LV BET – opinie o zakładach bukmacherskich

Opublikowano: 26 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 26 maja 2021

LV BET – opinie o zakładach bukmacherskich

Spółka LV BET funkcjonuje w Polsce od 2016 roku. Przez ten czas udostępniała graczom możliwość zawierania zakładów na wydarzenia sportowe i pozasportowe. Bogata oferta zdarzeń oraz ciekawe i atrakcyjne dodatki to zaledwie ułamek szerokiej gamy usług proponowanych typerom. Co jeszcze znajduje się na wirtualnych tablicach? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule.

Silne i słabe strony tego bukmachera

LV BET to legalny bukmacher, który działa na polskim rynku zakładów wzajemnych. Odpowiednie pozwolenie uzyskał od Ministerstwa Finansów, a zainteresowani wyszukają odpowiednią licencję pod numerem PS4.6831.9.2016.EQK.

Spółka oferuje możliwość zawierania zakładów w punktach naziemnych, na stronie internetowej oraz przy użyciu aplikacji. Na tablicach LV BET gracze mogą dobierać zdarzenia z opcji przedmeczowej oraz LIVE. Ponadto bukmacher udostępnił typy na symulacje (w ramach sportów wirtualnych) rozgrywek piłkarskich, wyścigów zwierząt i pojazdów i meczy tenisa. Na graczy czeka również pakiet dodatków i bonusów.

LV BET czynnie angażuje się w rodzimy sponsoring sportowy. To główny sponsor m.in. Wisły Kraków, Śląska Wrocław oraz Unii Leszno. Jest także oficjalnym sponsorem Garbarni Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Podstawowe informacje na temat spółki można zawrzeć w poniższej liście punktującej zalety oraz wady firmy. Do licznych plusów należy m.in.:

 • bogata oferta zakładowa i bonusowa
 • trzy kanały dostępowe – punkty naziemne, witryna www oraz aplikacja
 • system szybkich wypłat i wpłat
 • opcja cash-out
 • bardzo dobry kontakt z działem obsługi klienta

Do wad zaliczają się:

 • mało atrakcyjne kursy
 • mało intuicyjne warunki obrotu dodatku dla nowych graczy – wprowadzenie mnożników

Szczegółowy opis oferty zakładowej oraz dodatków do gry znajduje się pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/lvbet/.

LV BET – bonus powitalny. Jak odebrać?

Jak odebrać bonus powitalny w LV Bet

Bukmacher LV BET przygotował dla nowych klientów pakiet powitalny. Dodatek obejmuje premie za dwa pierwsze depozyty, cashback oraz freebet. Aby otrzymać te bonusy, gracz musi:

 • zarejestrować indywidualny profil oraz wyrazić zgodę na opisane akcje promocyjne
 • dokonać minimalnej przewidzianej przez regulamin wpłaty na konto (lub wpłat)
 • spełnić warunki obrotu danego dodatku

Po przejściu powyższych kroków typer uzyskuje możliwość przelania otrzymanych środków na imienne konto bankowe.

Promocje oraz inne ciekawostki

Na klientów spółki LV BET czeka rozbudowany wachlarz dodatkowych bonusów na grę. W owym pakiecie znajdują się m.in.:

 • zwiększone kursy w ramach akcji „Kombi Boost” – im więcej zdarzeń na kuponie AKO, tym większa potencjalna wygrana, za co odpowiada zwiększenie mnożnika
 • zwroty za nietrafione kupony – „Bezpieczny kupon 5+” to gwarancja odzyskania części stawki za kupony, które zawierają minimum pięć zdarzeń, a tylko jednego z nich nie udało się poprawnie wytypować. Akcja odnosi się wyłącznie do pierwszego nietrafionego zakładu w danym tygodniu
 • bonusy dedykowane części oferty zakładowej – typowanie w obrębie np. sportów wirtualnych
 • promocje związane z kibicowaniem – wystarczy okazać karnet na spotkania drużyny, której sponsorem jest LV BET, aby zyskać środki na grę
 • program lojalnościowy

Więcej informacji na temat akcji promocyjnych czytelnik znajdzie pod adresem: https://betomania.pl/lvbet-kod-promocyjny/.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najzwyczajniejszy bukmacher. Niczym się nie wyróżnia. Oferta jest mniej-więcej taka sama jak u większości, tak że nie ma sensu zmieniać buka, jeśli korzystasz z Fortuny bądź STS…

Buk jak buk. Ma swoje wady i zalety. Do pierwszych oczywiście należą słabe kursy. Do zalet można odnieść opcje cash out i szybkie wypłaty. Raz miałem do czynienia z działem obsługi i muszę przyznać że byłem zadowolony z tego. Szybko mi wszystko wyjaśnili i koniec sprawy

Last edited 6 miesięcy temu by Arkadiusz