Zakłady bukmacherskie Noblebet – informacje ogólne

Opublikowano: 27 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 27 maja 2021

Zakłady bukmacherskie Noblebet – informacje ogólne

Rodzimy legalny rynek zakładów wzajemnych obejmuje obecnie ponad dwadzieścia spółek. Do swoich klientów docierają za pośrednictwem sieci internet oraz/lub umożliwiają uzupełnianie kuponów w punktach stacjonarnych. Do tej grupy należy także bukmacher Noblebet. Czym się charakteryzuje jego oferta oraz jak wygląda proces zakładania nowego konta?

Noblebet – co to jest?

Spółka Noblebet należy do grona legalnych firm, które mogą udostępniać zakłady bukmacherskie na terenie Polski. Działa na podstawie licencji, którą uzyskał za zgodą Ministerstwa Finansów w styczniu 2019 roku. Odpowiednie pozwolenie można znaleźć pod numerem PS4.6831.28.2017.

Noblebet dociera do swoich klientów za pośrednictwem sieci internet – strony www oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Proponuje typerom zakłady na wydarzenia sportowe oraz społeczno-polityczne. Osoby, które zdecydują się na utworzenie konta gracza, mogą liczyć na opcje typu prematch i LIVE. Ponadto w ramach sportów wirtualnych spółka udostępniła symulacje spotkań piłkarskich, wyścigi zwierząt i pojazdów oraz rozgrywki tenisowe.

Bukmacher zadbał także o to, aby na nowych i stałych klientów czekał ciekawy pakiet promocyjny. Gracze, którzy dopiero rozpoczynają współzawodnictwo ze spółką, mogą oczekiwać dodatku powitalnego, który obejmuje m.in. bonus od trzech pierwszych depozytów oraz grę bez podatku (do 30 dni po rejestracji). Na stałych bywalców zakładów organizowanych przez Noblebet czekają z kolei zwiększone potencjalne wygrane, zwiększone kursy w przypadku kuponów AKO, zwroty za grę w obrębie danej części oferty (np. sporty wirtualne) oraz wiele innych bonusów. Ponadto dla najlepszych bukmacher przygotował „Gentelmen’s Club”, program lojalnościowy dla aktywnych i lubiących ryzyko.

Noblebet czynnie wspiera polski sport – jest sponsorem głównym drużyny Śląsk Wrocław.

Rejestracja nowego konta

Noblebet rejestracja

Aby założyć konto, nowi klienci spółki muszą przejść szybką i łatwą rejestrację indywidualnego profilu. Składa się z następujących kroków:

  • podstawowe dane – w formularzu należy podać imię, nazwisko, PESEL oraz narodowość
  • szybka rejestracja – gracz wpisuje e-mail i numer telefonu, nazwę użytkownika oraz ustala hasło. Krok ten kończy potwierdzenie wprowadzenia prawdziwych danych i zgoda marketingowa

Po przejściu tych dwóch etapów konto ma status tymczasowy. Gracz może wpłacać na nie środki oraz zawierać zakłady. Aby móc wypłacać potencjalne wygrane, należy wysłać skan dowodu tożsamości – konto zmienia się wtedy na stałe.

Dostępne kody promocyjne

Spółka Noblebet cyklicznie udostępnia kody promocyjne. W ramach tych akcji gracze mogą liczyć na atrakcyjne dodatki w postaci np. zakładów bez ryzyka, darmowych zakładów i wielu innych promocji.

Kontakt z działem obsługi klienta

Bukmacher Noblebet przyłożył starań, aby kontakt z działem obsługi klienta był możliwy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Spółka udostępniła do tego celu trzy kanały: czat na żywo, formularz kontaktowy oraz e-mail. Wykwalifikowani pracownicy firmy są gotowi pomóc w każdym problemie, który może się pojawić w trakcie korzystania z oferty Noblebet.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Młody bukmacher. Widać że stara się rozwijać. Zawsze ma nowe promocje. Ale na razie jest nadal surowy. Brakuje drobnych, ale podstawowych rzeczy.

To że na tej stronie jest wspominany ten buk mówi o tym iż się rozwija. Na pewno zapoznam się z ofertą tego buka. Ciekawy jestem czy noblebet ma coś zbliżonego do sts/fortuny czy ma zupełnie coś innego.