Freebet bez depozytu - co to jest oraz na czym polega?

Freebet to jedna z najkorzystniejszych form promocji oferowanych przez bukmacherów dla nowych graczy. Bonusy bez depozytu są szczególnie lubiane przez klientów, gdyż nie wymagają wkładu własnego, czyli wpłacania pieniędzy.

Którzy bukmacherzy oferują bonus bez depozytu, czyli freebet? Gdzie można otrzymać bonusy bez depozytu?

Bonusy bez depozytu na start w swojej ofercie mają: STS, Fortuna, Totalbet i LVBET. Przeanalizowaliśmy je wszystkie. Sprawdź ofertę, w której możesz otrzymać freebet oraz dowiedz się na jakich zasadach są przyznawane i czym różnią się u poszczególnych bukmacherów bonusy bez depozytu.

Freebet STS – bonus bez depozytu

STS dla swoich nowych klientów przygotował bonus bez depozytu w wysokości 25 złotych. Aby otrzymać freebet w STS należy przy rejestracji konta w pole „kod promocyjny” wpisać: PEWNE25.
Wpisując ten kod otrzymasz od STS 25 PLN bez względu na to jaka była wysokość wniesionego przez ciebie depozytu. W ciągu maksymalnie trzech dni od pozytywnej weryfikacji twojego konta środki zostaną przekazane na konto bonusowe i będziesz mógł przeznaczyć je na grę. Aby ten bonus bez depozytu trafił na twoje konto główne (skąd pieniądze można wypłacać) należy trzykrotnie nim obrócić. Po otrzymaniu 25 złotych musisz więc dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 złotych, a zaliczają się do niego wyłącznie wygrane kupony, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Fortuna freebet

Bonusy bez depozytu tak jak i inne promocje bukmacherskie potrafią się od siebie różnić szczegółami, czego przykładem jest Fortuna. Ten bukmacher oferuje go nie w pieniądzach, a w punktach FKP. Co to takiego? FKP to skrót od Fortuna Klub Plus, czyli programu lojalnościowego tego bukmachera. Po pełnej rejestracji konta i akceptacji bonusu w zakładce „Moje konto”, Fortuna najpóźniej w ciągu trzech dni przyzna graczowi freebet w wysokości 2800 punktów FKP. Taki bonus, to równowartość 20 złotych, bo właśnie tyle w przeliczeniu na PLN warte są otrzymane punkty. A więc ta promocja nie wygląda zgoła inaczej niż pozostałe bonusy bez depozytów, ponieważ za punkty możemy normalnie stawiać kupony, co do których nie ma specjalnych warunków – jedynie nie może być on postawiony na sporty wirtualne. Co ważne – tych punktów, ani ich równowartości nie można wypłacić. Dopiero w przypadku wygranego zakładu wniesionego za ich pomocą – pieniądze lądują na koncie depozytowym i można wtedy dokonać wypłaty lub przeznaczyć na dalszą grę. Trzeba także pamiętać aby punkty wykorzystać do końca roku kalendarzowego, gdyż później ich ważność wygasa.

Totalbet freebet – bonus bez depozyu

Totalbet jest trzecim z legalnie działających na polskim rynku bukmacherów, którzy oferują bonusy bez depozytu. W TOTALbet możemy liczyć na promocję 20+20, ale tylko jej część to bonusy bez depozytu. Dlaczego? I na czym to polega? Otóż za rejestrację konta, które przejdzie pełną weryfikację otrzymujemy bonus 20 PLN. Jeśli przy rejestracji zaznaczymy zgody marketingowe, to dodatkowo dostaniemy 5 PLN czyli łącznie bonus bez depozytu wynosi 25 złotych. Aby otrzymać resztę kwoty trzeba dokonać w Totalbet pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 10 złotych, pierwszego zakładu z salda głównego za stawkę minimalną 5 złotych i pierwszego zakładu na sporty wirtualne – także za minimum 5 złotych. Te czynności uwolnią kolejne trzy dodatki o wartości 5 PLN każdy, ale nie są to już typowe bonusy bez depozytu. Kwoty wygrane za te bonusy można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

LVBET – freebet bez depozytu

U bukmachera LVBET bez depozytu możemy liczyć na bonus o równowartości 20 PLN. Aby go uzyskać należy przejść pełną rejestrację, a w jej trakcie zaznaczyć pole “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu” oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie od LVBET informacji oraz ofert bonusowych. Kiedy obsługa LVBET zweryfikuje twoje dokumenty, to niezwłocznie przyzna ci dodatek wysokości 1 PLN do wykorzystania na kuponie z mnożnikiem x20. Oznacza to, że wykorzystanie mnożnika dwudziestokrotnie pomnoży kurs całkowity kuponu. Gracz musi samodzielnie zaznaczyć opcję „wykorzystaj bonus”, która automatycznie pojawi się na kuponie, gdy ten będzie spełniał odpowiednie warunki. Jakie? Musi być to zakład kombi składający się z minimum trzech zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.