Fortuna – zakłady bukmacherskie online

Opublikowano: 25 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2021

Fortuna – zakłady bukmacherskie online

Fortuna plasuje się na jednym z czołowych miejsc na liście legalnych bukmacherów w Polsce. Lata obecności na rynku pozwoliły spółce na zbudowanie ogromnej bazy dostępowej, zakładowej oraz bonusowej. Jaka jest oferta promocyjna oraz jakiego typu wydarzenia gracze znajdą na tablicach firmy? O tym zainteresowany użytkownik dowie się z poniższego artykułu.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – oferta

Bukmacher Fortuna przyłożył starań, aby dostęp do jego oferty był łatwy i osiągalny w każdym miejscu. To już nie tylko ogromna liczba punktów stacjonarnych, rozlokowanych w całej Polsce – to również kanały online. Spółka dysponuje witryną internetową oraz nowoczesną i funkcjonalną aplikacją na urządzenia mobilne. W każdym z tych miejsc można zawierać zakłady, prócz tego wszystkie dają typerom dostęp do indywidualnego profilu.

oferta zakładów bukmacherskich Fortuna

Oferta bukmacherska Fortuny obejmuje pokaźny pakiet sportów oraz dziedzin pozasportowych. Na tablicach spółki gracze mogą codziennie wybierać spośród dziesiątek dyscyplin oraz wydarzeń społeczno-politycznych. Klientom firmy oddano do dyspozycji najpopularniejsze ligi piłkarskie, koszykarskie i siatkarskie. Nie będą zawiedzeni także fani niszowych aktywności – futsal, squash oraz lotki to zaledwie część mniej znanych sportów, które spółka proponuje zainteresowanym.

Bukmacher Fortuna udostępnia wszystkie zdarzenia w opcjach LIVE oraz prematch. Równocześnie przygotował szeroki wachlarz symulacji komputerowych, które obejmują m.in. piłkę nożną, wyścigi zwierząt oraz wyścigi samochodów. Ponadto do oferty wprowadzono karcianki (obecnie tylko baccarat).

Z poziomu wszystkich punktów dostępowych do zakładów gracze mogą skorzystać także z pakietu dodatków. Dla nowych klientów przygotowano bonus powitalny, który obejmuje premię od depozytu, zakład ubezpieczony oraz freebet w postaci punktów FKP. Z kolei stali bywalcy mogą oczekiwać nagród z programu lojalnościowego, gry bez podatku, mistrzostw typerów i wielu innych. Więcej informacji znajduje się pod adresem: https://betomania.pl/fortuna-kod-promocyjny/.

Fortuna – oferta na tydzień, na dzisiaj. Gdzie sprawdzić?

Bukmacher Fortuna dba o to, aby typerzy mieli dostęp do oferty zakładowej spółki na kilka dni do przodu. W celu sprawdzenia, co można obstawiać w danym dniu oraz w najbliższej przyszłości, wystarczy wybrać interesującą gracza dyscyplinę (lewa część witryny) i w nią kliknąć. U góry ekranu pojawią się odnośniki kierujące do wydarzeń, które będą miały miejsce w danym dniu, a także w perspektywie nadchodzącego tygodnia.

Ponadto, każdy zainteresowany może ściągnąć bezpośrednio ze strony spółki kompletną ofertę zakładową w formie pliku pdf. Więcej informacji na ten temat użytkownik znajdzie pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/fortuna/.

Bonusy – sprawdź kupon Fortuna

Gracze, którzy lubią zawierać zakłady w punktach stacjonarnych, bez problemu mogą w każdej chwili sprawdzić swój kupon bez wychodzenia z domu. Na stronie głównej bukmachera Fortuna (w prawym górnym rogu, tuż pod okienkiem logowania) znajduje się opcja „Sprawdzanie kuponów”. Po kliknięciu wyświetla się miejsce, w które należy wpisać ID lub numer kuponu oraz kod kontrolny kuponu. Po uzupełnieniu tych danych wyświetli się informacja dotycząca statusu zdarzeń, które zawiera blankiet.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments