Holandia – Ukraina – kursy i typy bukmacherskie

Mecz Holandii z Ukrainą będzie jednym z najbardziej interesujących w kolejce otwarcia. Kursy bukmacherskie niekoniecznie idą w parze z tym, co może wydarzyć się na boisku. Przynajmniej część ekspertów tak twierdzi i w sumie mogą mieć rację. Piłkarze Ukrainy pod wodzą Andrija Szewczenki potrafią zagrać fenomenalne zawody, co pokazali już nie raz. Z kolei Holandia słynie z tego, że potrafi wypuszczać w świat generacje niesamowitych piłkarzy. Biorąc pod uwagę składy obu zespołów, to na papierze murowanym faworytem jest Holandia, której przewodzi Memphis Depay. Piłkarz o niesamowitym luzie, przeglądzie pola i niezwykle efektywny. Nie tylko strzela, ale także asystuje i rozgrywa – iście człowiek orkiestra. Jak wypadną oba zespoły w starciu 14 czerwca na Johan Cruyff Arenie?

Holandia vs Ukraina – kursy i typy bukmacherskie

Holandia Ukraina typy bukmacherskie
Bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy, czyli reprezentacji Holandii. Część kibiców doszukuje się jednak sensacji w postaci remisu czy nawet zwycięstwa reprezentacji Ukrainy. Wszyscy już nie mogą doczekać się, co wydarzy się 14 czerwca. Która z reprezentacji lepiej rozpocznie Mistrzostwa Europy, a może właśnie, zostanie zachowany status quo? Wielu jednak wątpi w tryumf Ukrainy, ponieważ Holandia jest stawiana jako jeden z tych zespołów, które są faworytami do wygrania całego turnieju. Na razie, wiemy, jak wyglądają kursy na obie reprezentacje i można z nich wywnioskować, że gospodarze łatwo pokonają przyjezdnych.

Holendrzy to ekipa faworyzowana przez wszystkie zakłady bukmacherskie i to w dość mocnym akcencie. Na mecz Holandia – Ukraina kursy bukmacherskie na „Oranje” są bardzo niskie i zapewne wpływ ma na to większa siła Holendrów na papierze, a także nie najlepsza dyspozycja Ukraińców podczas ostatniej Ligi Narodów. Ale trzeba także pamiętać o tym, że piłkarze z Ukrainy potrafią sprawić niespodziankę, a swoje problemy z nimi mieli także Polscy zawodnicy.

Osoby, które szukają sensacji w tym spotkaniu, jaką z pewnością byłoby zdobycie trzech punktów przez Ukraińców czy nawet remis z faworyzowną Holandią, przypominają sobie dobrą grę reprezentacji Ukrainy podczas eliminacji do Euro 2020. Drużyna zza naszej wschodniej granicy wygrała swoją eliminacyjną grupę i to nie przegrywając żadnego meczu (remis i zwycięstwo z aktualnymi Mistrzami Europy Portugalczykami). Kursy na wygraną Ukrainy czy nawet remis są wysokie i w przypadku powodzenia takiego typu, mogą zapewnić kilkukrotne pomnożenie stawki zakładu.

Wygranie grupy eliminacyjnej przez Ukraińców pokazuje tylko, że nie można skreślać ich szans. Wydaje się nawet, że jest to zespół lepiej poukładany taktycznie niż reprezentacja Polski, która ma w swoim składzie gwiazdy, ale nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z Holendrami. Może warto więc zaryzykować i obstawić zwycięstwo Ukrainy?

Obstawiać mecz Holandia – Ukraina czy nie?

Jeśli zastanawiasz się, czy obstawić zakład na mecz Holandia – Ukraina, to spójrz na kursy, które mówią jedno – że to właśnie Holandia zgarnie komplet punktów. Z drugiej strony intuicja podpowiada coś innego? A może myślisz tak jak bukmacherzy, że wygra Holandia, ale chcesz się jeszcze upewnić? Przeanalizuj kilka statystyk, które pomogą CI w podjęciu decyzji, na kogo postawić w tym meczu.

Zanim zdecydujesz się postawić na mecz Holandia – Ukraina warto sprawdzić ostatnią dyspozycję piłkarzy obu reprezentacji, a także sięgnąć do bezpośrednich meczów tych drużyn pomiędzy sobą. Ta druga statystyka nie ułatwi jednak zbytnio zadania, ponieważ Holendrzy i Ukraińcy zagrali ze sobą w historii tylko dwa razy. Pierwszy mecz odbył się w 2008 roku i zakończył się zwycięstwem Holendrów 3:0. Drugi natomiast rozegrano dwa lata później i zakończył się on remisem 1:1. Czy Oranje polepszy jeszcze te statystyki, a może do trzech razy sztuka i teraz Ukraińcy zgarną komplet punktów, który byłby ogromną sensacją i znacznie przybliżyłby ich do wyjścia z grupy? To pytanie, na które ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź.

Wydaje się, że rozsądne jest zagranie „czystej” jedynki, czyli postawienia na zwycięstwo piłkarzy Oranje, ale odstraszać może bardzo niski kurs, który daje niewielki zarobek. Może warto więc taki zakład dorzucić do kuponu AKU? Jeśli nie, to może poszukać innego typu, jak na przykład over bramkowy, gdzie kurs będzie nieco wyższy? Wielu ekspertów jest zdania, że w tym spotkaniu nie padnie jedna bramka. Mało tego, twierdzą, że obie reprezentacje strzelą po golu. Jak będzie? O tym przekonamy się niebawem!

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments