BETFAN – opinie o zakładach bukmacherskich

Opublikowano: 8 czerwca 2021,

Ostatnia aktualizacja: 8 czerwca 2021

BETFAN – opinie o zakładach bukmacherskich

Bukmacher BETFAN funkcjonuje na polskim legalnym rynku zakładów wzajemnych od 2019 roku. Od samego początku nie ustaje w ulepszaniu oraz poszerzaniu oferty. Obecnie to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek, której twarzą jest Mariusz Pudzianowski. Jakie są wady i zalety tej spółki oraz jakie promocje proponuje swoim graczom?

BETFAN – wady i zalety

Zakłady Bukmacherskie BETFAN umożliwiają zapełnianie kuponów za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji. Pomimo dość krótkiego okresu działalności pozwoliła poznać się graczom praktycznie z każdej strony.

W ofercie zakładowej firmy znajdują się wszystkie ważne i mniej znane dyscypliny sportowe. Fani piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki mogą wybierać wśród najpopularniejszych lig i turniejów. Amatorzy darts lub futsalu mają szansę zgarnąć wysokie wygrane w trakcie licznych zawodów w obrębie tych sportów. Ponadto bukmacher zadbał o to, aby nie zabrakło wydarzeń pozasportowych. Przykładowo, można sprawdzić się w roli meteorologa i określić średnią prędkość wiatru w Warszawie. Prócz tego na tablicach firmy ulokowano rozbudowany dział symulacji, w tym sporty wirtualne oraz karcianki.

BETFAN nie zapomniał również o zapleczu bonusowym. Na klientów bukmachera czeka m.in. pokaźny pakiet powitalny oraz wartościowe nagrody w ramach cotygodniowego rankingu graczy.

Pełny opis oferty firmy można znaleźć na https://betomania.pl/bukmacherzy/betfan/.

Podsumowując, najważniejsze zalety BETFAN przedstawiają się następująco:

  • bogata oferta sportowa oraz pozasportowa – bardzo dobrze rozbudowane zaplecze prematch oraz LIVE
  • dopracowane punkty dostępowe do zakładów – strona oraz aplikacja prezentują bardzo wysoki poziom
  • zaplecze bonusowe – dodatki dla nowych i stałych klientów

wady i zalety bukmachera

Wśród wad znalazł się:

  • brak transmisji na żywo
  • mało konkurencyjne kursy

BETFAN – bonus powitalny. Jak działa?

Nowi klienci spółki mogą liczyć na pakiet startowy składający się z dwóch dodatków:

  • po pierwszym depozycie – wystarczy zawrzeć zakład, a w przypadku błędnego typu gracz otrzymuje zwrot do maksymalnie 600 pln. Aby przelać uzyskane środki na konto bankowe, należy jeszcze dokonać jednokrotnego obrotu na kuponach AKO – minimum trzy zdarzenia z kursem łącznym nie mniejszym niż 3.80;
  • po drugim depozycie – podwojenie kolejnej wpłaty do maksymalnie 1000 pln. Aby uzyskać ten dodatek, trzeba trzykrotnie nim obrócić na kuponach AKO – minimum trzy zdarzenia z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50.

Łącznie gracz ma szansę na zdobycie do 1600 pln.

Promocje oraz inne ciekawostki bukmachera

Oprócz dodatków dla nowych klientów bukmacher BETFAN przygotował pakiet dla stałych graczy. W cotygodniowym rankingu najlepszych można uzyskać atrakcyjne bonusy. Z kolei akcja „Matchday Boost” podnosi kursy wybranych wydarzeń, co przekłada się na wyższe wygrane. Ponadto w ofercie spółki można znaleźć liczne akcje czasowe, w ramach których do zdobycia są freebety, cashbacki oraz nagrody powiązane z kodami promocyjnymi.

Aktualne informacje zainteresowani otrzymają po przeczytaniu artykułu https://betomania.pl/betfan-bonus-kod-promocyjny/.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments