Bukmacher STS – aktualne informacje

Opublikowano: 21 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2021

Bukmacher STS – aktualne informacje

Marka STS funkcjonuje na polskim rynku bukmacherskim od 1997 roku. Przez ponad dwadzieścia lat działalności wypracowała ogromną bazę zakładową oraz bonusową. Obecnie to lider, który cały czas poszerza swoją ofertę. Co znajdą gracze na tablicach tej firmy, a także gdzie jeszcze angażuje się STS? To i wiele więcej można znaleźć w poniższym artykule.

STS – zakłady bukmacherskie, oferta

Spółka codziennie udostępnia zakłady w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin sportowych oraz wydarzeń pozasportowych. Na tablicach bukmachera gracze mogą wybierać spośród zarówno najbardziej popularnych, jak i mniej znanych w Polsce aktywności. Fani piłki nożnej, koszykówki czy hokeja znajdą najlepsze ligi, turnieje oraz mistrzostwa. Na kibiców e-sportowych czekają potyczki najlepszych w CS’a, StarCrafta czy Warcrafta. W każdym momencie typerzy mogą spróbować swoich sił w setkach zdarzeń głównych i pobocznych, które towarzyszą każdemu większemu wydarzeniu dostępnemu w opcji prematch albo LIVE. Ponadto wielbiciele symulacji mogą zapełniać kupony z pakietu sportów wirtualnych lub karcianek (BETGAMES).

Codzienna gra byłaby niepełna, gdyby zabrakło w niej dodatków. STS zadbał o to, aby nowi i stali klienci mieli w czym wybierać. Dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją grę u tego bukmachera, przygotowano pokaźny pakiet powitalny, który zawiera bonus od depozytu, zakłady bez ryzyka oraz freebet. Osoby, które korzystają z usług spółki od jakiegoś czasu, mogą liczyć na zwiększone wygrane, cashbacki oraz nagrody za grę w punktach naziemnych.

Więcej informacji na temat oferty bonusowej bukmachera STS użytkownik znajdzie pod adresem: https://betomania.pl/sts-kod-promocyjny/.

Informacje ogólne na temat STS

ogólne informacje na temat STS

Bukmacher STS to legalna spółka, która dysponuje pozwoleniem na organizowanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci internetowej oraz w punktach stacjonarnych. Zainteresowani znajdą odpowiednią licencję pod numerem PS4.6831.20.2017.KLE. Siedziba główna firmy w Polsce mieści się w Katowicach.

Spółka umożliwia zawieranie zakładów za pośrednictwem witryny internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne i w punktach stacjonarnych. Do dyspozycji graczy oddano klasyczne opcje prematch i LIVE oraz symulacje (sporty wirtualne oraz gry karciane). Ponadto STS udostępnia zaplecze bonusowe przeznaczone dla nowych oraz stałych klientów.

Firma czynnie angażuje się w rodzimy sponsoring. Między innymi, STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem kilku innych drużyn. Spółka wspiera również młodych sportowców za pośrednictwem fundacji Sport Twoją Szansą.

Szczegółowa prezentacja firmy oraz jej oferty znajduje się pod adresem: https://betomania.pl/bukmacherzy/sts/.

Na co warto zwrócić uwagę?

Gracze, którzy planują dopiero rozpocząć zapełnianie kuponów, powinni zwrócić uwagę na ogromne doświadczenie STS, jego dobrze rozbudowaną ofertę zakładową i bonusową, a także na fakt, że spółka posiada prawie 50% rynku w Polsce. Równocześnie dysponuje dużym zapleczem dostępowym do swojej oferty. Wchodzi do niego witryna internetowa, aplikacja oraz kilkaset punktów naziemnych w całej Polsce. Wszystkie te elementy składają się na sukces bukmachera.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo szeroka oferta. Dla mnie najważniejszym czynnikiem jest to, że mają sporty wirtualne. Bardzo mi się to polubiło. Fortuna też jest dobrym bukmacherem, ale ja wolę sts – może kolory mi się podobają więcej, a może coś innego… nie wiem

To żę STS posiada prawie 50% rynku nie jest tajemnicą. Ogromne doświadczenie, tyle reklamy itd…To wszystko wskazuje na to że jest bukmacherem top-1. Zawsze polecam sts, jak ktoś mnie pyta o bukach