Zakłady bukmacherskie forBET – czy ten bukmacher jest legalny?

Opublikowano: 20 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2021

Zakłady bukmacherskie forBET – czy ten bukmacher jest legalny?

Po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku rodzimy legalny rynek bukmacherski zmienił się całkowicie. Od tamtego momentu świadczyć usługi z zakresu zakładów wzajemnych mogą wyłącznie spółki z licencją Ministerstwa Finansów. Obecnie funkcjonuje ponad dwadzieścia podmiotów mających na to pozwolenie, a wśród nich znajduje się forBET. Co oferuje graczom i czym się wyróżnia na tle pozostałych firm?

forBET – co to jest?

Spółka forBET to bukmacher, który dysponuje licencją MF na organizowanie zakładów wzajemnych w obrębie witryny internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne oraz w punktach stacjonarnych (terminale samoobsługowe). Stosowne pozwolenie uzyskał już w 2016 roku i jest ono ważne do 2022. Licencję można znaleźć pod numerem PS4.6831.10.2016.

Bukmacher oferuje swoim klientom możliwość zawierania zakładów na wydarzenia sportowe oraz pozasportowe. Na tablicach spółki typerzy znajdą kilkadziesiąt dyscyplin, od najbardziej popularnych (piłka nożna, koszykówka, siatkówka) po niszowe w Polsce (futsal, darts, krykiet). W obrębie tych wydarzeń gracze mogą zapełniać kupony w opcjach prematch oraz LIVE. Ponadto forBET udostępnia symulacje w ramach sportów wirtualnych oraz gier karcianych.

Spółka dysponuje również dość rozbudowanym zapleczem dodatków dla nowych i stałych klientów.

Bukmacher forBET czynnie angażuje się w sponsoring w Polsce. Jest m.in. oficjalnym sponsorem X-KOM AGO, czyli profesjonalnej organizacji e-sportowej, a także sponsorem głównym Arki Gdynia.

Szczegółowe informacje na temat samego bukmachera oraz jego oferty użytkownicy znajdą pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/forbet/.

Jakie są bonusy oraz kody promocyjne?

bonusy oraz kody promocyjne

Zakłady bukmacherskie forBET przygotowały bardzo atrakcyjny pakiet promocyjny. Gracze, którzy planują skorzystać z usług spółki, mogą liczyć na bonus powitalny składający się m.in. z podwojenia pierwszego depozytu. Na stałych klientów również przygotowano ciekawe dodatki. Wchodzą do nich np. ekstra środki na urodziny, gra bez podatku, zwiększone wygrane na kuponach AKO oraz wiele innych. Ponadto bukmacher dość często udostępnia kody promocyjne, które umożliwiają zdobycie wymiernych nagród.

Więcej o kodach (i nie tylko) zainteresowani gracze znajdą pod adresem: https://betomania.pl/forbet-kod-promocyjny-bonus-na-start/.

Zalety i wady zakładów forBET

Bukmacher forBET funkcjonuje na rynku zakładów wzajemnych już od dłuższego czasu. Zdążył się zaprezentować graczom prawie z każdej strony. Oto kilka zalet, które wymieniają sami klienci spółki:

  • funkcjonalne i nowoczesne punkty dostępowe do zakładów – wysoka jakość witryny oraz bardzo dobrze zoptymalizowane oprogramowanie w aplikacji na urządzenia mobilne
  • ogromna liczba zdarzeń w opcjach prematch oraz LIVE
  • atrakcyjne kursy
  • dobrze rozbudowany pakiet promocyjny dla nowych i stałych klientów

Wśród nielicznych wad można znaleźć m.in.:

  • dość trudne warunki obrotu otrzymanych bonusów – przede wszystkim wymagane minimalne kursy oraz gra na kuponach AKO

Wnioski

Spółka forBET przez cały okres funkcjonowania dokładała wszelkich starań, aby jej oferta była konkurencyjna. O tym, że udało się osiągnąć ten cel, świadczy wierna rzesza klientów, a także systematycznie powiększająca się liczba nowych graczy. Bez wątpienia ten bukmacher należy do najlepszych w Polsce.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdyby nawet on nie miał licencji MF, tego bym nie zauważyłam. Często słyszę o forbecie, ale nigdy mi się nie chciało zmieniać sts na tego buka. Być może w przyszłości kiedyś wypróbuję to, ale na razie się wstrzymam. Nawet nie wiem jaką promocję powitalną mają

Ja mam inne pytanie:
Czy są na terenie RP nielegalni bukmacherzy? Bo z tego co widzę wszystkie mają licencje MF. I co daje jeśli buk nie posiada tej licencji? Jakie są z tego skutki?