Ukraina – Finlandia – typy bukmacherskie, STS TV, transmisja na żywo (09.10.2021)

Finlandia zagra z Ukrainą w najbliższym sobotnim meczu kwalifikacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej – Europa. Wszystkie nasze przewidywania, przedmeczowe sondaże, typy oraz statystyki dotyczące meczu Finlandia – Ukraina znajdziesz na dole strony, włączając w to najnowsze kursy bukmacherskie na ten mecz.

Finlandia – Ukraina – na co zwrócić uwagę?

Finlandia x Ukraina
3.40 3.05 2.25

Finlandia będzie miała nadzieję na lepszy rezultat po porażce 2-0 z Francją w ostatnim meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy.

W tym meczu Finlandia miała 36% posiadania piłki i 3 próby na bramkę, z których 1 była celna. Francja oddała 20 strzałów na bramkę, z czego 6 było celnych. Antoine Griezmann (25′, 53′) był strzelcem bramki dla Francji.

Mniej niż trzy bramki na mecz padły w 6 z ostatnich 6 meczów, w których brała udział Finlandia. Jeśli chodzi o podział bramek w tym okresie, drużyny przeciwne zdobyły w sumie 5, podczas gdy Finlandia 2.

Jak może zagrać drużyna Ukrainy?

Ukraina Finlandia live na STS TV

W poprzednim meczu Ukraina zremisowała z Czechami 1-1 w ramach Międzynarodowych Meczów Przyjaźni.

Patrząc na ich formę, Ukraina została pokonana w 6 z ostatnich 6 meczów, w których ich przeciwnicy strzelili łącznie 10 goli. W obronie Ukrainy przydałoby się wzmocnienie. Pozostaje jednak czekać, czy taka tendencja zostanie utrzymana w tym meczu.

Ukraina – Finlandia – poprzednie spotkania

Poprzednie spotkanie ligowe pomiędzy tymi drużynami odbyło się w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 28 marca 2021 roku, kiedy to Ukraina pokonała Finlandię 1-1.

W tym meczu Ukraina miała 61% posiadania piłki i 18 prób na bramkę, z czego 4 były celne. Jedynym zawodnikiem, który wpisał się na listę strzelców był Júnior Moraes (80′).

Dla przeciwników, Finlandia oddała 7 strzałów na bramkę, z czego 1 celny. Bramkę zdobył Teemu Pukki (89′). Mecz sędziował István Kovács.

Ukraina – Finlandia – typy bukmacherskie

Ukraina Finlandia kursy bukmacherskie

Sądzimy, że Finlandia może mieć trudności z trafieniem do siatki w meczu z Ukrainą, która powinna być w stanie sama wpisać się na listę strzelców w zwycięskim spotkaniu.

Dlatego też przewidujemy bardzo wyrównane spotkanie z przewagą 0-1 dla Ukrainy na koniec meczu. Czekamy na to z niecierpliwością.

Ukraina – Finlandia – kursy na ten mecz, gdzie sprawdzić?

Sprawdzając najnowsze kursy zakładów na ten mecz, zwycięstwo Finlandii jest najlepiej wyceniane po kursie 3.40, zakład na to, że mecz zakończy się bezbramkowo wynosi 3.05, a postawienie na zwycięstwo Ukrainy daje 2.25. Są to najbardziej konkurencyjne kursy rynkowe oferowane w tym momencie. Nasi partnerzy eksperccy typują poniżej 3,5 gola w tym meczu.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments