Fortuna – aplikacja mobilna, oferta kursowa na tydzień

Opublikowano: 25 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2021

Fortuna – aplikacja mobilna, oferta kursowa na tydzień

Bukmacher Fortuna należy do ścisłej czołówki legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce. To znana wszystkim marka, która funkcjonuje na rodzimym rynku od ponad dwudziestu lat. Do swoich klientów dociera za pośrednictwem internetu oraz punktów stacjonarnych – wyróżnia ją największa liczba obiektów w kraju. Fortuna to również znakomita aplikacja, którą cenią wszyscy gracze. Co oferuje i czym się wyróżnia na tle innych legalnych spółek?

Zakłady bukmacherskie Fortuna – wady i zalety

Bukmacher Fortuna dba o to, aby zaplecze zakładowe i bonusowe było aktualizowane i poszerzane. Osoby posiadające w tej spółce profil gracza mogą liczyć na dziesiątki dyscyplin sportowych oraz zakładów na wydarzenia pozasportowe. Wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze ligi, turnieje oraz konkursy znajdują się na tablicach firmy. Dostępne w opcjach prematch oraz LIVE, oferują typerom setki zdarzeń głównych i pobocznych. Ponadto bukmacher proponuje użytkownikom symulacje komputerowe w zakresie sportów wirtualnych oraz gry karciane w ramach „Bet on Games”.

wady i zalety Fortuny

Fortuna to również dobrze rozwinięty pakiet powitalny dla nowych klientów oraz zaplecze bonusowe dla stałych bywalców spółki. Najlepsi mogą liczyć na wartościowe nagrody podczas cyklicznych mistrzostw typerów, a fani stacjonarnej gry – na ciekawe dodatki w punktach naziemnych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem: https://betomania.pl/fortuna-kod-promocyjny/.

Wśród zalet tego legalnego bukmachera można wymienić, między innymi:

  • dostępność do zakładów: oprócz kanałów www i aplikacji spółka posiada ponad pięćset jednostek stacjonarnych w całym kraju
  • bardzo dobrze rozwinięta oferta zakładowa obejmująca praktycznie wszystkie mniej lub bardziej znane dziedziny sportowe i pozasportowe
  • ciekawy pakiet dodatków dla nowych i stałych klientów, w tym bonusy przypisane do kanałów dostępowych do zakładów
  • atrakcyjne kursy oraz gra bez podatku „Happy Hours”

Wady:

  • mało intuicyjne sortowanie i wyszukiwanie interesujących wydarzeń
  • oferta bonusowa rzadko ulega zmianom – stałe promocje, które niezbyt często są aktualizowane

Użytkownik zainteresowany bardziej szczegółowym opisem spółki Fortuna znajdzie go pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/fortuna/.

Aplikacja fortuna – gdzie znaleźć, dlaczego warto?

Aplikacja na urządzenia mobilne, którą oferuje bukmacher Fortuna, to nowoczesne rozwiązanie przydatne każdemu typerowi. Jest dostępne na platformy iOS oraz Android – niezbędne oprogramowanie można ściągnąć bezpośrednio ze strony głównej spółki.

Apka zapewnia dostęp do zakładów w każdym miejscu i o każdej porze. Z poziomu urządzenia mobilnego gracze mogą zapełniać kupony w opcji LIVE oraz prematch. Oferta nie różni się od tej zawartej na stronie oraz w punktach naziemnych. Ponadto fani smartphonów i iphonów mogą korzystać ze wszystkich dodatków i bonusów.

Fortuna – oferta kursowa na tydzień. Gdzie sprawdzić?

Wystarczy kliknąć w konkretną dyscyplinę po wejściu na witrynę internetową spółki (lewa strona ekranu), aby otrzymać rozpiskę wydarzeń na nadchodzący tydzień. W ten sam sposób gracz uzyska informacje na temat opcji typu Superoferta”, „Hit Dnia” itp. Ponadto każdy zainteresowany może ściągnąć bezpośrednio ze strony www plik pdf z ofertą zakładową i kursową na nadchodzące kilka dni. Obejmuje zarówno całą wspomnianą ofertę, jak i jej poszczególne części.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W miarę wygodna aplikacja. Tylko rzadko się odnawia. Wolę innych bukmacherów. Najbardziej podoba mi się aplikacja od STS

Dobra aplikacja. Na początku ciężko było zorientować się w tym interfejsie ale szybko z tym poradziłem. Co do promocji, to ostatnio coś rzadko się odnawiają…
Jedna z ulubionych rzeczy to happy hours – często z tego korzystam.