PZBuk – aktualne informacje o tym bukmacherze

Zaktualizowano 16 czerwca 2021

PZBuk – aktualne informacje o tym bukmacherze

Bukmacher PZBuk należy do grupy Cherry Online, wiodącej szwedzkiej firmy operującej na europejskim rynku zakładów online. Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) uzyskały licencję na działanie w Polsce w 2018 roku. Wieloletnie doświadczenie, jakie firma posiada na polu międzynarodowym, pozwoliło jej rozpocząć działalność od razu z wysokiego poziomu. Co wiadomo o jej ofercie zakładowej, a także jakie posiada dodatki? Odpowiedź na te pytania znajduje się w poniższym artykule.

PZBuk – zakłady bukmacherskie, oferta

Bukmacher dysponuje licencją nadaną przez Ministerstwo Finansów, która umożliwia mu organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce za pośrednictwem sieci internetowej (strona www oraz aplikacja na urządzenia mobilne). Apka jest dedykowana na telefony działające na platformach Android i iOS. Zainteresowani wyszukają odpowiednie pozwolenie pod numerem PS4.6831.26.2017. Główna siedziba Cherry Online mieści się w Warszawie.

Darmowe zakłady

Spółka PZBuk oferuje swoim klientom możliwość zapełniania kuponów w opcjach prematch oraz na żywo. Na tablicach firmy ulokowano kilkadziesiąt dyscyplin sportowych oraz okazjonalne wydarzenia z zakresu polityki lub rozrywki. Wśród tych pierwszych znajdują się zarówno najpopularniejsze jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, jak i bardziej niszowe w Polsce typu rugby, futsal oraz krykiet. Ponadto fani symulacji mogą liczyć na całodobowe zakłady w obrębie sportów wirtualnych. Zaliczają się do nich m.in. gry karciane.

Równolegle do oferty bukmacherskiej funkcjonuje zaplecze bonusowe. PZBuk postarał się o to, aby promocje obejmowały nowych oraz stałych klientów. Na pierwszą grupę czeka atrakcyjny cashback. Osoby, które posiadają już indywidualny profil gracza, mogą liczyć na zwiększone kursy, zwiększone wygrane oraz nagrody w ramach programu lojalnościowego.

Szczegółowy opis produktów spółki znajduje się na https://betomania.pl/bukmacherzy/pzbuk/.

Darmowe zakłady w PZBuk

Oferta promocyjna PZBuk obejmuje również dodatki, które nie wymagają od typera wcześniejszego depozytu. Mowa o darmowych zakładach. Spółka nagradza w ten sposób swoich najlepszych klientów za pośrednictwem „Klubu VIP”, czyli programu lojalnościowego dla najaktywniejszych. Aby otrzymać zaproszenie do tej elitarnej grupy, należy cyklicznie zawierać zakłady, grać za wysokie stawki, a także udzielić zgody na otrzymywanie informacji marketingowej.

Druga forma otrzymania darmowego zakładu to kod promocyjny. Jest udostępniany cyklicznie lub z okazji ważnego dla bukmachera wydarzenia. Aktualne kody znajdują się na https://betomania.pl/pzbuk-kod-bonusowy/.

Oferta powitalna – co to jest?

Pakiet startowy dla nowych klientów w wykonaniu PZBuk to zakład ubezpieczony do maksymalnie 500 pln. Wystarczy zarejestrować profil, udzielić zgody na dodatek i w przypadku pierwszego błędnego typu gracz otrzyma zwrot stawki, którą opłacił kupon. Warunkiem koniecznym korzystania ze zwrotu jest gra na kuponach akumulowanych z kursem każdego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40.

0 0 votes
Ocena artykułu
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments