Czechy – Anglia – kursy, typy bukmacherskie

Już 22 czerwca na stadionie w Londynie grająca u siebie reprezentacja Anglii wyjdzie na murawę, aby zmierzyć się z Czechami. Czy przedostatni dzień rozgrywek grupowych Euro 2020 przyniesie kibicom sporą dawkę emocji, a przy tym pozwoli zarobić u legalnie działających w Polsce bukmacherów? W dzisiejszym artykule sprawdzamy, kto ma większe szanse, aby zgarnąć trzy punkty i analizujemy kursy bukmacherskie. Zapraszamy!

Czechy – Anglia: mecz z góry wygrany?

W ostatniej kolejce w ramach przesuniętych z zeszłego roku grupowych rozgrywek Euro 2020 reprezentacja Czech zmierzy się z grająca przed swoją publicznością reprezentacją Anglii. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, nie tylko w tym spotkaniu, ale spośród wszystkich drużyn grających w grupie D. Potwierdzają to kursy w STS, gdzie zakład na wyjście z grupy Anglików dostępny jest z kursem 1.40, gdzie dla Chorwacji to 4.00, a dla Czechów… aż 12.50.

Reprezentacja Anglii siłą rzeczy jest faworytem w każdym z grupowych spotkań. Co więcej, wszystkie mecze grupowe Anglicy rozegrają na własnym boisku.

Czy reprezentacja Czech sprawi tutaj niespodziankę? Wiele zależeć może od wyników pozostałych spotkań. Przy dobrej dyspozycji czeskich zawodników i odrobinie szczęścia mogą zawalczyć z Chorwacją o drugie miejsce w grupowej tabeli. Eliminacje do Euro 2020 jednak pokazały, że to zespół grający dość nierówno. Co prawda zapewnili sobie awans po zwycięstwie z Kosowem, ale przegrali między innymi z Bułgarią. W Lidze Narodów górą okazała się natomiast reprezentacja Izraela czy Szkocji.

Anglia – Czechy: H2H

Przed każdorazowym postawieniem kuponu na piłkę nożną warto jednak zapoznać się z historią bezpośrednich potyczek obu zespołów. W przypadku meczu Czechy – Anglia niestety statystyki H2H są dość skromne. Od rozpadu Czechosłowacji obie drużyny spotkały się na murawie tylko cztery razy, z czego dwa podczas eliminacji do tegorocznych rozgrywek Mistrzostw Europy.

Na drodze do Euro 2021 drużyny podzieliły się zwycięstwami. Raz wygrała Anglia (aż 5:0), a w rewanżu zwyciężyli Czesi (2:1). Pozostałe dwa spotkania to mecze towarzyskie, rozgrywane w odstępie dziesięciu lat. Tutaj w 2008 roku wygrała Anglia, a po dziesięciu latach padł remis.

Czechy – Anglia – typy, gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na Euro 2020 dostępne są przede wszystkim u legalnie działających rynkowych liderów. Mamy tutaj na myśli między innymi STS, Fortunę czy Betfan. Należy jednak pamiętać o tym, że ze względu na przesunięcia w kalendarzu rozgrywek, kursy zostały zdjęte z ofert i dopiero teraz powoli zostają ponownie udostępniane.

Warto pamiętać także o tym, że rozgrywki Euro 2021 to świetna okazja do tego, aby założyć nowe konto u bukmachera i zgarnąć jednorazowy pakiet bonusów powitalnych. Gdzie znajdziemy najlepszą ofertę? Poszukiwania zdecydowanie warto zacząć od bonusów na start w STS, którego promocja została uznana za najlepszy bonus startowy dla nowych graczy na rynku.

Czechy – Anglia – kursy bukmacherskie

Czechy - Anglia - kursy bukmacherskie
Aktualnie zakłady na mecz Czechy – Anglia znajdziemy we wcześniej wspomnianej Fortunie. Jak kształtują się kursy? Zgodnie z przewidywaniami, zwycięstwo reprezentacji Anglii nie jest zbyt opłacalne z punktu widzenia fana zakładów bukmacherskich. Kurs oscylujący w okolicy 1.30 nadaje się przede wszystkim do umieszczenia na dłuższym kuponie AKO. Ewentualnie warto poczekać na rozszerzenie oferty, gdyż zakłady dodatkowe, takie jak handicapy z pewnością pozwolą zwiększyć wygraną.

Kurs na zwycięstwo Czechów to aż 8.40. Jeśli zakładasz, że nasi sąsiedzi mogą w tym pojedynku zrobić niespodziankę, zdecydowanie jest to ciekawa opcja. Warto także poczekać na udostępnienie spotkania w ofercie STS i Betfan, a następnie porównać poszczególne kursy, aby wybrać najkorzystniejszy.

Kursy na mecz Czechy – Anglia w Fortunie:

  • 1 – 8.40
  • X – 4.90
  • 2 – 1.33
  • 1X – 3.10
  • X2 – 1.05
  • 12 – 1.15

Czechy – Anglia: typowanie zwycięzcy

Reprezentacja Anglii jest jednym z faworytów do zdobycia tytułu Mistrza Europy. Nic zatem dziwnego, że w spotkaniu z Czechami to właśnie oni przez większość analityków sportowych wskazywani są na zwycięzców tytułowego pojedynku.

Nasz typ? Zdecydowanie będzie to typowanie w STS.

Ocena

Dziennikarz sportowy i redaktor, były piłkarz z 10-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach rozgrywkowych. Trenował także Futsal i Beach Soccer. Nie obce są mu rozgrywki koszykówki, piłki ręcznej, a także turnieje snookera. Fan obstawiania zakładów bukmacherskich. Biegacz amator z życiówką 40:11 min na 10 km. W przeszłości także prowadził audycje radiowe związane z kobiecą piłką nożną.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments