Betclic zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Opublikowano: 17 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2021

Betclic zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Obecnie na polskim rynku zakładów wzajemnych funkcjonuje ponad dwadzieścia spółek. Wszystkie posiadają licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności za pośrednictwem sieci internet (wyjątkiem jest GO BET) i/lub w obrębie punktów stacjonarnych. Korzystanie z oferty tych bukmacherów jest legalne na terenie RP, nie grozi konsekwencjami prawnymi ani finansowymi. Jedną z takich spółek jest Betclic.

Betclic – co to jest?

Betclic to legalny bukmacher, który proponuje graczom możliwość zawierania zakładów w ramach wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma uzyskała licencję w 2018 roku, jednak swoją ofertę udostępniła użytkownikom dopiero w połowie 2019 roku. Odpowiednie pozwolenie można znaleźć pod numerem PS4.6831.11.2017.

Spółka Betclic pozwala na zapełnianie kuponów za pośrednictwem witryny internetowej oraz przy użyciu aplikacji na urządzenia mobilne. Z pełnej oferty bukmachera mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie oraz takie, które pozytywnie przejdą weryfikację indywidualnego profilu. Firma umożliwia zawieranie zakładów w obrębie opcji przedmeczowej i LIVE. Ponadto dla nowych i stałych klientów przygotowano pakiet bonusowy. Więcej informacji czytelnik uzyska m.in. pod adresem https://betomania.pl/bukmacherzy/betclic/.

Rejestracja nowego konta

Aby w pełni korzystać z usług bukmachera Betclic, gracz musi utworzyć indywidualne konto. Sama rejestracja profilu składa się z trzech kroków:

  • pierwszy etap – wystarczy kliknąć w okienko „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony głównej. Na tym etapie typer musi podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, datę urodzenia i email. Całość kończy zatwierdzenie regulaminów spółki
  • drugi etap – gracz uzupełnia formularz o dodatkowe dane: PESEL oraz adres. Oprócz tego podaje numer telefonu
  • trzeci etap – należy podać nazwę użytkownika na portalu oraz ustalić hasło dostępu. W tym kroku gracz może również wpisać kod promocyjny

Po ukończeniu powyższych kroków typer ustala jeszcze limity w ramach odpowiedzialnej gry. Aby w pełni aktywować konto, należy jeszcze przesłać skan dowodu tożsamości.

Czy są jakieś kody promocyjne?

kody promocyjne Betclic
Kody promocyjne są dostępne już na etapie rejestracji profilu. Po wpisaniu odpowiedniego ciągu znaków nowi gracze zostają uprawnieni do odbioru powiększonego pakietu powitalnego. Stali klienci również mają możliwość skorzystania z takiej opcji. Bukmacher Betclic oferuje kody w ramach dużych wydarzeń sportowych. Potencjalne dodatki proponowane przy okazji takich akcji to darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka oraz wiele innych. Gracze najszybciej uzyskają informacje o obowiązujących wydarzeniach na stronie spółki lub pod adresem https://betomania.pl/betclic-bonus-kod-promocyjny/.

Kontakt z supportem

Na wypadek jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z codziennym typowaniem spółka Betclic udostępniła kontakt ze swoim pracownikiem za pośrednictwem skrzynki mailowej lub infolinii. Odpowiednie dane kontaktowe znajdują się na stronie głównej firmy lub w aplikacji na urządzenia mobilne. Profesjonalna obsługa służy pomocą w każdej sytuacji, która dotyczy zakładów bukmacherskich oraz systemu wpłat i wypłat.

Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments