Bonusy bukmacherskie bez depozytu – rodzaje

Zaktualizowano 14 maja 2021

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – rodzaje

Bukmacherzy oferują swoim klientom cały pakiet dodatków, które nie tylko uatrakcyjniają grę, ale także dają wymierne korzyści. Nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny, który znacząco zwiększa wyjściowy kapitał. Z kolei regularnie obstawiający typerzy są kuszeni nagrodami za rankingi lub nagradzani dodatkowymi profitami. Najbardziej poszukiwanymi promocjami są te, które nie wymagają żadnej wpłaty ze strony gracza. Jakich bonusów mogą oczekiwać osoby, które dopiero zakładają konto, a co bukmacher oferuje stałym klientom?

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie bez depozytu można podzielić na następujące kategorie:

  • darmowe zakłady – dostępne są jako promocja u praktycznie wszystkich legalnych bukmacherów funkcjonujących na polskim rynku zakładów wzajemnych. Charakteryzują się tym, że gracz otrzymuje pewną kwotę, którą musi przeznaczyć na grę w obrębie całej oferty zakładowej lub jej części – np. tylko na piłkę nożną, sporty wirtualne itp. Ponadto na kupony, które są opłacane tymi środkami, mogą (lub nie muszą) być nakładane warunki co do obrotu. Przykład: tylko AKO z pewnym kursem minimalnym każdego zdarzenia.
  • środki udostępniane w ramach specjalnych akcji – tutaj chodzi głównie o zasilenia konta gracza, wykonane przez bukmachera z powodu pewnych wydarzeń. Doskonałym przykładem jest bonus urodzinowy od forBET.

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

W ramach pakietu powitalnego dla nowych graczy u kilku bukmacherów funkcjonuje dodatek, który nie wymaga własnej wpłaty. To przede wszystkim darmowy zakład udostępniany po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego podczas tworzenia konta. Więcej informacji na jego temat gracz uzyska pod adresem: https://betomania.pl/bonusy-bukmacherskie/. Ten freebet może być przeznaczony wyłącznie na zakłady. Nie może być od razu wypłacony na konto bankowe gracza – ląduje na koncie bonusowym. Aby uzyskać te środki, trzeba dokonać pewnego obrotu.

Bonusy dla stałych graczy

W ofercie promocyjnej legalnych spółek nie zabrakło dodatków bez depozytu, po które mogą sięgnąć klienci posiadający u danego bukmachera konto od jakiegoś czasu. Darmowe zakłady udostępniane są takim typerom za pośrednictwem kodów promocyjnych lub bezpośrednio. Z oferty mogą skorzystać wszyscy zainteresowani. Jednakże zdobycie środków z takiego dodatku jest praktycznie zawsze otoczone wymogiem obrotu i/lub wymogiem zakładów w obrębie danej części oferty spółki. Ponadto funkcjonują specjalne rankingi lub mistrzostwa dla aktywnych, w których nagrodami są freebety.

Jak odebrać bonus u bukmachera?

Dodatek bez depozytu jest przyznawany w dwóch krokach:

  • jako środki przeznaczone do obrotu w ramach konta bonusowego oraz
  • jako środki do wypłaty po spełnieniu wymogów regulaminowych.

Pierwsza opcja jest dostępna po zatwierdzeniu odpowiedniego regulaminu i/lub wpisaniu właściwego kodu promocyjnego. Innymi słowy, owe środki lądują na koncie bonusowym gracza. Aby móc je wypłacić na konto bankowe, należy najpierw spełnić warunki nałożone przez reguły przypisane do danej akcji. Najczęściej wymagany jest kilkukrotny obrót na kuponach z pewnym minimalnym kursem. Każdorazowo należy sprawdzić odpowiedni regulamin, zanim gracz zdecyduje się na udział w promocji.

0 0 votes
Ocena artykułu
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments