Macedonia Północna – Holandia – typy, kursy bukmacherskie

Meczem kończącym rozgrywki w grupie C na Euro 2020 będzie spotkanie jednego z faworytów do zdobycia tytułu Mistrza Europy z reprezentacją, której praktycznie nikt nie daje nawet szans na awans do kolejnej rundy. Czy w meczu Macedonia Północna – Holandia możemy liczyć na jakiekolwiek niespodzianki? Dziś to sprawdzimy i przyglądniemy się temu, co na ten temat uważają bukmacherzy. Zapraszamy!

Mecz Macedonia Północna – Holandia

Ze wskazaniem faworyta tego spotkania poradziłaby sobie nawet osoba nieobeznana w świecie piłki nożnej. Natomiast warto podkreślić, że obie reprezentacje spotkały się na arenie międzynarodowej dopiero cztery razy. Gdyby brać pod uwagę jedynie wyniki tych meczów, to można by zakładać, że remis nie jest wykluczony, gdyż padł on dwukrotnie. Pozostałe dwa mecze wygrała Holandia – 4:0 i 2:1. Eksperci jednak nie biorą pod uwagę innego rezultatu jak zwycięstwo popularnych Oranje.

Macedonia Północna - Holandia - kursy

Reprezentacja Macedonii Północnej na Euro 2020

Dla reprezentacji Macedonii Północnej to debiut w turnieju finałowym Mistrzostw Europy. Co prawda to do tej pory największy sukces tej drużyny, ale trzeba przyznać, że Macedonia dostała się do fazy grupowej rzutem na taśmę. Awans zapewniła wygrana w meczu barażowym z Gruzją z wynikiem 1:0 po bramce Gorana Pandeva.

Reprezentacja Holandii na Euro 2020

Reprezentacja Holandii to doświadczona drużyna, która w każdym międzynarodowym turnieju zaliczana jest do grona faworytów. Głośno o drużynie Oranje było ostatnio także za sprawą zmiany szkoleniowca. Ronald Koeman, odpowiedzialny za awans reprezentacji do fazy grupowej Euro 2020 rozstał się z kadrą narodową, a na jego miejsce powołany został Frank de Boer.

Holandia – Macedonia Północna – kursy bukmacherskie na mecz

Ze względu na przesunięcia spowodowane pandemią COVID-19 kursy bukmacherskie zniknęły na jakiś czas z oferty bukmacherów. Teraz gdy mamy potwierdzony terminarz rozgrywek Euro 2020 kursy znów pojawiają się w ofertach największych legalnie działających bukmacherów w Polsce. Gdzie znajdziemy kursy na Euro 2020? Przede wszystkim u największych graczy, takich jak STS, Fortuna czy Betfan.

O ile większość rozgrywek z pierwszej i drugiej rundy została już udostępniona do obstawiania, to w przypadku ostatnich meczów wciąż musimy poczekać na część kursów. Tak między innymi jest w przypadku spotkania Macedonia Północna – Holandia. Jednak wnioskując po tym, jakie szanse na wyjście z grupy mają obie drużyny, możemy zakładać, że kurs na Holandię nie pozwoli zarobić krocie i będzie oscylował w okolicy 1.05-1.10. Kurs na Macedonię Północną? Skoro na mecz z Austrią STS przewidział kurs 6.95, to w tym wypadku zapewne przekroczy magiczną barierę 10.00.

Macedonia Północna – Holandia – typy bukmacherskie na spotkanie

Musimy przyznać, że sugerując się realnymi szansami na zwycięstwo obu drużyn, to jedno z najłatwiejszych do wytypowania spotkań fazy grupowej Euro 2020. Reprezentacja Holandii jest tutaj zdecydowanym faworytem, nawet gdy weźmiemy pod uwagę to, iż wychodząc na boisko, mogą już mieć zapewnione wyjście z grupy C. To jednak nie znaczy, że nie można na nim zarobić!

O ile klasyczny zakład na zwycięstwo Holandii nie wydaje się opłacalny, to warto w tym wypadku wziąć pod uwagę zakłady dodatkowe, takie jak handicapy na ujemną ilość bramek, z jaką Oranje rozpoczną spotkanie. Ciekawą opcją, dla lubiących odrobinę ryzyka, jest także remis. W sytuacji, gdy Holendrzy będą mieli już zapewniony awans, mogą oszczędzać siły na kolejną fazę rozgrywek.

Gdzie obstawiać mecz Macedonia Północna – Holandia?

Zakłady bukmacherskie na Euro 2020 dostępne są przede wszystkim w ofercie największych działających na polskim rynku graczy. Mamy tu na myśli między innymi STS, Fortunę i Betfan. Gdzie znajdziemy najlepszą ofertę? Dużo zależy od konkretnego meczu, dlatego warto porównać kursy w różnych firmach. Trzeba pamiętać także o tym, że Euro 2020 to świetna okazja do zgarnięcia bonusu powitalnego. W tej kwestii prym od dłuższego czasu wiedzie STS, którego oferta została uznana za najkorzystniejszy bonus tego typu na rynku w badaniu przeprowadzonym przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu (WSB). Sprawdź więcej na temat EURO 2020 pod tym linkiem.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments