Holandia – Austria – darmowe typy i kursy bukmacherskie

Swoje inauguracyjne spotkanie na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej grupa C rozegra 13 czerwca 2021 roku. Tego dnia na murawę wyjdą reprezentacje Austrii i Macedonii Północnej oraz Holandii i Ukrainy. Wyniki meczów pierwszej kolejki na EURO 2020 będą wskazówką na temat poziomu drużyn zarówno dla bukmacherów, jak i dla typerów. Będzie to również sugestia dla wszystkich zainteresowanych spotkaniem zespołów niderlandzkiego i austriackiego, które odbędzie się 17 czerwca na stadionie w Amsterdamie. Jakie są prognozy na to wydarzenie oraz na jaki wynik warto postawić?

Holandia – Austria – historia spotkań i aktualne pozycje drużyn

Kadra narodowa Holandii to jeden z bardziej utytułowanych zespołów piłkarskich Starego Kontynentu na arenie europejskiej oraz światowej. W historii występów na Mundialu trzykrotnie byli wicemistrzami oraz raz sięgnęli po brązowy medal. Podczas występów na EURO drużyna Pomarańczowych jednokrotnie uzyskała III pozycję (1976), a trzy razy otarła się o finał (III/IV miejsce). Prócz tego w 1988 roku stanęła na najwyższym stopniu podium. Na tle zespołu holenderskiego osiągnięcia Austrii na arenie międzynarodowej nie wyglądają już tak dobrze. Drużyna może się pochwalić tylko III miejscem na Mistrzostwach Świata w 1954 roku. Występy w turniejach europejskich również nie są dla niej specjalnym powodem do dumy. Wszystkie turnieje EURO, do których udało się zakwalifikować Austriakom, kończyły się na fazie grupowej.

kursy Holandia - Austria
W rankingu FIFA obie drużyny zajmują dość wysokie lokaty – Holandia 14, natomiast Austria 23 (dane z lutego 2021 roku).

W historii oba zespoły spotkały się dwudziestokrotnie. Sześciokrotnie wygrywała Austria, dziesięciokrotnie drużyna holenderska, a cztery mecze zakończyły się remisem. Ostatni raz obie kadry zagrały ze sobą 4 czerwca 2016 roku podczas towarzyskiego spotkania, które zakończyło się zwycięstwem Pomarańczowych 2:0.

Historyczny bilans wspólnych spotkań oraz indywidualne osiągnięcia obu drużyn to jedno. Z punktu widzenia nadchodzącego EURO 2020 ważniejsza jest jednak aktualna sytuacja zespołów. Jak oceniają ją bukmacherzy?

Holandia – Austria – kursy na zdarzenia główne

Zdecydowanym faworytem w oczach oddsmakerów, nie tylko w meczu z Austrią, lecz również jako kandydata na wyjście z grupy, jest drużyna Holenderska. Bukmacher STS ustalił kurs równy 1.40 na to, że Pomarańczowi wejdą do fazy pucharowej. Spółka ustaliła również, że to samo zdarzenie, tylko w odniesieniu do Austrii, daje mnożnik 6.00. Podobny scenariusz gracze znajdą na tablicach Fortuny:

  • Holandia wyjdzie z grupy C – kurs 1.35
  • Austria zajmie jedno z dwóch pierwszych lokat – kurs 6.50

W nadchodzącym spotkaniu pomiędzy Holandią i Austrią bukmacherzy jednoznacznie opowiadają się po stronie pierwszego zespołu. Przykładowo, Totolotek ustalił następujące kursy na zdarzenia główne:

  • 1/X/2 – 1.47/4.25/6.48

Holandia – Austria – typy i kursy na zdarzenia poboczne

Już teraz na wirtualnych tablicach spółek z licencją Ministerstwa Finansów gracze mogą znaleźć szereg zdarzeń pobocznych na spotkanie Holandia-Austria. Oto niektóre z tych, na które typer napotka, przeglądając ofertę bukmachera Totolotek:

  • podpórka: 1X/12/X2 – 1.14/1.21/2.56
  • zwrot za remis: w przypadku zwycięstwa Pomarańczowych 1.19, jeśli wygra Austria 4.19
  • handicap: 0:1 – 2.31/3.65/2.56, 1:0 – 1.14/6.60/13.00
  • Under/Over: -2.5 – 3+/0-2: 1.76/1.95
  • drużyna Holandii strzeli bramkę: TAK/NIE – 1.14/4.99, zespół Austrii uzyska trafienie: TAK/NIE – 1.64/2.12
  • parzysta/nieparzysta łączna suma bramek obu zespołów – 1.85/1.90
  • dokładny wynik (przykładowo): 0:0 – 13.00, 1:0 – 6.80, 0:1 – 7.90, 1:1 15.50

Austria – Holandia – promocje bukmacherskie

Nadchodzące EURO 2020 to okazja do tego, aby gracze uzyskali atrakcyjne dodatki. Nowi klienci legalnych spółek działających na terenie Polski będą mogli skorzystać z rozszerzonego pakietu powitalnego. Z kolei na osoby typujące od jakiegoś czasu zapewne czekają wartościowe bonusy w postaci darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka czy innych premii.

Mecz Holandia-Austria to tylko jedno z wielu wydarzeń na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Z pewnością nie zabraknie wartościowych, ciekawych nagród w trakcie trwania całej imprezy.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments