Bukmacher BetX – aktualne informacje

Opublikowano: 18 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2021

Bukmacher BetX – aktualne informacje

BetX należy do grona legalnych bukmacherów, którzy funkcjonują na terenie Polski. Oferuje swoim klientom dostęp do zakładów wzajemnych za pośrednictwem internetu – witryny www oraz aplikacji. Jakie typy zdarzeń widnieją na tablicach firmy oraz czego może oczekiwać zwykły gracz? Wszystko te informacje można znaleźć w poniższym artykule.

BetX – zakłady bukmacherskie, oferta

Typer, który zdecyduje się skorzystać z oferty zakładowej bukmachera BetX, może zapełniać swoje kupony z poziomu strony www oraz w obrębie aplikacji. Odpowiednie oprogramowanie na apkę znajduje się bezpośrednio na witrynie spółki. Jest dedykowane na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

Zarówno strona www, jak i aplikacja umożliwiają założenie indywidualnego profilu typera, dają możliwość wzięcia udziału w licznych promocjach oraz pozwalają skorzystać z zaplecza okołozakładowego (dział pomocy, system wpłat/wypłat oraz wiele innych). Więcej informacji na temat aktualnej oferty bonusowej czytelnik znajdzie np. pod adresem  https://betomania.pl/betx-bonusy-promocje/.

BetX zakłady bukmacherskie
Na wirtualnych tablicach BetX codziennie widnieją tysiące zdarzeń głównych i pobocznych w obrębie wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Ponadto gracze mogą spróbować swoich sił w symulacjach (sporty wirtualne). Klienci bukmachera mają do dyspozycji nie tylko najpopularniejsze dyscypliny takie jak piłka nożna, koszykówka czy tenis ziemny, ale także mniej znane w Polsce typu darts, piłka wodna oraz futsal. Wachlarz pozasportowy obejmuje przede wszystkim ważne wydarzenia polityczne (wybory prezydenckie, skład rządu itp.) oraz rozrywkę (np. Oscary, Eurowizje itd.). Oprócz typowania prematch na graczy czeka dział LIVE. Dzięki optymalizacji witryny (oraz odpowiednio – aplikacji) wydarzenia działają płynnie. Nie ma większych opóźnień mogących mieć wpływ na typowanie.

Pełna charakterystyka oferty zakładowej bukmachera BetX znajduje się pod adresem  https://betomania.pl/bukmacherzy/betx/.

Informacje ogólne na temat BetX

Marka BetX funkcjonuje w Polsce od 2018 roku, jednak dostęp do zakładów bukmacherskich zapewniła graczom dopiero w połowie 2020 roku. Spółka funkcjonuje na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, która widnieje pod numerem PS4.6831.30.2017. Firma dała się poznać także za granicą, przede wszystkim na terenie Czech, Tanzanii oraz Ghany. Jej główna siedziba w RP znajduje się w Bielsku-Białej. BetX angażuje się również w sponsoring na rodzimym rynku sportowym – jest sponsorem głównym zespołu TS Podbeskidzie. Prócz tego bukmacher jest zdobywcą kilku prestiżowych wyróżnień. Między innymi, to laureat Nagrody Wiktoria 2020 za nowatorskie rozwiązania w grach losowych.

Na co warto zwrócić uwagę?

Pomimo krótkiego czasu funkcjonowania na legalnych rynku zakładów wzajemnych spółka BetX dała się już poznać od dobrej strony pod względem oferty zakładowej i bonusowej. Firma udostępnia swoim klientom szeroki wachlarz zdarzeń oraz bardzo korzystne kursy. Ponadto dysponuje wyjątkowo atrakcyjnym dodatkiem dla nowych graczy – bonus powitalny w wysokości maksymalnie 7777 pln robi wrażenie.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments