Kurs 125.0 na wygraną Pudziana ze Szpilką na KSW 83!

Jeden z bukmacherów przygotował świetną ofertę dla nowych graczy. To kurs 125.0 na wygraną Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką na KSW 83! Ten artykuł podpowie Ci, jak skorzystać z oferty.

Czołowy polski bukmacher STS przygotował ofertę dedykowaną dla czytelników serwisu betomania.pl. Zawiera klasyczny pakiet na start (jego składowe są opisane poniżej) oraz specjalny bonus. Gdy postawisz na wygraną Mariusza Pudzianowskiego w walce z Arturem Szpilką podczas KSW 83, a typ okaże się trafiony, oprócz standardowej wygranej otrzymasz jeszcze 250 PLN. Wystarczy, że postawisz przynajmniej 2 PLN. Jak nietrudno obliczyć, kurs przy takiej stawce wynosi aż 125.0!

Aby skorzystać z tej oferty, wymagane jest zarejestrowanie się z TEGO LINKA (z użyciem kodu promocyjnego: GOL250) i dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 PLN. Jak skorzystać z oferty? Pomogą Ci poniższe punkty. WAŻNE: podczas rejestracji należy zaakceptować zgody marketingowe.

Jak postawić na wygraną Pudzianowskiego po kursie 125.0?

  • Aby skorzystać z oferty utwórz konto w STS za pomocą TEGO LINKA i wpisz kod promocyjny GOL250. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę nie mniejszą niż 50 PLN
  • UWAGA: Należy zaakceptować zgody marketingowe podczas rejestracji
  • Potem za minimum 2 PLN należy postaw pierwszy zakład SOLO (singiel z oferty przedmeczowej) lub AKO zawierający zakład na wygraną Pudziana ze Szpilką. Na kuponie dodajemy zatem poniższy zakład:
  • Jeśli zakład okaże się trafiony, “standardowa” wygrana trafi na Twoje konto od razu, a wygrana “promocyjna” pojawi się na nim w formie bonusu do aktywacji. Przyjmijmy, że stawka Twojego kuponu z zakładem na wygraną Pudzianowskiego ze Szpilką to 10 PLN po łącznym kursie 2.10. Wtedy w ramach standardowej wygranej otrzymasz 18,48 PLN (po odjęciu podatku w wysokości 12%), natomiast w postaci bonusu do aktywacji dostaniesz 250 PLN. Łączna wygrana wynosi więc 268,48 PLN
  • Bonus za zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego wynosi 250 PLN (w przypadku gdy kupon będzie rozliczony jako wygrany)
  • Bukmacher przyzna bonus w ciągu max. 168h od zakończenia meczu
  • Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91

To jednak nie wszystko, co zyskasz jako nowy gracz STS rejestrujący się z kodem GOL250. Powyższa oferta łączy się z innymi bonusami:

  • Bonus od pierwszych 3 depozytów na łączną kwotę do 1500 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • 60 PLN bonusu za wykonanie 6 banalnych zadań

Regulamin promocji dostępny TUTAJ. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z działem obsługi klienta organizatora promocji, bukmachera STS.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. Szczegóły w regulaminie. 18+. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 250 zł przy min. stawce 2 zł. Kurs na wydarzenie zgodny z ofertą dostępną na sts.pl.

5/5 - (1 vote)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments