BETFAN – zakłady bukmacherskie bez ryzyka

Opublikowano: 8 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2021

BETFAN – zakłady bukmacherskie bez ryzyka

Na rodzimym rynku zakładów bukmacherskich BETFAN jest rekordzistą. Udało mu się najszybciej uzyskać pozwolenie – dokładnie w sześć miesięcy. Tylko tyle lub aż tyle trzeba czekać na licencję z Ministerstwa Finansów. Czym jeszcze może się pochwalić ta firma?

BETFAN – co to jest?

Spółka BETFAN należy do grona legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Funkcjonuje na podstawie licencji, którą otrzymała od Ministerstwa Finansów. Została wydana 29 października 2018 roku, a zainteresowani odnajdą ją pod numerem PS4.6831.3.2018. Główna siedziba bukmachera mieści się w Warszawie.

BETFAN udostępnia zakłady na wydarzenia sportowe, społeczno-rozrywkowe oraz z zakresu sportów wirtualnych. Ponadto na tablicach spółki znajdują się symulacje gier karcianych – obecnie poker, wojna i Black Jack. Klienci bukmachera mogą zapełniać kupony z opcji przedmeczowej oraz LIVE. Dostęp do zakładów jest możliwy za pośrednictwem strony www oraz aplikacji na urządzenia mobilne.

W ofercie sportowej spółka zawarła zarówno najpopularniejsze dyscypliny (np. piłka nożna, koszykówka czy siatkówka), jak i niszowe w Polsce (w tym darts, futsal oraz krykiet). Ponadto gracze mogą spróbować szczęścia w typowaniu wydarzeń, które ze sportem mają mało wspólnego. Zwycięzca w wyborach prezydenckich, wygrany Eurowizji czy zdobywca Oscara – klienci bukmachera mogą postawić na konkretną osobę. W opcji prematch czy LIVE czeka na typerów mnóstwo zdarzeń pobocznych. Wybór jest duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

betfan bonusy

BETFAN przygotował również bogaty pakiet dodatków dla nowych i stałych klientów. Więcej informacji można znaleźć w tym artykule – https://betomania.pl/bukmacherzy/betfan/.

Punkty stacjonarne – dlaczego online jest lepszy?

BETFAN nie posiada własnych jednostek naziemnych. Spółka sygnowana osobą Mariusza Pudzianowskiego postawiła na nowoczesne kanały dostępowe do zakładów – aplikację oraz witrynę internetową. Możliwość typowania w zaciszu własnego domu lub w dowolnym innym miejscu to duża zaleta. Zarówno strona www, jak i apka doskonale sprawdzają się w codziennej grze. Spółka zadbała o to, aby oba kanały działały bez problemów. Z poziomu online klienci mają dostęp do pełnej oferty zakładowej oraz bonusowej.

BETFAN – kod promocyjny, bonusy powitalne

Bukmacher BETFAN proponuje swoim klientom liczne dodatki. Wśród nich są nagrody związane z kodami promocyjnymi. Pierwszy raz z tym pojęciem można się spotkać już w trakcie tworzenia profilu gracza. Formularz rejestracyjny zawiera okienko, w które należy wpisać odpowiedni ciąg znaków, dzięki któremu pakiet powitalny zostanie powiększony. Aktualne kody promocyjne od spółki BETFAN znaleźć można na https://betomania.pl/betfan-bonus-kod-promocyjny/.

Wspomniany wyżej bonus powitalny czeka na każdego, kto zdecyduje się dołączyć do społeczności firmy. Ten dodatek to w istocie dwie nagrody, przyznawane po kolejnych dwóch wpłatach. Po pierwszym zasileniu konta gracz uzyskuje możliwość otrzymania cashbacku (o ile źle wytypował pierwszy kupon). Kolejny przelew otwiera drogę do podwojenia zasilenia do maksymalnie 1000 pln. Jest więc o co walczyć – łączna suma bonusów to 1600 pln.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments