Bukmacher eWinner – na co zwrócić uwagę?

Opublikowano: 19 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 19 maja 2021

Bukmacher eWinner – na co zwrócić uwagę?

Spółka eWinner to dobrze znana marka na polskim rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Firma, której twarzą jest Marcin Gortat, dała się poznać wielu graczom z dobrej strony pod względem bogatej oferty zakładowej oraz ciekawych bonusów. Co zawiera pakiet promocyjny, a także czym charakteryzuje się ta firma? O tym w poniższym artykule.

Informacje ogólne dotyczące tego bukmachera

Bukmacher eWinner funkcjonuje na podstawie licencji, którą otrzymał od Ministerstwa Finansów. Została wydana w październiku 2018 roku, a zainteresowani znajdą ją pod numerem PS4.6831.29.2017. Na podstawie tego pozwolenia spółka może udostępniać zakłady na wydarzenia sportowe i pozasportowe w obrębie sieci internetowej. Do dyspozycji graczy oddano witrynę www oraz aplikację na urządzenia mobilne. Główna siedziba firmy znajduje się w Gdyni.

Z poziomu punktów dostępowych, którymi dysponuje marka eWinner, typerzy mogą dokonywać zakładów w ramach prematch, LIVE oraz sportów wirtualnych. Codziennie na tablicach spółki znajdą tysiące zdarzeń głównych oraz pobocznych towarzyszących dziesiątkom dyscyplin sportowych i wydarzeniom społeczno-politycznym. Bukmacher eWinner zadbał także o pokaźny pakiet promocyjny zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Ponadto najbardziej aktywni gracze liczyć mogą na zaproszenie do „Loży VIP”, czyli programu lojalnościowego dla najlepszych. W ramach tej akcji dostępne są dodatkowe, ekskluzywne bonusy.

Bukmacher eWinner czynnie angażuje się w polski sport. Jest oficjalnym sponsorem Speedway Ekstraligi oraz sponsorem tytularnym 2 Ligi Piłki Nożnej.

Więcej informacji na temat spółki znajduje się pod tym adresem – https://betomania.pl/bukmacherzy/ewinner/.

eWinner bonus oraz kod promocyjny – jak odebrać oraz jakie są?

Spółka dysponuje atrakcyjnym pakietem dodatków. Mogą z nich korzystać osoby, które dopiero rozpoczynają współzawodnictwo z bukmacherem oraz typerzy, którzy posiadają już profil od jakiegoś czasu. Dla tych pierwszych eWinner przygotował pakiet powitalny składający się dodatków do pierwszego i drugiego depozytu. Wystarczy tylko założyć konto, wpłacić środki, a premia wyląduje na saldzie bonusowym.

Stali klienci mogą liczyć na szereg akcji, które obejmują darmowe zakłady (w ramach aplikacji na urządzenia mobilne), grę bez podatku oraz podwyższone kursy na wybraną ofertę. Dodatkowo spółka udostępnia kody promocyjne, które zapewniają atrakcyjne bonusy.

Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć pod adresem  https://betomania.pl/ewinner-kod-promocyjny/.

eWinner oraz bonus bez depozytu – na czym polega?

Bonusy bez depozytu to najbardziej poszukiwane przez graczy dodatki – dzięki nim typer zyskuje bez wkładu własnego. W ofercie spółki eWinner nie zabrakło również takich promocji. Tego typu akcje obejmują przede wszystkim zawieranie zakładów w obrębie piłki nożnej oraz rozgrywek żużla. Wystarczy zapełniać kupony z tych dwóch dyscyplin, żeby zyskać dodatkowe środki. Otrzymane freebety podlegają regulaminowym obrotom, zanim będą mogły być wypłacone na konto bankowe gracza. Prócz tego można je wykorzystać wyłącznie na zakłady w obrębie aplikacji.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments