PZBuk – oferty w bieżącym roku

Zaktualizowano 16 czerwca 2021

PZBuk – oferty w bieżącym roku

Bukmacher PZBuk to legalna spółka oferująca zakłady na wydarzenia sportowe i pozasportowe. Firma działa na podstawie licencji, którą uzyskała od Ministerstwa Finansów w czerwcu 2018 roku. Co czeka na nowych klientów, a także jak prezentuje się jej aplikacja? To oraz wiele więcej zainteresowani znajdą w poniższym artykule.

Jak zarejestrować konto w PZBuk?

Aby móc skorzystać z oferty legalnego bukmachera, należy posiadać zweryfikowane konto gracza. Wyjątkiem są punkty stacjonarne, w obrębie których można być anonimowym. Jedyny warunek to pełnoletniość. W przypadku spółki PZBuk gracze mogą zawierać zakłady tylko za pośrednictwem sieci internetowej – na stronie www oraz w aplikacji na urządzenia mobilne. Niesie to ze sobą konieczność utworzenia indywidualnego profilu. W przypadku rejestracji konta u bukmachera PZBuk procedura przedstawia się następująco:

  • pierwszy krok – w prawym górnym rogu witryny należy kliknąć w okienko „Zarejestruj się”. Pojawi się formularz, który trzeba uzupełnić o nazwę użytkownika, podać e-mail, numer telefonu oraz ustalić hasło dostępu. Etap kończy wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych
  • drugi krok – w tym miejscu gracz zobowiązuje się do podania imienia, nazwiska oraz serii i numeru dowodu tożsamości. Następnie dane należy uzupełnić o adres, rok urodzenia, płeć oraz numer PESEL. Na końcu znajduje się miejsce na wpisanie kodu promocyjnego
  • trzeci krok – gracz ustala limity na stawki oraz czas gry w odniesieniu do doby i miesiąca. Można w tym miejscu również dokonać pierwszej wpłaty. Całość kończy aktywacja – link aktywacyjny wysłany na e-mail podany w pierwszym kroku

Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty bukmachera PZBuk, klient musi udostępnić skan dowodu tożsamości oraz przypisać konto bankowe do profilu.

PZBuk – czy istnieje aplikacja mobilna?

pzbuk aplikacja

Witryna www to nie jedyny kanał dostępowy do zakładów oferowanych przez PZBuk. Gracze mogą skorzystać także z aplikacji na urządzenia mobilne. Obecnie spółka udostępnia oprogramowanie na platformy Android oraz iOS. Narzędzia można uzyskać bezpośrednio ze strony bukmachera, klikając w okienko „Aplikacja mobilna” (górny środek ekranu). Posiadacze smartphonów będą mogli pobrać apkę na telefon, z kolei użytkownicy iphonów muszą wejść do App Store.

Z poziomu mobilnego klienci PZBuk mają dostęp do pełnej oferty zakładowej i bonusowej spółki. Więcej informacji można uzyskać na https://betomania.pl/bukmacherzy/pzbuk/.

PZBuk – bonusy oraz promocje

W pakiecie dodatków bukmacher ulokował nagrody dla nowych i stałych graczy. Osoby, które nie posiadają jeszcze statusu klienta, mogą liczyć na bonus powitalny. Owa promocja obejmuje ubezpieczony zakład do maksymalnie 500 pln. Innymi słowy, jeżeli pierwszy kupon okaże się nietrafiony, spółka zwróci graczowi wkład. Po weryfikacji profilu na typera czeka równie atrakcyjny wachlarz akcji specjalnych. Cashbacki, zwiększone kursy oraz wyższe wygrane za odważną grę na kuponach AKO to tylko część oferty. Dla najlepszych przygotowano „Klub VIP”, w ramach którego przysługują dodatkowe przywileje – freebety oraz wiele innych. Ponadto dla wszystkich graczy przygotowano liczne kody promocyjne, które niosą ze sobą atrakcyjne nagrody. Aktualne kody zainteresowani znajdą pod adresem: https://betomania.pl/pzbuk-kod-bonusowy/.

0 0 votes
Ocena artykułu
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments