Francja – Szwajcaria – typy i kursy bukmacherskie na mecz

Ostatnie mecze grupowe Euro 2020 odbyły się w środowy wieczór, a to oznacza, że poznaliśmy już pary, które rozegrają spotkania w ramach ⅛ finału. O ile Francja od początku była pewna swojego wyjścia z grupy, tak Szwajcaria musiała się o to mocno postarać, a duży ciężar tego zadania na swoich barkach niósł Xherdan Shaqiri. Obie drużyny spotkają się już 28 czerwca na boisku w Bukareszcie. Kto w ma większe szanse na wygraną? Jakie są kursy na mecz Francja – Szwajcaria? Już sprawdzamy!

Francja Szwajcaria kursy

Francja – Szwajcaria – kto ma większe szanse?

Reprezentacja Francji występuje na tegorocznym turnieju w roli jednego z głównych kandydatów do zdobycia pucharu Euro 2020. Zespół aktualnych mistrzów świata z 2018 roku naszpikowany jest najgłośniejszymi nazwiskami: Mbappé, Griezmann, Pogba i Kanteé to tylko część z nich. Co więcej, mimo iż nie brakuje w nim wielkich osobowości, to drużyna gra ze sobą niczym dobrze zgrany zespół ligowy.

Reprezentacja Szwajcarii to dużo mniej spektakularny skład, ale co ważne, bardzo dobrze ułożony. Do Euro 2020 Szwajcarzy awansowali z pierwszego miejsca, natomiast z grupy wyszli dopiero z trzeciego, do czego przyłożyła się porażka z Włochami i remis z Walią.

https://www.youtube.com/watch?v=2964zAFLURs

Szwajcarska klątwa ⅛ finału

Mówi się o wiszącej nad reprezentacją klątwą ⅛ finału, gdyż to zazwyczaj wtedy Szwajcarzy żegnają się z wielkimi turniejami piłkarskimi. Czy tym razem też tak będzie? Trzeba przyznać, że reprezentacja Szwajcarii trafiła na jednego z najgorszych przeciwników z całej puli drużyn pozostających w turnieju. Co prawda bezpośrednie statystyki spotkań obu reprezentacji wcale nie są takie jednoznaczne, to w tym wypadku wszystko wskazuje na to, że w ¼ finału zamelduje się ekipa, którą prowadzi Didier Deschamps.

Szwajcaria – Francja – gdzie i co warto obstawiać?

Wielkie piłkarskie turnieje to nie tylko święto fanów sportowych emocji, ale też świetny czas na rozpoczęcie przygody z zakładami wzajemnymi. Gdzie szukać kursów na Euro 2021? Zdecydowanie polecamy największych legalnie działających bukmacherów w Polsce – zwłaszcza marki takie jak STS czy Fortuna. Liderzy rynku bukmacherskiego zapewniają swoim graczom najwyższe kursy, a także najkorzystniejsze promocje dla nowych i stałych użytkowników.

Co obstawiać w meczu Szwajcaria – Francja?

Co obstawiać w meczu

Biorąc pod uwagę skład francuskiej drużyny oraz ich formę, to właśnie reprezentacja Francji wskazywana jest na faworyta rozgrywanego w Bukareszcie spotkania. Należy wziąć również pod uwagę kłopoty Szwajcarii z przełamaniem bariery poziomu ⅛ finałów w międzynarodowych turniejach. W tym wypadku pierwszą i najbardziej oczywistą opcją będzie zakład na zwycięstwo Mistrzów Świata z 2018 roku.

Jednak, gdy przyjrzymy się statystykom pojedynków obu drużyn, gdzie mecze często kończyły się remisami, można po części spodziewać się, że Francja faktycznie zwycięży, ale dopiero w dogrywce. Taki typ z pewnością przełoży się na dużo wyższy kurs bukmacherski.

Francja – Szwajcaria – kursy bukmacherskie

Jak już wspomnieliśmy, kursy bukmacherskie na Euro 2020 w pierwszej kolejności polecamy sprawdzać u największych legalnie działających firm w Polsce. Na potrzeby tego artykułu przeanalizowaliśmy kursy STS na mecz Francja – Szwajcaria, a także ofertę Fortuny.

Kursy w STS:

Francja Remis Szwajcaria Zakłady z podpórką
 1.55 3.85 6.90 1x – 1.12 / x2 – 2.43

Kursy Fortuna:

Francja Remis Szwajcaria Zakłady z podpórką
 1.56 3.95 7.00 1x – 1.12 / x2 – 2.53

Francja – Szwajcaria – typy bukmacherskie na mecz

Jakie typy na mecz Francja – Szwajcaria warto wziąć pod uwagę? Naszym pierwszym typem będzie zwycięstwo Francji z kursem w STS 1.55. Opcja dla graczy lubiących większe ryzyko to remis w regulaminowym czasie i zwycięstwo w dogrywce dla francuskiej reprezentacji.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments