Betclic – czy ten zakład bukmacherski jest legalny w Polsce?

Opublikowano: 17 maja 2021,

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2021

Betclic – czy ten zakład bukmacherski jest legalny w Polsce?

Aby móc udostępniać zakłady bukmacherskie w Polsce, spółka musi posiadać licencję Ministerstwa Finansów. Licencja jest nadawana na okres sześciu lat, a po tym czasie firma musi ubiegać się o jej przedłużenie. Aktualnie na terenie RP funkcjonuje ponad dwadzieścia podmiotów, które posiadają zezwolenie na prowadzenie działalności w obrębie zakładów wzajemnych. Do tej grupy należy bukmacher Betclic.

Betclic oraz regulamin – na co warto zwrócić uwagę?

Spółka Betcic udostępnia zakłady bukmacherskie na wydarzenia sportowe oraz społeczne za pośrednictwem witryny internetowej, a także aplikacji na urządzenia mobilne. Funkcjonuje na podstawie licencji, którą można znaleźć pod numerem PS4.6831.11.2017. Oznacza to, że oferta firmy jest całkowicie legalna na terenie Polski.

Ustawa hazardowa oraz jej nowelizacja nakłada na bukmacherów kilka obowiązków. Zalicza się do nich m.in. weryfikacja wieku gracza, przeciwdziałanie zgubnemu wpływowi hazardu oraz limity w ramach „Bezpiecznej gry”. W pierwszym przypadku przy zakładaniu konta w Betclic typerzy są zobowiązani do dostarczenia skanu dowodu tożsamości. W drugim legalna spółka udostępnia adresy instytucji, które zajmują się niesieniem profesjonalnej pomocy osobom uzależnionym. Natomiast trzecia sytuacja dotyczy samodzielnego ustalania przez gracza limitów na stawki zakładów oraz czasu gry w odniesieniu do doby i miesiąca. Wszystkie te aspekty codziennego współzawodnictwa z bukmacherem uściślają odpowiednie przepisy prawne oraz regulaminy. Odpowiednie akty prawne są dostępne na stronie Betclic, gdzie każdy zainteresowany grą powinien się z nimi zaznajomić. Więcej informacji znajduje się także na https://betomania.pl/bukmacherzy/betclic/.

Bonusy bez depozytu w Betclic

Spółka Betclic posiada rozbudowaną ofertę promocyjną zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Osoby, które postanowią stworzyć indywidualny profil, mogą liczyć na ciekawy pakiet powitalny. Na graczy ze zweryfikowanym statusem (stałych) również czeka mnóstwo dodatków. Dla najbardziej aktywnych bukmacher przygotował program lojalnościowy, który kryje się pod nazwą „Strefa VIP”. To w tym miejscu najlepsi użytkownicy mogą oczekiwać szeregu promocji, które obejmują również bonusy bez depozytu. Darmowe zakłady to nagrody, które mogą otworzyć drogę do wysokich wygranych. Aktualne bonusy oraz kody promocyjne czytelnik znajdzie na https://betomania.pl/betclic-bonus-kod-promocyjny/.

Betclic – opinie o firmie

opinie o Betclic

Spółka Betclic może się poszczycić dość pochlebnymi opiniami. Dotyczą one przede wszystkim pokaźnej oferty zakładowej oraz bonusowej. Ponadto, jako jedyna na polskim rynku bukmacherskim, firma ma na swoich tablicach wydarzenia związane z galą FAME MMA. To nie lada gratka dla wszystkich fanów walk w klatce.

Bardzo dobrze Betclic wypada również w kwestii wysokości oferowanych kursów. Dodatkowo funkcja Boost, którą oferuje spółka, sprawia, że mnożniki dla wielu zdarzeń wyglądają naprawdę imponująco.

Wywiady

Jako jeden z nielicznych w Polsce, bukmacher Betclic dysponuje serwisem internetowym. Między innymi, to posiadacz kanału na YouTube. Widzowie znajdą na nim nie tylko analizy, ale także wywiady z bardziej oraz mniej znanymi sportowcami. Pozwala im to na bliższe zapoznanie się nie tylko z samym bukmacherem, ale również z wieloma ciekawymi ludźmi.

Ocena
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wiadomo że jest to legalny buk. Ostatnio jest często reklamowany, zwłaszcza w związku z nadchodzącym fame mma 11. Chyba tylko betclic będzie miał opcję z obstawieniem na to wydarzenie. Ale coś mi się nie podoba on, nie ufam mu. dlatego i nie używam.

Też dziwię się temu, że ten artykuł wgl powstał. Rozumiem gdyby bukmacher był nieznany albo coś innego… Co do betclic, to gram tam czas do czasu (kiedy są promocje). Resztę czasu spędzam na STS i Fortunie.