NobleBet – kod promocyjny, opinie, bonus powitalny

Bukmacher NobleBet to marka z niewielkim stażem na rynku zakładów wzajemnych, jednak posiadająca jasno sprecyzowany target. Zarówno strona wizualna serwisu, jak i sama oferta NobleBet, dopracowane zostały w najmniejszym detalu – z myślą o świadomych i najbardziej wymagających klientach. Arystokratyczny klimat platformy nie onieśmiela jednak również amatorów zakładów bukmacherskich, którzy na co dzień nie paradują w dobrze skrojonych garniturach.

NobleBet – opinie i recenzja

Nowych użytkowników z pewnością przyciąga bogaty bonus powitalny, natomiast stali bywalcy NobleBet doceniają m. in. wariant dodatkowej wygranej, która pozwala zrekompensować im koszty podatku od gry. W internecie przeważają pozytywne opinie na temat „bukmachera z klasą”, jakim niewątpliwie jest NobleBet, a niniejsza recenzja ujawnia szczegóły jego interesującej oferty.

NobleBet – zakłady bukmacherskie online

Oferta NobleBet na zakłady bukmacherskie online, zawiera wszystkie elementy ważne z punktu widzenia potrzeb gracza. Wśród propozycji bukmachera nie brakuje możliwości wnoszenia tradycyjnych zakładów sportowych, w tym typowania potyczek esportowych i meczów na żywo. W NobleBet dostępne są także zakłady na sporty wirtualne, które gwarantują ciągłą rozrywkę, bowiem symulowane rozgrywki odbywają się w cyklu 24/7.

W ramach internetowych zakładów bukmacherskich w NobleBet – można tworzyć kupony z pojedynczymi zdarzeniami (SINGIEL), wielokrotne (KOMBI/AKO) oraz systemowe (np. „2z3”, „5z8” itd.). NobleBet dopuszcza również kupony mieszane, czyli łączenie na jednym kuponie zdarzeń przedmeczowych (prematch) z typami na żywo (live).

Strona internetowa NobleBet – noblebet.pl

Stylowa strona internetowa NobleBet w białej aranżacji – sprawia wrażenie, że ma się do czynienia z prestiżowym produktem wysokiej jakości. Kluczowe tematy oraz istotne zagadnienia zostały przyporządkowane do kilku głównych zakładek, dzięki czemu strona jest przejrzysta i łatwo po niej nawigować. Intuicyjny interfejs powoduje, że odnalezienie na stronie interesującego zakładu czy informacji – nie stanowi żadnego problemu. W każdym miejscu na stronie pojawia się elegancka postać ambasadora marki Sir Richarda McCavin’a, co podkreśla ekskluzywny charakter serwisu bukmacherskiego NobleBet.

Aplikacja mobilna NobleBet

Funkcjonalna aplikacja mobilna NobleBet to gwarancja nieskrępowanego dostępu do serwisu bukmacherskiego – w dowolnym miejscu i czasie. Apka dedykowana jest dla urządzeń mobilnych z systemem Android oraz iOS.

Postawienie pierwszego zakładu za pośrednictwem aplikacji mobilnej za stawkę co najmniej 20 zł. – premiowane jest bonusem w tej wysokości. Warunkiem otrzymania bonusu jest postawienie zakładu o łącznym kursie min. 2.00, który później trzeba obrócić x3 po min. kursie 1.85 (do 30 dni).

Aplikacja umożliwia m. in. swobodne obstawianie w ramach oferty prematch oraz live, szybkie depozyty, dostęp do funkcji cashout czy podglądu statystyk z match trackera.  Użytkownicy sygnalizują jednak okresowe kłopoty z logowaniem, wpłatami oraz nawigacją po aplikacji, dlatego NobleBet koniecznie powinien rozwiązać szybko wszelkie niedogodności.

Dostępne metody płatności

Wśród dostępnych metod złożenia depozytu, znajdują się szybkie przelewy (Tpay, Dotpay, Przelewy24), BLIK, serwis Paysafecard oraz portfel elektroniczny Paymenticon. Wszystkie wpłaty księgowane są natychmiastowo na koncie gracza, bez pobierania dodatkowej prowizji.

NobleBet realizuje wypłaty na e-portmonetkę Paymenticon, a także na rachunek bankowy użytkownika. Wypłaty odbywają się w formie ekspresowych przelewów, przez co docierają na konto maksymalnie w 10 minut! System obsługujący szybkie przelewy funkcjonuje codziennie w godzinach od 8.00 do 24.00.

Obsługa klient

W razie pytań związanych z ofertą bądź potrzeby skorzystania ze wsparcia technicznego, NobleBet udostępnił trzy opcje kontaktu z obsługą klienta. Najszybciej pomoc uzyska się używając czatu na żywo, ale można też skorzystać z interaktywnego formularza kontaktowego albo pisząc na e-maila [email protected] NobleBet zapewnia, że specjaliści zajmujący się obsługą klienta, pracują codziennie – przez 24h na dobę.

Jak przebiega rejestracja w NobleBet?

Rejestracja w NobleBet nie odbiega od standardów obowiązujących u innych bukmacherów. W NobleBet możliwe jest utworzenie konta gracza w dwóch etapach. Kliknięcie w button „Rejestracja” i wypełnienie krótkiego formularza, pozwala na założenie konta tymczasowego. Szybka rejestracja i status konta tymczasowego – umożliwia dokonywanie wpłat oraz wnoszenie zakładów, jednak wiąże się z ograniczeniami w dostępie do promocji/bonusów.

W dowolnym momencie lub po osiągnięciu progu w postaci sumy stawek postawionych zakładów w kwocie 5 200 zł., konieczne jest dokończenie pełnej rejestracji i utworzenie konta stałego. Odbywa się to poprzez przesłanie fotokopii dokumentu tożsamości (dowodu osobistego bądź paszportu) i pozytywnej weryfikacji przez NobleBet. Konto stałe pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu oraz dokonywanie wypłat.

NobleBet – kod bonusowy (promocyjny)

W ramach promocji powitalnej dla nowych użytkowników, NobleBet przygotowało ekskluzywny bonus na start o wartości do 2 000 złotych! Na „dzień dobry” bukmacher oferuje bonus powitalny dla trzech pierwszych depozytów, mianowicie:

  • premia 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł,
  • 50% bonus na start od drugiej wpłaty do kwoty 600 zł,
  • 100% bonusu od trzeciego depozytu do 200 zł – do wykorzystania na sporty wirtualne.

Pierwszy bonus NobleBet przyznaje w formie 5% depozytu wraz ze specjalnym mnożnikiem (x20). Aktywacja bonusu odbywa się poprzez utworzenie kuponu KOMBI z co najmniej 2 zdarzeniami o łącznym kursie 3.00, pamiętając, aby minimalny kurs pojedynczego typu wynosił 1.30. W celu późniejszego uwolnienia środków, należy dokonać 4-krotnego (dla I bonusu) obrotu na kuponach z łącznym kursem 1.85 (min. kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.40).

Dodatkowo bonus powitalny zapewnia możliwość 30 dni gry bez podatku od momentu rejestracji. Promocja obejmuje zakłady kombinacyjne z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.20.

Jakie promocje dla stałych graczy oferuje NobleBet?

Jedną z ciekawszych propozycji dla stałych graczy od NobleBet, jest procent dodatkowej wygranej przy zakładach KOMBI, który pozwala częściowo lub z dużą nawiązką zrekompensować podatek od gry. Korzyści w postaci specjalnych premii, dostępne są w ofercie czasowej – „Ulga Podatkowa” oraz stałej – „Zakłady Dotowane”.

W pierwszej promocji można zyskać ekstra 7% potencjalnej wygranej – przy kuponie KOMBI z 2 zdarzeniami/selekcjami (min. kursy zakładu to 1.80) lub 14% – przy KOMBI z min. 3 typami (min. kurs łączny na kuponie to 2.60). „Ulga Podatkowa” obowiązuje w określonych przedziałach czasowych, które wyszczególnione zostały w kalendarzu na stronie internetowej NobleBet.

W ramach akcji „Zakłady Dotowane”, dodatkowe wygrane przyznawane są na podstawie następującego klucza:

Ilość zdarzeń na kuponieWysokość dodatkowej wygranej
KOMBI z 3 selekcjami5%
KOMBI z 4 selekcjami10%
KOMBI z 5 selekcjami15%
KOMBI z 6 bądź większą liczbą selekcji20%

Żeby skorzystać z tej promocji, zbiorczy kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 2.50, a minimalna stawka 50 zł. Maksymalny limit dziennej premii wynosi 500 zł.

Na miłośników sportów wirtualnych czeka cotygodniowy zwrot 20% do 100 zł. Premia 20% naliczana jest od bilansu przegranych/wygranych i przed wypłatą należy ją 6-krotnie obrócić na wirtualkach – po łącznym kursie równym bądź wyższym od 1.45.

Przy bezbramkowym remisie w meczu krajowej Ekstraklasy – jeśli wynik ten „popsuł” kupon za min. 50 zł., bukmacher zwraca tą kwotę na konto gracza.

W ofercie promocyjnej NobleBet, znalazła się także funkcja cashout, którą raczej powinno się już traktować jako standard na rynku zakładów bukmacherskich online. Cashout to „koło ratunkowe”, pozwalające graczowi na wcześniejsze zamknięcie kuponu i ograniczenie ryzyka związanego z ewentualnym niepowodzeniem pozostałych typów.

NobleBet – oferta

Kompletna i atrakcyjna – tak w skrócie można opisać ofertę NobleBet. Zakłady bukmacherskie i kursy – to oczywiście najważniejszy element oferty, a w tym  zakresie NobleBet pozytywnie zaskakuje. Do tego bardzo szerokie rynki, szczególnie jeśli chodzi o topowe piłkarskie ligi europejskie (nawet 200-400 zakładów przy jednym meczu). Nie brakuje także ciekawych zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych 24/7.

Wysokość kursów bukmacherskich

Trzeba przyznać, że oferta zakładów bukmacherskich w NobleBet to baza doskonałych kursów! Po przeanalizowaniu oferty 1X2 na 4 najbliższe spotkania Ligi Mistrzów i porównaniu ich z propozycjami liderów rynku (STS, Fortuna), w aż 9 na 12 przypadków – kursy bukmacherskie NobleBet okazywały się najwyższe! Szczególnie dotyczyło to remisów oraz wygranych drużyn przyjezdnych, gdzie za każdym razem „biały bukmacher” miał najlepsze kursy. Z całą pewnością warto więc regularnie śledzić wysokość kursów bukmacherskich w NobleBet.

Zakłady sportowe online

W obrębie oferty na zakłady sportowe online, do wyboru jest ok. 40 różnych dyscyplin, w których codziennie można znaleźć nawet ponad 1000 meczów do obstawiania z całego świata.  Obok najpopularniejszych sportów do typowania, jak np.:

  • piłka nożna,
  • tenis ziemny,
  • koszykówka,
  • siatkówka,
  • esport (CS: GO, LOL, Dota2, Overwatch czy Rainbow Six),

w ofercie NobleBet można poszukiwać wyjątkowych okazji również w niszowych rozgrywkach z najbardziej egzotycznych rejonów świata, np.: badminton, netball, krykiet, piłka wodna albo futbol gaelicki.

Zakłady na żywo w NobleBet

Zakłady na żywo w NobleBet to kolejna mocna pozycja w ofercie bukmachera. Ten dział nie zasypia chyba nigdy, co spowodowane jest ogromem zakładów z wszystkich stref czasowych. Warto zwrócić uwagę na obszerne rozszerzenia (szerokie rynki), które rosną wraz z prestiżem danego wydarzenia sportowego. Szkoda, że przy zakładach live brakuje live streamu TV na wybrane mecze, dzięki któremu gracze mieliby możliwość skuteczniejszego typowania – obserwując przebieg boiskowej rywalizacji w czasie rzeczywistym.

FAQ

O czym jeszcze warto wiedzieć decydując się na grę w NobleBet? W sekcji FAQ znajdują się pozostałe informacje – istotne z punktu widzenia użytkowników serwisu.

Czy NobleBet to legalny bukmacher?

Oczywiście. NobleBet to w 100% legalny bukmacher, który świadczy usługi z zakresu internetowych zakładów wzajemnych – na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów RP nr PS4.6831.28.2017, której ważność upływa w dniu 21.01.2025 r. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż firma Polski Bukmacher Sp. z o.o., do której należy marka NobleBet, posiada swoją siedzibę w Polsce (Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie).

Jaki jest minimalny depozyt w NobleBet?

Minimalny depozyt w NobleBet wynosi 10 złotych.

Czy do NobleBet udostępniane są kody bonusowe?

Aby skorzystać ze wymienionych w niniejszej recenzji promocji, bukmacher nie wymaga podawania żadnych dodatkowych kodów bonusowych. Warto jednak śledzić propozycje rejestracji za pośrednictwem serwisów współpracujących z NobleBet, które okresowo udostępniają specjalne kody bonusowe, upoważniające do otrzymania dodatkowych benefitów.

NobleBet – kod promocyjny, opinie, bonus powitalny szczegóły