ETOTO – oferta bukmachera w obecnym roku

Opublikowano: 4 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 4 czerwca 2021

ETOTO – oferta bukmachera w obecnym roku

Legalni bukmacherzy, którzy działają w Polsce, muszą systematycznie poszerzać i urozmaicać swoją ofertę zakładową oraz bonusową. Aktualnie licencję Ministerstwa Finansów posiada ponad dwadzieścia spółek. Z tego względu, aby móc efektywnie funkcjonować na rynku, należy inwestować w innowacje.

Jak zarejestrować konto w ETOTO?

Pierwszym wymaganym krokiem, który pozwala rozpocząć zapełnianie kuponów u danego bukmachera, jest rejestracja indywidualnego profilu. To obowiązek, który zainteresowany użytkownik musi spełnić. W przypadku spółki ETOTO procedura przedstawia się następująco:

  • wystarczy wejść na stronę www firmy i kliknąć w okienko „Załóż konto” (w prawym górnym rogu witryny)
  • gracz zostanie przeniesiony na podstronę. W pierwszym kroku należy podać adres e-mail, a następnie ustalić hasło dostępu. Ponadto trzeba potwierdzić pełnoletność, zaakceptować regulamin, Politykę Prywatności oraz udzielić zgody (lub nie) na otrzymywanie informacji marketingowej
  • kolejna część formularza wymaga od gracza podania imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz numeru PESEL. Całość kończy udzielenie zgody (lub nie) na otrzymywanie informacji marketingowej bezpośrednio na telefon

zarejestrować konto w ETOTO

Aby w pełni korzystać z oferty spółki (np. dokonywać wypłat ewentualnych wygranych), gracz powinien dostarczyć ETOTO skan dowodu tożsamości oraz imienny numer konta bankowego.

Więcej informacji na temat bukmachera znajduje się pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/etoto/.

ETOTO – kontakt z działem obsługi klienta

Jeżeli podczas zakładania konta w spółce ETOTO lub w trakcie codziennej gry wystąpi jakikolwiek problem, gracz może uzyskać pomoc ze strony pracownika firmy. Dostępne są dwie opcje: czat na żywo oraz droga mailowa. Z pierwszego kanału można korzystać siedem dni w tygodniu w godzinach 9:00-22:00, z kolei kontakt mailowy jest możliwy przez całą dobę.

Bukmacher udostępnił również dobrze rozbudowane zaplecze pomocy w postaci poradników oraz FAQ. W tym miejscu znajdują się odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania, które mogą pojawić się w trakcie zawierania zakładów.

ETOTO – kod promocyjny oraz bonusy

W ofercie bonusowej ETOTO znajdują się dodatki dla nowych i stałych klientów. Pakiet powitalny dla osób, które dopiero planują stworzyć indywidualny profil gracza, obejmuje dodatek do depozytu o maksymalnej wartości 1500 pln. Podwojenie pierwszej wpłaty to ekstra środki na początek gry.

W pakiecie promocyjnym dla graczy, którzy od jakiegoś czasu korzystają z usług bukmachera, znajduje się program lojalnościowy. Wystarczy zawierać zakłady i kolekcjonować punkty, a w kolejnych krokach wymieniać je na wartościowe nagrody. Można m.in. otrzymać darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka oraz wiele innych. Każdy z klientów może również skorzystać na akcji „Zaproś znajomych”. Aby otrzymać bonus, gracz musi wprowadzić do gry kolegę. Każdorazowo ma szansę zyskać tym sposobem 50 pln (maksymalnie można zaprosić do 10 znajomych).

Do oferty bonusowej bukmachera wliczają się również kody promocyjne, które upoważniają do odbioru atrakcyjnych dodatków. Więcej informacji na ten temat pod adresem: https://betomania.pl/etoto-kod-bonusowy-promocje/.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments