250 zł za wygraną Barcelony w meczu z Las Palmas!

Jeden z bukmacherów przygotował bardzo ciekawą ofertę dla nowych graczy. To kurs 125.0 na wygraną FC Barcelony z Las Palmas w meczu ligi hiszpańskiej! Ten artykuł podpowie Ci, jak skorzystać z oferty.

Czołowy polski bukmacher STS przygotował ofertę dedykowaną dla czytelników serwisu betomania.pl. Zawiera klasyczny pakiet na start (jest opisany poniżej) oraz specjalny bonus. Gdy postawisz na wygraną Blaugrany w meczu ligowym, a typ okaże się trafiony, oprócz standardowej wygranej otrzymasz jeszcze 250 PLN. Wystarczy, że postawisz przynajmniej 2 PLN. Jak nietrudno obliczyć, kurs przy takiej stawce wynosi aż 125.0!

Aby skorzystać z tej oferty, wymagane jest zarejestrowanie się z TEGO LINKA (z użyciem kodu promocyjnego: GOL250) i dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 PLN. Jak skorzystać z oferty? Sprawdź poniżej. WAŻNE: podczas rejestracji należy zaakceptować zgody marketingowe.

250 zł za wygraną FC Barcelony – krok po kroku

  • Aby skorzystać z oferty utwórz konto w STS za pomocą TEGO LINKA i wpisz kod promocyjny GOL250. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę co najmniej 50 PLN
  • UWAGA: Należy zaakceptować zgody marketingowe podczas rejestracji
  • Potem za minimum 2 PLN postaw pierwszy zakład SOLO (singiel z oferty przedmeczowej) lub AKO o kursie min. 1.14 zawierający zakład na wygraną FC Barcelony w meczu z Las Palmas. Na kuponie dodajemy zatem poniższy zakład:
  • Jeśli zakład okaże się trafiony, “standardowa” wygrana trafi na nasze konto od razu, a wygrana “promocyjna” pojawi się na nim w formie bonusu do aktywacji. Przyjmijmy, że stawka Twojego kuponu z zakładem na wygraną drużyny z Barcelony to 50 PLN po łącznym kursie 3.44. Wtedy w ramach standardowej wygranej otrzymasz 151,36 PLN (po odjęciu podatku w wysokości 12%), natomiast w postaci bonusu do aktywacji dostaniesz 250 PLN. Łączna wygrana wynosi więc 401,36 PLN
  • Bonus za zwycięstwo Dumy Katalonii w meczu z Las Palmas wynosi 250 PLN (w przypadku gdy kupon będzie rozliczony jako wygrany)
  • Bukmacher przyzna bonus w ciągu max. 72h od zakończenia meczu
  • Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91

To jednak nie wszystko, co zyskasz jako nowy gracz STS rejestrujący się z kodem GOL250. Powyższa oferta łączy się z innymi bonusami:

  • Bonus od pierwszych 3 depozytów na łączną kwotę do 1500 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • 60 PLN bonusu za wykonanie 6 banalnych zadań

Co więcej, mecz FC Barcelona – Las Palmas możesz obejrzeć w usłudze STS TV. Jest ona dostępny dla zarejestrowanych graczy. Po obstawieniu dowolnego kuponu, masz dostęp do wszystkich transmisji przez 24 godziny. Podsumowując: dzięki rejestracji z kodem GOL250 możesz zyskać: 1660 zł bonusu powitalnego, 250 zł bonusu za gola Dumy Katalonii oraz dostęp do transmisji meczu Barcelony (oraz wielu innych) w STS TV.

Regulamin promocji dostępny TUTAJ. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z działem obsługi klienta organizatora promocji, bukmachera STS.

Kurs 125.0 stanowi podstawę dla ustalenia wysokości bonusu należnego w akcji. STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. Szczegóły w regulaminie. 18+. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 250 zł przy min. stawce 2 zł. Kurs na wydarzenie zgodny z ofertą dostępną na sts.pl.

Ocena
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments