TOTALbet Polska – wypłaty, bonus bez depozytu oraz inne promocje

Opublikowano: 1 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2021

TOTALbet Polska – wypłaty, bonus bez depozytu oraz inne promocje

W pierwszej połowie 2018 roku bukmacher TOTALbet uzyskał pozwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w obrębie zakładów wzajemnych. Od tego momentu nie ustaje w poszerzaniu swojej oferty, zarówno zakładowej, jak i bonusowej. Na co mogą liczyć typerzy, a także jakie bonusy bez depozytu zawiera pakiet dodatków? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule.

TOTALbet polska – wypłaty, oferta

Spółka oferuje możliwość zawierania zakładów na wydarzenia sportowe i społeczno-polityczno-rozrywkowe za pośrednictwem witryny internetowej oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Na tablicach TOTALbet gracze mogą spróbować swoich sił w opcjach LIVE oraz przedmeczowych. Do dyspozycji typerów oddano kilkadziesiąt dyscyplin, którym towarzyszy szereg zdarzeń głównych i pobocznych. Ponadto bukmacher oferuje zakłady w obrębie symulacji komputerowych: wyścigi, piłka nożna oraz karcianki (poker, Black Jack i bakarat).

Osoby, które posiadają status zweryfikowany, mogą skorzystać m.in. z licznych freebetów, gry bez podatku oraz zwiększonych wygranych.

Bukmacher TOTALbet zadbał również o to, aby system wpłat i wypłat był przystępny, a czas operacji – jak najkrótszy. Przepisy wymagają, żeby przelewy od spółki były kierowane wyłącznie na imienne konto gracza. Typerzy mają dostęp do szybkich wypłat (do 8 minut), z których można korzystać bez żadnych prowizji przez 24 godziny na dobę, przez cały tydzień. Jedynym ograniczeniem jest dzienny limit takich operacji, wynoszący 5000 pln. W przypadku wpłat na saldo bukmachera możliwe są szybkie przelewy, przelewy standardowe (spółka współpracuje z blisko 30 bankami), BLIK oraz karty (VISA i Mastercard).

Szczegółowy opis oferty TOTALbet znajduje się na stronie https://betomania.pl/bukmacherzy/totalbet/.

Na czym polega bonus bez depozytu?

Na czym polega bonus

Oferta promocyjna spółki obejmuje dodatek, który nie wymaga od gracza wcześniejszej wpłaty. Jest to tzw. bonus bez depozytu. Pierwszą tego typu nagrodę można otrzymać tuż po zakończeniu rejestracji konta (20 pln). Aby dodatkowo go zwiększyć, należy np. udzielić zgody marketingowej albo zawrzeć pierwszy zakład w obrębie sportów wirtualnych. Kolejny pewny freebet klient otrzyma w dniu swoich urodzin (10 pln). Wystarczy się wtedy zalogować (po 12:00), stworzyć kupon (minimalny kurs 2.00), zaznaczyć odpowiednią opcję („freebet”) i cieszyć się z dodatku.

TOTALbet organizuje również cykliczne akcje, w ramach których można uzyskać bonus bez depozytu. Przykładem takiej aktywności jest „Freebetowy tydzień”. W jego ramach każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli, można zgarnąć dodatkowe środki bez konieczności wpłacania na konto bukmachera.

Kupony oraz kody promocyjne w TOTALbet

Spółka cyklicznie lub w ramach ważnych wydarzeń sportowo-społecznych udostępnia kody promocyjne. Specjalny ciąg znaków daje możliwość zdobycia wartościowych nagród włącznie z darmowymi zakładami oraz zakładami bez ryzyka. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie https://betomania.pl/totalbet-bonus-kod-promocyjny/.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments