niemcy? Na kogo stawiać? Już podpowiadamy!

Anglia - Niemcy - typy

Anglia – Niemcy – co dokładnie obstawiać?

Opisywany w tym artykule mecz to jeden z typowych przedwczesnych finałów. Mecze reprezentacji Anglii oraz Niemiec zawsze przyciągają na stadiony i przed telewizory kibiców z całego świata. Kto tym razem wygra i na co dokładnie postawić zakłady? Jak poniżej udowodnimy, wytypowanie zwycięzcy w tym wypadku może być wyjątkowo trudne. Dlatego dużo bezpieczniejszą opcją będą w tym wypadku zakłady na bramki strzelone przez konkretnych piłkarzy, łączną ilość strzelonych bramek, lub fakt, iż obie drużyny umieszczą futbolówkę w siatce.

Niemcy – Anglia – ciekawe fakty

Co warto wiedzieć przed obstawianiem meczu Niemcy – Anglia? W pierwszej kolejności należy przeanalizować historię bezpośrednich spotkań obu drużyn oraz aktualne statystyki.

Anglia – Niemcy: H2H

Anglia Niemcy kursy

Spotkania Anglików z Niemcami to wieloletnia tradycja i gwarancja piłkarskich emocji z najwyższej półki. Kosmetyczną przewagą w pełnej historii meczów wypracowała reprezentacja Anglii, ale w ostatnich latach to Niemcy częściej byli górą – wygrywali ponad 55% spotkań, a 11% skończyło się remisem. Gdy ograniczymy wyniki jedynie do spotkań podczas poprzednich edycji Euro, otrzymamy remis – po trzy wygrane. Niemcy natomiast strzelili, aż trzy razy więcej bramek!

Niemcy – Anglia: aktualna forma

Skoro statystyki H2H nie pomagają nam w przewidzeniu, kto wygra mecz Anglia – Niemcy, warto zerknąć na aktualną formę drużyn. Tutaj mamy ciekawą sytuację, gdyż Anglicy „na papierze” prezentują się dużo lepiej i sugerując się samymi statystykami, to oni powinni być faworytem w tym spotkaniu. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż Niemcy trafiły do grupy śmierci, gdzie mierzyły się z Francją, Portugalią oraz Węgrami, które podbiły w tym roku serca kibiców piłki nożnej na całym świecie. Faktem natomiast jest to, że reprezentacja Anglii na ostatnich 6 spotkań, wygrała aż 5! W przypadku Niemiec wynik wygląda dużo skromniej: 2 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki.

https://www.youtube.com/watch?v=0GEnyMld-tM

Anglia – Niemcy – aktualne kursy bukmacherskie

W ocenie szans obu zespołów mogą przyjść także kursy bukmacherskie, które z łatwością przeliczyć możemy na szanse procentowe wyliczone przez profesjonalnych analityków sportowych. Kursy na mecz Anglia – Niemcy sprawdziliśmy u dwóch najpopularniejszych bukmacherów w Polsce: STS oraz Fortunie.

Kursy na mecz Anglia – Niemcy w STS:

Anglia Remis Niemcy
2.60 3.10 2.90

Kursy na mecz Anglia – Niemcy u bukmachera Fortuna:

Anglia Remis Niemcy
2.62 3.15 2.97

Anglia – Niemcy – typy bukmacherskie

Anglia – Niemcy to jedno z takich spotkań, gdzie obstawianie zwycięzcy jest dość ryzykowną opcją. Co prawda Niemcy w fazie grupowej strzelali sporo bramek (Węgrom dwie, Portugalii cztery), to angielski bramkarz wyjątkowo rzadko wyciąga piłkę z siatki. Anglia w tym pojedynku wydaje się drużyną solidniejsza, która może stanąć Niemcom na drodze do ¼ finału. Do tego grają na swoim boisku w Londynie. Natomiast dobrze wiemy, że reprezentacja zawsze gra do ostatniego gwizdka, a gdy trzeba, to potrafi się zmobilizować i wygrać każdy mecz. To właśnie dlatego w tym wypadku typujemy raczej zakłady związane z samymi bramkami niż zwycięzcą meczu.

Wszyscy Anglicy z pewnością nie mogą się doczekać, aż Harry Kane w końcu stanie na wysokości zadania i poza pełnieniem taktycznych założeń, zacznie strzelać bramki. Kurs w STS na strzelonego przez niego gola wynosi aktualnie aż 3.00, a kiedy ma to zrobić jak nie w spotkaniu z Niemcami?

Kolejnymi typami wartymi rozważenia będą zakłady na to, że obie drużyny strzelą bramkę oraz na łączną ilość bramek powyżej 2.5, zakładając, że jedna z drużyn wygra spotkanie z wynikiem 2:1.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments