eWinner – rejestracja nowego konta

Opublikowano: 19 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 19 maja 2021

eWinner – rejestracja nowego konta

Funkcjonowanie na polskim rynku zakładów wzajemnych wymaga od bukmacherów, aby dokonywali weryfikacji swoich klientów. Jest to związane z ograniczeniem wieku graczy – typer nie może mieć mniej niż 18 lat. Czym więc różni się konto tymczasowe od stałego, a także na co mogą liczyć pełnoletni gracze? Wszystko to zostanie przedstawione poniżej, na przykładzie spółki eWinner.

eWinner – konto tymczasowe. Co to jest?

Bukmacher eWinner należy do grupy legalnych podmiotów, które dysponują licencją na prowadzenie działalności w obrębie zakładów wzajemnych w Polsce. Owa licencja nakłada na podmioty szereg obowiązków, w tym weryfikowanie wieku graczy. Procedura, która pozwala spółce na kontrolę wieku swoich klientów, to wymóg posiadania konta. Kolejne kroki tworzenia indywidualnego profilu w eWinner wyglądają następująco:

  • Dane użytkownika – na tym etapie gracz ustala hasło dostępu do serwisu, podaje kontaktowy email oraz numer telefonu. Prócz tego znajduje się tutaj pole, w które należy wpisać kod promocyjny. Krok kończy oświadczenie o pełnoletniości, poświadczenie o podaniu prawidłowych danych oraz udzielenie zgód marketingowych
  • Dane osobowe – w tym miejscu klient uzupełnia formularz o dane personalne. Należy podać imię, nazwisko, obywatelstwo, kraj urodzenia oraz PESEL. Następnie gracz wpisuje adres pobytu: miasto, kod pocztowy, ulicę, numer domu i mieszkania. Całość kończy wpisanie kodu, który został wysłany na numer telefonu wprowadzony w pierwszym kroku rejestracji. Należy również podpisać oświadczenie, co oznacza akceptację regulaminu i potwierdzenie legalności wpłacanych środków finansowych

Powyższe dwa kroki uprawniają do rozpoczęcia współzawodnictwa z bukmacherem eWinner oraz nadają kontu klienta status tymczasowy. Gracz nie może jednak wypłacać ewentualnych wygranych. Należy najpierw dokończyć rejestrację, czyli dołączyć skan dowodu tożsamości oraz podać konto bankowe (imienne). Dopiero po sfinalizowaniu procedury będzie można korzystać z pełnej oferty spółki – w tym z pakietu bonusowego.

Więcej informacji na temat spółki eWinner użytkownik uzyska pod adresem https://betomania.pl/bukmacherzy/ewinner/.

Na czym polega eWinner freebet?

eWinner freebet

Bukmacher eWinner przygotował dla swoich klientów aż dwa freebety:

  • „Postaw na żużel” – wystarczy opłacić kupon za 49 pln, dobrać minimum dwa zdarzenia z oferty żużla oraz przypilnować, aby kurs kuponu był nie mniejszy niż 2.50. Po spełnieniu tych wymagań gracz uzyska freebet o wartości 25 pln, który należy przeznaczyć na zakłady LIVE w apce.
  • „Futbol totalny” –  wystarczy w sobotę lub niedzielę ułożyć kupon z minimum dwoma zdarzeniami z piłki nożnej, z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50 i opłacić go kwotą 49 pln. Gracz otrzyma wtedy freebet na kwotę 25 pln, którą można wykorzystać na zakłady LIVE poprzez aplikację.

Oferta dotycząca kodów bonusowych oferowanych przez bukmachera znajduje się pod adresem https://betomania.pl/ewinner-kod-promocyjny/.

eWinner – aplikacja mobilna

Aplikacja eWinner to nowoczesne oprogramowanie dostępne na platformy iOS oraz Android. Apka jest tak samo funkcjonalna jak witryna internetowa (można założyć na niej konto, dokonywać przelewów etc.). Z poziomu smartfonu gracz otrzymuje dostęp do zakładów bukmacherskich w każdym miejscu i o każdej porze. Dodatkowo, liczne akcje promocyjne dedykowane są specjalnie na aplikację – wspomniane wyżej dodatki w postaci freebetów. Odpowiednie oprogramowanie można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej spółki.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Często korzystam z freebetów. Ciekawa weekendowa promocja. Niestety używam ewinner tylko w sobotę i niedziele, resztę spędzam w STS’ie bo aplikacja tam jest dużo lepsza. Kursy są mniej-więcej jak wszędzie. Ewinner dla mnie jest bukiem na 3.5 z 5

W sumie tego starczy. Weekendowe zabawy z ewinner, a pozostałe dni z STS haha
Procedura rejestracji jest szybka i łatwa. Od razu otrzymujesz bonus powitalny. Ogólna oferta jest zbliżona do tego, co mają inni wiec można grać nie tylko w weekendy